جیم کرین وعده داده شده ما در این روز خواهد آمد. بازگشت در ژانویه 13, مدت کوتاهی پس از Astros’ مالک رو انجام فسخ Astro استخدام مدیر A. J. Hinch و مدیر کل جف Luhnow (که مدت کوتاهی پس از کمیسر بیس بال تا به حال تعلیق در هر دو مردان برای عدم توقف آستروس’ پیچیده نشانه سرقت طرح در سال 2017 و 2018) جرثقیل وعده داده است که Astros,’ بازیکنان خواهد بود صدور برخی از مرتب کردن بر اساس از عذرخواهی در آغاز بهار آموزش.

و پس از آن آمد روز پنج شنبه صبح — بیانیه ای از جرثقیل و سپس عذر خواهی از هر دو Alex Bregman و خوزه Altuve (هر دو انتخاب برای انجام این کار احتمالا به این دلیل که آنها دو تا از بهترین بازیکنان در تیم):

مرد آستروس تا به حال حداقل یک ماه (واقعا دیگر با توجه به آنها شناخته شده بررسی مداوم بوده است از اواخر سال گذشته) به طرح و این که آنها چه آمد ؟ اوه. دقیقا یک روز بزرگ در Astros تاریخ است. در واقع شروع وجود دارد…

نه یک روز بزرگ برای Astros
در نگاه به گذشته آن احمقانه بود و حتی به صدای یورتمه رفتن اسب Bregman و Altuve خارج وجود دارد با کسانی که آماده و غیر تعاملی اظهارات. که “هیچ پیروزی” وضعیت. راز کوچک کثیف ترین رسانه های اعضای تقاضاهای مصرانه برای عذرخواهی است که آنها می خواهند یک عذرخواهی به طوری که آنها می توانید تلخه در عذرخواهی و اشتباه کسانی که عذر خواهی بسیار شایسته تلخه هدف قرار دادن. با توجه به اینکه چگونه به خوبی برخی از هم تیمی های خود را در خود را باز clubhouse رسانه scrums, Bregman و Altuve را بهتر است از چپ به عذر خواهی خود را در کلمات خود و هم در محل باشگاه وانجمن. به عنوان جرثقیل بود که فوق العاده ای در مقابل رسانه ها به اینجا در هوستون روز اخراج او Hinch و Luhnow او انجام نمی تقریبا به عنوان به خوبی در مقابل خصمانه رسانه ملی جمعیت….

اخ.

توقف با زنگ بحث در حال حاضر ،
نگاه آستروس قطعا فریب خورده در سال 2017 و 2018. کمیساریای را بررسی و تشریح آن را در جزئیات و نه یک بازیکن تک و یا Astro کارمند را رد کرده است یک کلمه از کمیساریای گزارش مربوط به تقلب واقعی تاکتیک های خود را. اما فقط به این دلیل که Astros گرفتار شده بودند در این زباله ها می کوبیدن روش ثبت نام سرقت نمی قرض دادن هر گونه اعتبار به شایعات بی اساس از اشکال دیگر از خیانت به خصوص چیزی به عنوان مضحک به عنوان بازیکنان با پوشیدن buzzers زیر کشباف. من اعتباری کارلوس کوریا با بهترین “shut the hell up” پاسخ با توجه به این احمقانه زنگ کسب و کار….


یکی از راه های طرفداران و بازیکنان دیگر بدون شک مجازات Astros

اکثریت قریب به اتفاق مردم در خارج از هوستون — طرفداران رسانه های اعضای مخالف بازیکنان — تمام احساس Astros به عنوان یک سازمان رو خاموش نور و بسیاری از آنها احساس بازیکنان باید در برخی از راه (حتی اگر کمیسر سیاست در نشانه سرقت مجازات بود که این نویسنده در سال 2017 به صراحت می گوید بازیکنان نمی تواند مجازات مدیریت خواهد شد اما هر چه). پس از کمیسر نمی خواهد مجازات Astro بازیکنان و پس از جرثقیل اما گفت که آنها قربانیان Hinch مدیریت به سبک من فکر می کنم که طرفداران صدای مخالفت خود را با تحریم آستروس در همه ستاره رای گیری. غذای انتخاب شده توسط طرفداران و ذخایر انتخاب شده توسط MLB بازیکنان و کمیسر ، بنابراین هر دو طرفداران و بازیکنان باید یک راه کوچک را به انتقام دقیق. نگه داشتن در ذهن است که آستروس تا به حال شش بازیکن را به هر یک از سه لیگ آمریکا تمام ستاره تیم. این خواهد بود که جذاب چین و چروک به تماشای زمانی که آرا شروع شدن شمارش در ماه مه و ژوئن.

این است که دور هر زمان به زودی
اگر هر چیزی آستروس’ کنفرانس مطبوعاتی امروز احتمالا انداخت بیشتر سیاهههای مربوط بر روی آتش و سوختگی در این سازمان است که جرثقیل احتمالا امیدوار است این تیم می تواند در دور رفت و برگشت به سرعت بدون شک خواهد بود یک ابر تیره حلق آویز بیش از هر جاده سری این سال است. آستروس در حال منفور ترین تیم در ورزش در حال حاضر و آنها را در جعبه های بزرگ, اتاق کار, به خصوص اگر آنها برنده نگه دارید.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de