چهار روز چهار ساندویچ مغازه در آستین

Austin جالب مواد غذایی شهر. این کوتاه در تنوع اما در هنر و صنعت با مقدار زیادی از جالب و منحصر به فرد رستوران — همراه با کل ظروف سرباز یا مسافر از کباب و تاکو مفاصل. در حالی که بازدید از دوستان و بستگان من تعجب که چگونه خود را ساندویچ پشته. در هوستون, لیست گسترده است. به عنوان سرد به عنوان غذا صحنه تبدیل شده است در ATX, آن را هنوز هم بسیار کوچکتر محل با یک دور کمتر پالت های مختلف.

هنوز, من نمیفهمد وجود خواهد داشت برخی از گزینه های خوب و من نا امید شده بود. من موفق به آمار چهار ساندویچ نقاط در چهار روز من وجود دارد و همه آنها به من چپ مایل بیشتر. و من حتی نمی آن را به یک زن و شوهر از مورد علاقه های شما مانند خانه خلال هرگز به ذهن آرون فرانکلین جدید ساندویچ مشترک است که هنوز باز است.

The Turkey Sweet at Walton's was savory and, well, sweet.

ترکیه شیرین در والتون بود خوشگوار و شیرین.

عکس از جف Balke

روز 1: ترکیه شیرین در والتون فانتزی و اصلی

برای زندگی من سخت ترین زمان به خاطر سپردن نام لعنت از این محل (فانتزی و اصلی???), اما من فراموش نخواهد ساندویچ. ترکیه شیرین است به عنوان خوشمزه به عنوان این مرکز شهر رستوران-بریده بریده-گل-مغازه (فقط در Austin) شایان ستایش است. این ترکیه بیکن و پنیر چدار سفید اما شیرین می آید از ترکیبی از پیاز کاراملی ترشی و افرا aioli خدمت در یک کروسانت. اولین جایی که جهنم ترشی پیاز کاراملی شده است تمام من لعنت به زندگی ؟ من می توانم غذا خوردن است که یک قاشق باشد و کاملا راضی است. دوم افرا aioli? قرار داده و آن را در هر چیز و من پایین.

نتیجه یک شیرین و خوش طعم ساندویچ است که زوج کاملا با پوسته پوسته کروسانت. من اضافه شده کمی نمک به معدن به تعادل شیرینی, اما آن را واقعا به آن نیاز دارید. که چیزی بود که سحر و جادو در یک بشقاب است. آن را محبوب ترین, اما وجود دارد برخی از دیگر جالب به دنبال آیتم در منو برای دفعه بعد.

A little small for a torta, but absolutely jam packed with flavor.

کمی کوچک برای یک torta اما کاملا مربا بسته بندی شده با طعم.

عکس از جف Balke

روز 2: کوبا Torta در Austin روزانه مطبوعات

من یک مقدار زیادی برای گفتن در مورد این محل است. ما در واقع دستور داد چهار ساندویچ tortas از ADP (به عنوان نسبتا سخت و دشوار برای پیدا کردن نشانه ای خارج از این تریلر در شرق Austin بار خوانده شده) و هر لعنت یک خوشمزه بود. همه از ADP ساندویچ tortas خدمت در یک نسخه کوچکتر از سنتی talera نان به طوری که یک شروع در مسیر درست است. نان تازه بود و نرم, به عنوان آن را باید در همه آنها. من zeroed در کوبا به این دلیل دوست دارم که خوشمزه فلوریدا متولد معجون. آن را مانند هر کوبا من تا به حال به طوری که آن را دشوار است به مقایسه سیب به سیب به دیگران است. برای این منظور اجازه دهید آن را در یک کوبایی اما آنچه را.

آن را تا به حال تمام مواد تشکیل دهنده سنتی — گوشت, ژامبون, سوئیس, خردل, ترشی (ساخته شده در-خانه) و لمس aioli — اما این نبود فشرده. پس از آن وجود دارد علاوه بر این از سفید پنیر چدار و بحرانی ترین خوک حلقه carnitas جایگزین برای سنتی کباب گوشت خوک. تلخه مقدس میشم چرا بیشتر مردم انجام می شود ؟ یکی از مسائل بزرگ با کوبا ساندویچ را می توان کباب گوشت خوک خشک شدن. هیچ شانسی است که با گوشت خوک شکم.

و من از آنها بدم میاید به کوتاهی به دیگر دستور tortas اما کافی است برای گفتن آنها ماهرانه آماده با عطر و طعم جذاب ترکیبات مانند سنبل شانه خوک و escabeche (به Lucille); مرکبات, مرغ کبابی, درخت چنار چیپس و آناناس (the Devil); و مرغ سرخ شده با فلفل سیاه افرا gastrique. بسیار پیچیده برای یک تریلر. و آنها را به یک مینی torta پرواز از سه لغزنده هر روز به طوری که شما تقریبا می توانید همه آنها را امتحان کنید.

A surprisingly foodie sandwich in a dive bar.

شگفت آور, foodie, ساندویچ در یک شیرجه نوار.

عکس از جف Balke

روز 3: جولیا در Gourmands

هنگامی که شما به عنوان خوانده شده نام ساندویچ و رستوران آن را برای تلفن های موبایل بسیار فانتزی, راست? شاید یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی با نوپرست دکور و دستمال کتانی. فکر می کنم دوباره. Gourmands تاریک میخانه کامل از تمام روز خورها. و در عین حال آن را به تولید برخی از wildly چشمگیر ساندویچ مانند جولیا دودی ترکیه و havarti ساخته شده و بیشتر شبیه به چیزی است که از سلامت مواد غذایی نقطه در جنوب کالیفرنیا از یک شیرجه نوار. این جوانه, اصلاح کرده, کاهو و پیاز را با گوجه فرنگی و خانه ساخته شده عسل خردل. و آیا من ذکر سرخ شده در روغن آوکادو? آره سرخ شده.

مراقبت که قرار بود به ساخت آن — و ترشی سبزیجات و خانه سرخ شده چیپس — آشکار بود. همه چیز از تازه hoagie رول را کاملا اصلاح کرده, سبزیجات — خرد شده کاهو و پیاز با هم هستند با شکوه — داد زدم بالا پایان خوراک شناس مواد غذایی not a $10 ساندویچ به سختی روشن آبجو مشترک. نگاه همه چیز در آمد قصاب کاغذ در یک سبد با طرف چرب سیب زمینی سرخ کرده. آن را به عنوان غیر منتظره آن را به عنوان خوشمزه است. وقتی که می آید به مواد غذایی Gourmands است نام خود را در جای مناسب حتی اگر آن را نمی کند ،

Feta and avocado together at Food Heads.

فتا و آووکادو را با هم در غذا سر.

عکس از جف Balke

روز 4: مرغ ویژه در مواد غذایی سر

یک زن و شوهر از افراد ذکر شده بود این عجیب و جالب west campus نقطه در یک قاب چوب خانه با آن اصلاح جداول و پیچیده آیتم های منو. وجود دارد برخی از combos مهارت های منحصر به فرد از کدو و پنیر موزارلا; portobello قارچ و پنیر آبی; مرغ و بادمجان, پنیر بز و پستو ریحان. مرغ ویژه (نام و نام خانوادگی واقعی و نه ویژه روز) است غذا سر’ درخواست و دلیل خوب است.

به آرامی سینه مرغ گریل شده خدمت کرده است در ciabatta با کاهو و گوجه فرنگی و آووکادو کاملا استاندارد. کسانی که مواد تشکیل دهنده, اما فوق العاده تازه و مرغ کاملا مناقصه. اما بعد از دو مواد تشکیل دهنده توجه مرا جلب کرد. مرغ و آووکادو ساندویچ به نظر می رسد به تکیه یک جهت خاص تقریبا به یک گسل. اما وقتی فتا و ترخون مایو در لیست از اضافات من تعجب اگر آن کار می کنند. آن را می کند. که گیاهی سس مایونز و زبانه دار فتا بودند فویل کامل به غنی آووکادو و اسموکی پرنده. من احتمالا هرگز آمد تا با آن دسته کوچک موسیقی جاز, اما من خوشحالم که کسی انجام داد.

من بر می گردم برای ساندویچ به زودی Austin. آماده شود. اگر چه به نظر می رسد شما در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید