چهار صندلی های عجیب و غریب در تامپسون-Boling هستند در یک ردیف از خود — و عشق مردم به نشستن وجود دارد

Elie موریسون ارشد در دانشگاه تنسی می رسد به Thompson-Boling عرصه یک ساعت قبل از نکته آف و مستقیما برای “بهترین صندلی در خانه.”

او همیشه به نظر می رسد به آن را دریافت و او هرگز به اجرا حتی اگر برخی از دانش آموزان نشان می دهد تا 30 دقیقه قبل از آن را برای یک courtside از نظر مردان تیم بسکتبال.

اما موریسون نمی خواهید به courtside و نه نشانی از او می خواهم به ایستادگی برای کل بازی.

او فقط می خواهد به نشستن در بخش 124 ردیف 10 صندلی 1 — یکی از چهار تطبیق گوشه صندلی که نشستن همه توسط خود را — با تمام legroom نیست, یک فرد می تواند نیاز و نزدیک به کامل از نظر دادگاه است.

اساسا این گوشه صندلی در یک ردیف از خود و هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند آن موریسون گفت. سه نفر از همکاران در اطراف میدان جنگ که تمام فصل دارندگان بلیط توافق برسند.

“این واقعا کامل صندلی به من” موریسون گفت. “من خوب هستم با رفتن به یک بازی توسط خودم. من از آن لذت ببرید تا آنجا که من نمی باید به صحبت کردن با افراد دیگر است. من می توانم در این بازی به عنوان است.”

یک ارتباط شخصی به صندلی

موریسون نیست همیشه به بازی به تنهایی. در طول سه سال اول در دانشگاه تهران او را با دوست دختر خود و یا دوستان.

اگر آنها خوش شانس بودند آنها نشسته courtside. و اگر آنها نمی, آن را تا به خون دماغ.

اما این همه را در این فصل هنگامی که دوستان خود را متوقف تماشای بازی سرگرم کننده و شروع به کار در آنها.

موریسون متوجه او ممکن است شروع به رفتن با خودش فکر کرد: “پس از من با خودم چرا نشستن در یک صندلی که برای یک نفر؟”

به علاوه او تا به حال یک ارتباط شخصی به صندلی.

“من در واقع تا به حال شناخته شده در مورد آن را برای در حالی که کمی به خاطر پدرم که هم اتاقی خود را در اینجا (در دانشگاه تهران) و او مثل پدر دوم من” موریسون گفت. “بنابراین او در واقع اولین کسی تا به حال نشستن در آن صندلی در سال 1987 در مقابل مارکت.”

خانواده دوست و به او گفتم همه چیز در مورد صندلی و همه از قدرت پردازش است که با آن آمده است که موریسون در حال حاضر می تواند گواهی دادن به.

هر مسدود شات بدون مسدود نمایش

اول نامحدود وجود دارد پا و آرنج و او مجبور نیست به خزیدن بر مردم به استفاده از حمام و یا یک میان وعده.

او را نگه می دارد که در ذهن زمانی که او اقدام به خرید بلیط کنسرت هم همیشه به دنبال یک ردیف که فقط زمانی که تعداد زیادی از مردم او را به رفتن با.

“که در آن صندلی جایگاه مورد نیمه راه تا زمانی که مردم در حال ایستاده در دادگاه شما را مجبور به ایستادن برای دیدن بیش از آنها را,” او گفت:. “من می نشستن و ایستادن تا آنجا که من می خواهم بدون داشتن کسی مسدود کردن به نظر من.”

اگر چه او را تقریبا ماهیهای دست راه آهن آن را مسدود نمی کند خود را مشاهده یا, آیا Vols در سمت دور از میدان جنگ و یا در حال تلاش برای نمره درست در مقابل او در طول نیمه دوم — یکی دیگر از جوشیدن.

کسی چه می داند ؟ پس از فارغ التحصیلی اگر او به پایان می رسد تا زندگی نزدیک به Knoxville, موریسون گفت که او ممکن است نگاه های نجومی بلیط برای یکی دیگر از تک صندلی در گوشه و کنار.

اما این امر برای اولین بار نیاز به بیل ویلسون, بیل بری یا دنیس دالتون به کرسی های خود را. و آنها بوده ام فصل دارندگان بلیط برای سال های بسیاری است.

یک مرد طرفدار است که یکی دیگر از مرد باهم

ویلسون تا به حال بلیط فصل در تامپسون-Boling آرنا “از آنجا که آنها از آن ساخته شده او گفت:” اما موقعیت خود را در عرصه تغییر کرده است.

“در طول سال همه که رفتن به توپ بازی با من ترک رفتن به دلایل مختلف بنابراین من نگه داشته و دور انداختن بلیط,” او گفت:. “پس من قطع چهار به دو و به نظر می رسید مثل من هنوز دور انداختن بلیط.”

او در نهایت به پایان رسید تا با این تک صندلی گوشه در بخش 108.

“سود اصلی این است که شما پا, اتاق,” او گفت:. “شما می توانید پاهای خود را دراز ، من 6 فوت قد کمک می کند.”

بزرگترین نقطه ضعف هر چند مردم بالا رفتن و پایین راهرو ویلسون گفت:.

“به نظر می رسد مثل همه بازی طولانی وجود دارد کسی در خارج وجود دارد سرگردان در اطراف” او گفت:.

اما این در واقع یکی از چیزهایی که موریسون دوست دارد در مورد صندلی — گرفتن برای دیدن دوستان خود را به آنها منتقل می کند.

در ویلسون مورد دوستان خود را به نشستن در اطراف او.

“آن را مانند من نقل مکان کرد جایی که من نمی دانم کسی,” او گفت:. “اگر من می خواهم به صحبت کردن با کسی وجود دارد مردم در اطراف به صحبت کردن.”

یک صندلی برای یک مرد تنها

بیل بری خرید بلیط فصل خود را برای یکی دیگر از تک صندلی تقریبا 30 سال پیش. او دلیل ساده بود.

“من تنها در این زمان,” او گفت:. “من تا به حال دو صندلی و من ازدواج کردم و همسر من نمی خواهم برای رفتن. بنابراین من به آنها داد و فقط این یکی.”

مورب در سراسر عرصه از توت نشسته دنیس دالتون که می کند لذت بردن از آمدن به بازی. او را نشسته در یکی از دو صندلی به طور مستقیم در پشت دالتون تک.

این صدا ممکن است مانند یک بی دست و پا مجموعه, اما دالتون گفت: این خیلی بد نیست.

“من توجه نمی کند به او” او به شوخی. “هنگامی که شما نزدیک به 80 سال از شما شنیدن آنچه که شما می خواهید.”

زن و شوهر متاهل شده است 53 سال و دالتون بدیهی است که در مورد مراقبت از خانواده خود را. این چیزی است که او را نگه می دارد به آینده را هر سال با فصل بلیط.

“بچه های من و من grandkids,” دالتون گفت. “این همان راه را با فوتبال. من واقعا نمی رفتن به بازی های فوتبال, اما من خرید چهار بلیط برای نوههایشان و دختر”.

‘بهترین صندلی در خانه’

موریسون از سوی دیگر نشانی از رفتن به بازی های فوتبال. در واقع Gator کاسه اش بود 40.

او لذت می برد, تماشای ورزشی, حتی بسکتبال یو پی اس گرم شده است به حدود شش عرصه در زندگی خود.

“من هرگز دیده می شود یکی دیگر از عرصه با یک صندلی مانند آن,” او گفت:. “چه شما می توانید قادر به دیدن و آزادی شما را با صندلی باعث می شود آن را منحصر به فرد و بهترین صندلی در خانه.”

و موریسون خواهد بود در اوایل ورود به Thompson-Boling امشب در پایین نگه داشتن نوک “V” ساخته شده توسط کاهش ردیف — اتصالات شکل برای صفحه اصلی از داوطلبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید