چهار راکت بازیکنان جایگزین ارتفاع با سختی

موشک بازی “توپ کوچک” به نظر می رسد در مورد تنها چیزی که مردم می تواند بحث در مورد این روز است. آنها هم فوق العاده بالا در مفهوم یا دیدن آن به عنوان یک “آزمایش” محدود به شکست است. در این مرحله تیم 10-3 در بازی با کوچکتر صف با وجود وحشیانه از دست دادن در نیویورک در روز دوشنبه پس از آن است که به وضوح در کار. اما این یک نمونه کوچک از اندازه و بدون اثبات آن خواهد شد که موفقیت پایدار در پلی آف.

یک موضوع مهم در این روایت اطراف توپ کوچک است که تمرکز صرفا بر روی بازیکن ارتفاع. چرا که بازیکنان بسکتبال انتظار می رود که قد ما همیشه قرار داده و آنها را به دسته بندی بر اساس تقریبا به طور کامل بر چگونه قد بلند بودند. یک مرکز “هفت پاورقی” حتی زمانی که برخی از بهترین در تاریخ NBA از جمله Hakeem Olajuwon بودند حداقل یک اینچ پایین تر است.

بدون در نظر گرفتن ویژگی از ارتفاع است که اغلب نسبت به یک بازیکن موفقیت دفاعی. چگونه می توانید یک مرد است که 6’6″ مطابقت با یک بازیکن چهار اینچ بلندتر است. به عنوان نوشته شده است در مورد در اینجا از ظهر — بازیکن بال — نقش مهم عامل است. رابرت کاوینگتن است و زیر ارتفاع سنتی بزرگ مرد اما او یک بال است که بسیار بزرگتر از اکثر بازیکنان شش اینچ بلندتر از او است.

عامل دیگری که شاید از دست رفته است و سختی. به عنوان بوستون سلتیکز مربی (و پیت Buttigieg نگاه به طور یکسان) براد استیونس گفت: پس از موشک’ برنده شدن در بوستون شنبه راکت فیزیکی با بازیکن خود را پرتاب آنها را از ریتم خود را. دشوار بودن اغلب برابر با بزرگ بودن دارد اما در چهار راکت بازیکنان که باید جدی دفاعی سرسختی منهای اندازه عمودی استفاده.

اریک گوردون

بسیاری از افراد وقت خود را صرف صحبت کردن در مورد گوردون به عنوان سه نقطه تیرانداز. و او یک تیرانداز از خفا مرگبار از راه دور. اما او نیز یکی از این تیم بهتر محیط مدافعان. او بسیار قوی است ، چه چیز دیگری شما فکر می کنم او می تواند برخی از مشکل عکس در اطراف سبد او با نظم? او همچنین دارای یک مرکز ثقل پایین به او اجازه می دهد به نگه دارید قوی در مقابل بازیکنان بسیار بزرگتر از او. ترکیبی از قدرت و سرعت اجازه می دهد تا او را به خاموش در مراکز و یا نگهبانان بدون نیاز به نگرانی در اگر او می تواند نگه داشتن خود را.

رابرت کاوینگتن

ما صحبت کردیم در مورد طول 6’7″ Covington فیزیکی تحمیل مرد. او ساخته شده بیشتر شبیه به یک قدرت سنتی به جلو با دست های قوی و توانایی به دست انداز در خارج از نقطه خود را با بدن خود را. روشن است در زمان کوتاه در اینجا است که او هیچ مشکل مخلوط کردن آن را در داخل — او تا به حال 16 ریباند در بوستون در روز شنبه و شوت او مسدود شده است و یک جایزه اضافه شده. کاوینگتن ممکن است این تیم بهترین کلی استعداد در رنگ.

جیمز هاردن

برای سابق MVP بود که مسخره برای عدم فشار بر دفاع سخت تبدیل شده است یکی از بهترین پست مدافعان در NBA بدون در نظر گرفتن موقعیت و یا اندازه. مانند Covington او بسیار طولانی اسلحه همان آنهایی که او با استفاده از جرم به نمایش توپ و جمع آوری تعداد رکورد خطا. سخت است همیشه لذت می برد bodying تا بازیکنان در پست. برای سال ها در عمل او اجازه دهید بازیکنان جوان پست او را به کار بر روی بازی خود را در اطراف سبد خرید. او معمولا برنده و ما در حال حاضر شاهد است که بر روی زمین در طول بازی.

P. J. تاکر

شاید موشک under-the-رادار MVP است “پهلو واگن است.” او کوچکترین “مرکز” در NBA در 6’5-ish” اما یکی از لیگ برجسته ترین مدافعان. کمی سخت تر و تهدید آمیز تر در کف با وجود اندازه خود. او هل بازیکنان بسیار بزرگتر از مواضع خود را با نظم و احترام به دست آورده است در اطراف NBA. اگر او نمی کند آن را بر روی تمام دفاعی تیم در این سال از آن خواهد شد یک تقلید مسخره امیز. تاکر نیز حاوی این تیم اطراف او را با یک سطح از انرژی و دفاعی سختی آن را دشوار است برای دیدن آنها را داشتن بدون او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>