چهار بهبود را به راکت حلال مدعی

پس کاملا عجیب و غریب همه ستاره آخر هفته راکت به عقب در دنده پنج شنبه شب در برابر رزمندگان. فیگوراتیو نیمه دوم خوب بود به راکت فصل گذشته به عنوان آنها به دقت از دست رفته دانه دوم را در روز پایانی این فصل است.

در سال 2020 آنها در حال مبارزه برای مشروعیت در میان یک گروه بسیار با استعداد تیم در کنفرانس غرب. آنها شروع سه و نیم بازی از نقطه دوم بلکه فقط یک و نیم خارج از مکان هفتم. غرب دیوانه است. اگر آنها برنامه ریزی برای حرکت می کند تا به جای آنها در حال رفتن به نیاز به برخی از بهبود.

اولین تغییر بزرگ که قرار بود همه در توپ کوچک, تجارت, Clint کپلا و فرود رابرت کاوینگتون در بازگشت آنها را حتی کوچکتر از آنها بوده است. تا کنون خیلی خوب است که آنها رفته اند 6-1 با کوچک ترکیب با تنها 30 پا معجزه تقلا کردن در برابر یوتا نگه داشتن آنها را از 7-0. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از آنها نیاز به انجام اگر آنها می خواهند به رقابت برای عنوان.

اجرا شود.

عدم اندازه نیز به معنی افزایش سرعت. این تیم می تواند به اجرا در خواهد شد و باید در آن به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. نه تنها خود را اندازه ایده آل, آنها یکی از بهترین باز دادگاه بازیکنان در NBA در راسل وستبروک به آنها منجر شود. آنها باید در نزدیکی بالای NBA در سرعت تا پایان فصل حتی با نیمه دادگاه گسترش زمین بازی یا چیزی را اشتباه رفت.

گسترش طبقه.

صحبت کردن با هیچ Caplea در خط و پنج بورس در طبقه بیشتر از زمان آنها باید باز عکس از همه بیش از نیمی از دادگاه. رانندگی خطوط برای وستبروک و جیمز هاردن باید به اندازه کافی بزرگ برای آنها را به درایو یک کامیون از طریق بورس خواهد شد بیشتر بلامنازع سه اشاره گر از آنها تا کنون دیده اند. البته آنها باید به عکس اما این واقعیت که آنها در حال رفتن به دریافت یک در یک ترکیب هیرو سریع با بچه ها در آهسته بزرگ مردان باید امیدوارم شروع به نفی برخی از انتقادات از توپ کوچک حق دور.

تنظیم زمانی که عکس نمی افتادن.

وستبروک بود تیراندازی و از راه دور در اوایل سال. به جای وادار کردن آن شد تهاجمی تر و شروع به گرفتن توپ به خط. زمانی که کپلا بیرون رفت و با یک آسیب دیدگی خط باز و موشک شروع به کسب درآمد با ثبات است. کل تیم باید مصرف وستبروک را مثال سخت در خاص است. آخرین چیزی که این تیم نیاز دیگری است 0-27 بازی در پلی آف. زمانی که عکس نیست در حال سقوط از محدوده طولانی به سبد خرید و رایگان در پرتاب خط. حل و فصل نیست. با این تیم سرعت نباید به.

ازدحام در دفاع.

یکی از بزرگترین استدلال در برابر توپ کوچک است که چگونه به دفاع و واکنش در برابر تیم های با طول. یک صفحه از ’90s عصر Seattle Sonics و ازدحام همه. با بسیاری از بازیکنان در اندازه مشابه آنها می توانید تغییر دهید و با استفاده از استراتژیک دو تیم به نفی اندازه از مخالفان. آن را نمی خواهد بود آسان است. آن را به یک باند rebounding ذهنیت و بازیکنان که به اندازه کافی هوشمند به درک صحیح چرخش در پایان دفاعی از کف. در واقع از آنجایی که آنها رفته اند توپ کوچک شده اند و در 10 صفحه در دفاعی امتیاز در NBA به عنوان مقایسه بین 15 و 18 با سنتی صف. اگر آنها می توانند خود را نگه دارید بر روی تخته و بازی سریع آنها خواهد بود یک کابوس برای مخالفان مهم نیست که چه اندازه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید