چهار راه حل های خانه برای Astros به تکرار 2019

یک Astros فن در ماه گذشته و یا خیلی آسان نبوده است. شروع با 13 ژانویه اعلام شده توسط صاحب جیم کرین که GM جف Luhnow و مدیر A. J. Hinch اخراج می شود آن را سخت است برای پیدا کردن یک پناهگاه امن از انتقاد از تیم و طرفداران تیم های دیگر بشود شما چون شما ریشه برای یک تیم در یک رسوایی است. جهنم وجود دارد حتی یک سابق آبی جی پارچ به نام مایک Bolsinger تحت پیگرد آستروس برای اذیت نمودن زندگی حرفه ای او (ظاهرا به دلیل حرفه خود نبود خراب در حال حاضر توسط خود 4.93 عصر).

به زودی پنج شنبه به طور دقیق کوزه و خشکشویی جمع آوری خواهد شد در وست پالم بیچ. موقعیت بازیکنان وجود دارد خواهد بود در مدت کوتاهی پس از آن. سوالات را باران را در Astros بازیکنان و مدیریت مانند یک موسمی. بنابراین من احساس می کنم این کار من برای تسکین برخی از شما که در حال صدمه زدن از این همه بحث در مورد — منتظر آن منتظر آن — واقعی بیس بال!

چه رمان مفهوم! یک چیزی که ما می دانیم آن است که آستروس هنوز هم یکی از سه یا چهار با استعداد ترین تیم در این ورزش است. ما همچنین می دانیم که شاید اکثر آنها غیر قابل تعویض بازیکن از 2019 پارچ آس Gerrit کول از بین رفته است. حتی بدتر از او در سمت چپ برای رفتن به Astros’ رقیب اصلی در AL, the New York Yankees.

کول 20-5 ضبط نمی کند و شروع به اندازه گیری تاثیر او در سال 2019. دوم نیم فصل او به عنوان نزدیک به یک خودکار به عنوان برنده هر پارچ من تا کنون دیده اید در طول عمر من است. آستروس پایان فصل با 107 برنده اما در حال حاضر باید به جای کول بود که محافظه کارانه به ارزش 6.8 برنده از طریق جنگ (برنده بالا جایگزینی), آمار, اما به احتمال زیاد ارزش حتی بیشتر از آن.

آستروس باید یکی از این سه نفر بیشترین اشتغال در بازی آنها تداوم برابر مالیات لوکس آستانه بنابراین هزینه های رایگان آژانس یک گزینه نیست. این راه حل به تکرار 2019 را فصل به طور منظم باید از بهبود در. بنابراین در اینجا چهار مکان است که من احساس می کنم می تواند ارائه به اندازه کافی بهبود به آستروس در مخلوط برای یک سری جهانی عنوان شده است.

کایل تاکر نمایشنامه مثل یک پنجم کلی انتخاب
یک دلیل وجود دارد که چرا سابق جنرال موتورز Luhnow مصر بود در نگه داشتن تاکر نام از هر تجارت طرح ها با تیم به دنبال انبار کردن بازیکنان جوان — چون فکر می کردم در برخی از نقطه تاکر خواهد شروع به نوسان خفاش مانند سابق پنجم کلی انتخاب در پیش نویس به عنوان تاکر بود در سال 2015. تاکر بود قطعا بهتر در دوم خود را به دور در لیگ های بزرگ در سال 2019 از اول خود را در سال 2018 است. تاکر تقریبا دو برابر خود OPS وپیش .439 به .857 و آمار چهار خانه اجرا می شود در 67 در خفاش ها در سال 2019 نشان دادن پاپ که Astros را دوست دارم به قیمت ارزان برای چند سال. در یک دنیای کامل تاکر جابجا جاش Reddick در سمت راست میدان و آستروس پیدا کردن یک محل برای تخلیه Reddick را 13 میلیون دلار حقوق و دستمزد. تاکر صعودی به عنوان یک hitter وظیفه است که در های مختلف استراتوسفر از Reddick است.

کارلوس کوریا باعث می شود “جهش” پیش بینی دو سال پیش
دو سال پیش پس از قهرمانی 2017 اجرا کوریا بود و پیدا کردن خود را در ده در تقریبا هر “بهترین بازیکنان بیس بال” لیست. او نشان داد توانایی ضربه زدن به قدرت و آمار در کلاچ شرایط پنج خانه اجرا می شود در سال 2017 postseason. سپس آمد و صدمات. آن را یک آسیب است که اساسا او را تبدیل به معادل یک NL پارچ در بشقاب در نیمه دوم سال 2018 سپس مرموز دنده آسیب ناشی از ضعیف ماساژ در 2019. کوریا شد حلاجی هفتم در سفارش برای بسیاری از postseason. آن را عملا ضروری است که کوریا خود را بازیابند 2017 فرم (.941 OPS) اگر آستروس در حال رفتن به برنده بازی با چوب به خصوص در غیر Verlander و غیر Greinke شروع روز.

لنس McCullers است “نیمه اول سال 2017” McCullers
در حال حاضر یکی از راه های شما خود را افزایش حاشیه برای خطا در آن غیر Verlander غیر Greinke روز این است که بهتر است با شروع تبادل در سه و چهار و پنج در نقاط چرخش است. لنس McCullers صرف کل 2019 فصل rehabbing خود تبادل آرنج آینده از تامی جان عمل جراحی است. McCullers کاملا سالم در حال حاضر, اما خواهد شد در سخت تعداد زمین در طول فصل. اگر McCullers به طور مداوم می تواند به این تیم پنج قوی نوبت هر بار که من نیمه دوم فصل — من می خواهم انتظار می رود تعداد زیادی از سه زمین باز یافته شروع می شود در اوایل سال — پس از آن که قطعا یک راه برای نگه داشتن شروع تبادل از تبدیل شدن به یک پتانسیل نقص رفتن به ماه اکتبر است.

یک فصل کامل از Yordan!
دیگر از گفتن هر پایه فن برای پرتاب آن را تا پشت آنها در جهان دیگر سری اجرای این ممکن است آنچه که من بیشتر هیجان زده در مورد یک فصل کامل از هدف قرار دادن phenom Yordan Alvarez. در rookie کمپین ما فراری بود برنده برای AL Rookie of the Year با وجود نه ورود در لیگ های بزرگ تا ماه ژوئن. این یکی خیلی ساده است — فقط در 87 بازی ها Alvarez آمار 27 صفحه اصلی اجرا می شود سوار در 78 اجرا می شود و تا به حال یک 1.067 OPS. تعمیم را 162 بازی اعداد ؟ 50 خانه اجرا می شود 145 اجرا می شود batted و بدیهی است که همان 1.067 OPS. من اینجا هستم که برای نوزاد.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید