چهار دلیل از XFL یک فرصت برای موفقیت در هوستون

اگر شما غمگین برای دیدن پایان فصل NFL آخر هفته گذشته نه به خاطر نتیجه بازی بلکه به دلیل این فکر از چند ماه تا رقابتی NFL فوتبال است که در رادار دوباره XFL شمارش است به اندازه کافی از شما فقط مایل فوتبال در هر فرم به حمل لیگ به پرداخت بدهی چیزی است که رفت پایین لوله یک سال به آخرین تکرار از XFL 20 سال qgo.

که برای اولین بار از XFL محصول البته slathered در WWE سس با استفاده از کشتی گوینده در بازی توسط بازی ضمنی داستان بین cheerleaders و بازیکنان یک مقدار عادلانه از raunch و در نهایت ضعیف فوتبال است. جهنم این لحظه باز شدن این نسخه از لیگ….

آن همه در سراشیبی از وجود دارد.

بنابراین در اینجا ما در سال 2020 و در حالی که وینس مک ماهون است که هنوز موتور مالی ساخت این چیزی که او اجازه می دهد احترام ورزشی اجرایی الیور موفق به ساخت و شکل محصول و نظارت بر فن و تجربه است. در هوستون ما اولین نمونه از XFL فوتبال بعد از ظهر روز شنبه به عنوان هوستون Roughnecks آغاز شده 1-0 در تاریخ خود را با یک 37-17 پیروزی لس آنجلس Wildcats.

من به تماشای بازی روز شنبه و به دور از احساس بسیار خوبی در مورد این محصول و آن را در کوتاه مدت زنده ماندن. توسط “کوتاه مدت” من صحبت کردن در یک بعدی به سه سال است. به نظر می رسد که در مورد محدودیت به مقدار پول مک ماهون را کنار بگذارند به صندوق این تکرار از لیگ. فراتر از آن است که در جهنم می داند, اما در اینجا برخی از چیزهایی که من دوست داشتم در مورد هفته 1 که مربوط به آینده لیگ….

کیفیت بازی بود قطعا به اندازه کافی خوب
لیگ ارائه مسائل, مطمئن, از جمله تمام مکان های جالب از XFL طول می کشد طرفداران مکان های که در آن NFL را هرگز در خود برنامه. اولین و مهمترین, من با اشاره به حاشیه که در آن شما می توانید به سادگی شنیدن بازی تماس گیرنده ارسال در نمایشنامه (با رمزی نامگذاری و همه چیز) و پخش رسمی صحبت کردن از طریق فرایند فکر در تصمیم گیری های خود. اما اگر کیفیت بازی ضعیف است و سپس ارائه مهم نیست. به عبارت دیگر اگر شما در حال خدمت به گوشت اسب در چین خوب, آن را هنوز هم گوشت اسب. فوتبال این محصول قطعا گوشت اسب. آن را خوب استیک ابجو و اغذیه فروشی یا, اما آن را احتمالا یک مناسب و معقول ribeye در یک شیرجه نوار استیک شب. به اندازه کافی خوب برای من!

سبک Roughnecks بازی سرگرم کننده بود
سر مربیگری استخدام های مهم برای یک نوپای لیگ بود و من خواهد بود اگر من دروغ می تواند نام تمام هشت سر مربیان در سراسر لیگ. تنها من در مورد مراقبت از محلی برای مقاصد Roughnecks’ سر مربی ژوئن جونز سرسخت شاگرد اجرا و ساقه جرم. این مطمئنا مسائل گاه به گاه طرفداران که می خواهند به سعی کنید به چوب با این محصول. گاه به گاه طرفداران (و بسیاری از طرفداران جان سخت) می خواهید برای دیدن جرم و بسیاری از آنها را می خواهید به آن را ببینید تولید شده از طریق هوا. نبود یک سیرک هوایی در شنبه اما Roughnecks را تولید 37 امتیاز خود را شروع QB P. J. Walker احتمالا برخی از بهترین بازیکن هفته عشق با فرض اینکه آنها دست از تمجید مانند آن.

تلویزیون و گوینده اختصاص داده شده به بازی بودند “legitimizers”
همانطور که من در بالا ذکر شد تکرار برای اولین بار از XFL تا به حال مت Vasgersian (راه قبل از او تا کنون اهمیت) و جسی “بدن” ونتورا (سابق WWF ستاره و در آن زمان فرماندار مینه سوتا) به عنوان شماره یک خود اعلام تیم. این خوب نیست. بنابراین مک ماهون را درمان و به منظور ارتقاء خود را اعلام تیم دوشنبه شب RAWجیم راس و جری “پادشاه” وکیل اعلام خیمه XFL بازی در هر هفته. راس بود که در واقع بسیار خوب است — او جان سخت طرفداران فوتبال را به این روز — Lawler یک سیرک و بسیاری از طرفداران گاه به گاه بودند تعقیب کردن با فکر اینکه “این است که اساسا فقط یک فوتبال نسخه WWE.” روز شنبه, FOX حال Roughnecks بازی و اعلام تیم بود کوتاه و مختصر Menefee در بازی با بازی جوئل Klatt در رنگ براک houston press در حاشیه و دین Blandino در پخش نقد و بررسی تجزیه و تحلیل. اینها همه حلال, نام های بزرگ در NFL و کالج فوتبال پخش محافل صدای مرتبط با حوادث بزرگ و حضور خود را به بازی یک حلال رویداد بزرگ احساس.

در هوستون ، tailgating تجربه برای Roughnecks ممکن است بیش از تگزاسی
یکی از آخرین و این بسیار خاص به Houston — یکی از دلایلی که من فکر می کنم در بازی روز تجربه رشد خواهد کرد (از طریق XFL استاندارد) در اینجا در شهر است که ما عشق را به درب عقب اتومبیل. در هوستون ما به خوبی در tailgating. ما به خوبی در خوردن و نوشیدن و carousing خارج از منزل, و وجود دارد هیچ زمانی بهتر از سال به انجام درست آن از فوریه مارس و آوریل است. آب و هوا خواهد بود, فوتبال, آب و هوا, اما مهمتر از بزرگ gorging و “داری ” مست” آب و هوا. من ارسال می کنید شانس است که Roughnecks’ tailgating تجربه ملاقات و شاید بیشتر است که از Texans صرفا بر اساس عدم کون عرق.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید