چهار افکار در هوستون تگزاس 2020 Offseason حرکت

خوبی بیش از آخر هفته Houston Texans در نهایت به اطراف کردم دو چیز است. اولین آنها خال خال من و عبور از t به اندازه کافی در معاملات خود را در طول چند هفته گذشته به اعلام آنها از طریق آزادی مطبوعات برای تمام جهان برای دیدن…

آن را هنوز هم حقیقی برای دیدن DeAndre هاپکینز’ نام در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: او رفته است که ما به ارمغان می آورد به Texans دوم منظور از کسب و کار — آنها موفق به قرار دادن با هم یک تشکر از شما برای هاپکینز برای او هفت سال خدمت به این تیم…

من حدس می زنم این است که خیلی خوب پریدن نقطه برای برخی از افکار در چند هفته گذشته از Houston Texans فن و آنچه که دقیقا این رژیم پیشگام لایحه اوبراین و جک Easterby در حال تلاش برای انجام….

یک هفته بعد هاپکینز تجارت است بدست هر یک کمتر حقیقی یا دردناک
این ممکن است نزدیکترین چیز به یک واقعی فروپاشی که من تجربه کرده ام در فیلم زندگی ورزشی به جز به جای دختر شکستن تا با شما مثل او فقط و نقل مکان به شهر دیگر به طور غیر منتظره. حتی بدتر از آن را مانند پدر خود را آغاز پدر او را به انتقال به شهر دیگر. من می دانم که من پایین سوراخ خرگوش را در این قیاس اما کافی است بگویم که من نه تطبیق خوبی در پست DeAndre جهان است. آن را هنوز هم سخت به تماشای خلاصه بازی بدون اتاق کمی گرد و خاکی اگر شما می دانید منظورم چیست. این کمک خواهد کرد اگر این بازگشت بود کمی بیش از یک انتخاب دور دوم و در حال اجرا به عقب که بهترین سال بود در سال 2016 و در عین حال او هنوز هم سوم بالاترین پرداخت در لیگ.

ظاهرا فرهنگ “هوشمند سختی قابل اعتماد است برای رفتن به مارک به مغز ما
اگر شما در حال برگزاری امیدواریم که این دو هیولا سر از لایحه اوبراین و جک Easterby رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی برگ چای نمی شد سرگرم کننده برای شما را به خواندن این آخر هفته. همانطور که همه ما می دانیم لایحه اوبراین است شعار نیاز به “سختی های هوشمند و قابل اعتماد” بازیکنان سال گذشته واقعا از برایان Gaine اخراج شد. متوجه او نیست ذکر “خوب بودن در فوتبال” به عنوان بخشی از معیارهای اما من پرت شدن. نه تنها آن سه صفت چیزی اوبراین به ارمغان می آورد تا در عبور از آنها در حال حاضر شده است تعبیه شده به تیم محتوا نیز هست. مقاله اعلام تگزاسی’ حرکت در وب سایت خود مقاله ای جالب با عنوان “تگزاسی محل اولویت در امضای مجدد بسیاری از خود” جمله اول بار خوانده شده به شرح زیر است:

تگزاسی محل حق بیمه در بازیکنان که قابل اعتماد دشوار و هوشمند است.

سازمان دیده بان پایان این دیوید جانسون خوش آمدید تصویری (برجسته ممکن است یا نه ممکن است شامل تمامیت سراغ اوبراین را برای این معامله):

سختی های هوشمند و قابل اعتماد…. زندگی می کنند آن را آن را می دانم, آن را دوست دارم هوستون!

من مطمئن هستم که لایحه اوبراین می داند ارزش پیش نویس میدارد و یا حقوق و دستمزد کلاه دلار
بنابراین همانطور که ما کار گذشته هاپکینز, تجارت, تجارت که در آن به وضوح اوبراین صفر بود به عنوان نشانه به ارزش یکی از دو تا از بهترین دارایی های خود را در فهرست ما شروع به برخی از قراردادهای جدید دست توسط اوبراین و Easterby رفتن به پایان فصل گذشته. صادقانه آن را دریافت نمی کند خیلی بهتر است. درست قبل از پایان فصل به طور منظم اوبراین تمدید ویتنی Mercilus در چهار سال معامله 13 میلیون دلار در هر سال در آنچه به نظر می رسد مانند یک عظیم الجثه overpay برای یک مرد است که تا به حال دو کیسه یک بار J. J. وات رفت و با سینه ای پاره شود. پس از آن در هفته گذشته در متعارف رایگان آژانس اوبراین به 20 میلیون دلار بیش از سه سال به ایمنی اریک موری (که برای Browns فصل گذشته و من نمی توانستم پیدا کردن یک قهوه فن که می دانستند هیچ چیزی در مورد او) و به حافظه گیرنده Randall Cobb $27 میلیون بیش از سه سال است. کاب به حال 55 جلب فصل گذشته به عنوان کابوی ها’ گزینه پنجم ادبانه.

بنابراین آنها انجام دهید هر چیزی که ما در واقع می خواهم ؟
گمان می کنم. برادلی Roby معامله در سه سال $36 میلیون نفر بود و هر دو غیر منتظره و به ظاهر از ارزش خوب است. رابی خیلی خوب بود فصل گذشته در یک سال ثابت-آن معامله زمانی که او سالم است. او از دست رفته حدود نیم دوجین بازی. بقیه معاملات همه از یک سال انواع و برخی از بچه ها امضا ممکن است حتی این تیم. خوب برای دیدن Jon هفته به عقب به عنوان او تعقیب آندره جانسون برای تبدیل شدن به طولانی ترین شاغل تگزاس در تیم تاریخ به عنوان فصل تعداد 11.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>