چهار افکار در هوستون تگزاس’ کنفرانس احتراق ناقص با فصل دارندگان بلیط

از آنجا که DeAndre هاپکینز تجارت, Houston Texans طرفداران شده اند بسیار antsy در مورد شنیدن از سر مربی و مدیر تیم لایحه اوبراین. آنها مقدار زیادی از سوالات را برای او و برای مالکیت بیش به همین دلیل بهترین بازیکن فوتبال در تیم و بهترین گیرنده گسترده ای در فوتبال بود معامله شده برای یک بسته که ظاهرا باعث می شود این تیم بدتر در سال 2020 است.

این سه هفته پس از تجارت رفت و تا روز جمعه ما شنیده ام هیچ چیز از تگزاسی ” اردوگاه. این بیماری همه گیر کوروناویروس و “در خانه ماندن” حکم است و هیچ بهانه ای به هر سه دیگر به طور کلی مدیران در AFC جنوبی انجام داده اند teleconferences با مجازی مونتاژ رسانه ها. تگزاسی در ضمن شده اند لگد زدن می توانید در پایین جاده.

در نهایت جاده آمد و به نوعی از بن بست در بعد از ظهر جمعه به عنوان تگزاسی انجام یک کنفرانس تلفنی با دارندگان بلیط فصل به آنها پرداخت مشتریان اولین نرم افزار در شنیدن از اوبراین. به آن تماس بگیرید, تماس کنفرانسی است که در واقع یک اسم بی مسمی — آن را بیشتر شبیه به یک پای بخاری چت که در آن مخاطبان محدود بود. Texans بازی بازی صدای مارک Vandermeer را حدود شش یا هفت دقیقه با تیم رئیس و صاحب کال مک نیر و 17 دقیقه کنفرانس تماس با اوبراین و EVP فوتبال عملیات جک Easterby (Easterby اولین اظهار نظر عمومی از هر نوع پس از استخدام بیش از یک سال پیش).

اگر هدف این بود که به نوعی ارام کردن خود را تا حد زیادی خشمگین پایه فن تگزاسی ها به نظر می رسد از دست رفته خود را علامت گذاری:

اکثریت قریب به اتفاق طرفداران پاسخ به این نظرسنجی از من SportsRadio 610 همکار Landry Locker احساس بدتر و یا همان در مورد این تیم پس از آن تماس بگیرید و اجازه بدهید فرض کنیم که آنهایی که احساس همان احساس نمی کند تمام روح برای شروع با. در اینجا افکار من پس از این کنجکاو جمعه ناقص توسط تگزاسی.

خشم اعداد نیست مهم ترین شماره… این اعداد….
اشتباه نکنید شما می خواهم به جای مشتریان راضی از منزجر و خشمگین مشتریان اما تعدادی که واقعا باید موضوع را به اهالی تگزاس در کسب و کار طرف اگر هیچ چیز دیگری, است, درصد از دارندگان بلیط فصل که (a) در واقع گرفته شده به این چیزی که در روز جمعه و (b) در اطراف گیر پس از کال مک نیر گفت: آنها اساسا چگونه هیجان زده آنها باید که سر مربی معامله دور یکی از محبوب ترین بازیکنان در تیم تاریخ برای یک باشگاه ساندویچ. (بیشتر در مورد که در یک ثانیه است.) ما هرگز نمی دانیم چه کسانی که تعداد دقیق آنها هرگز فاش عموم, اما اگر شما تگزاسی شما بسیار به جای شما عصبانی درگیر دارندگان بلیط فصل است که هنوز در مورد مراقبت از این تیم, از بی تفاوت, قطع دارندگان بلیط فصل که راه همه احتمالا به دنبال جایی که آنها می توانید صرف پول کمتر این روزها.

من تعجب می کنم که چگونه رسانه ها اعضای تگزاسی’ ضرب و شتم احساس می کنید در حال حاضر
همانطور که من در بالا ذکر شد سه نفر دیگر از مدیران عامل در AFC جنوبی را تمام انجام می شود کنفرانس تلفنی با ضرب و شتم نویسندگان که پوشش تیم خود را. تا روز جمعه لایحه اوبراین شده بود رادیو خاموش پس از NFL ترکیب در ماه فوریه است. برای اولین دیدگاه را در یک محیط کنترل شده مانند روز جمعه نمی تواند نشستن به خوبی با ارتش کوچک از مردمی که پوشش تگزاسی ها به صورت روزانه. این یکی از بزرگترین حرکت می کند و به راحتی محبوب حداقل, حرکت, در, تیم, تاریخچه و اوبراین اول نظرات به معامله در حال دفن در دریا از بازیکن ارزیابی گلوله در کل offseason در یک تگزاسی تیم کنفرانس تماس بگیرید. هیچ شانسی برای پیگیری سوال هیچ شانسی برای نشان دادن آنچه طرفداران واقعا نیاز به شنیدن. من نمی توانم تصور کنید که جان McClains هارون Wilsons و هارون ریس جهان هستند در مورد آن خوشحال و کاملا صادقانه اوبراین و Easterby با دیدن تمایل به اجتناب از موسیقی و نه از آن صورت است توهین. برای هر کسی که فکر که شاید اوبراین است غافل از افکار عمومی در تجارت فقط می دانم که او با اشاره به “خارج از سر و صدا” حداقل دو بار در این جمعه رویداد. او می داند که باعث می شود آن را از همه بیشتر توهین آمیز است.

کال McNair نظر در مورد چگونه طرفداران باید احساس ترین cringeworthy بخشی از همه چیز
بسیاری از کال مک نیر را در بخش تماس با صرف شد propping تا سازمان حمل رفتن COVID-19 همه گیر به عنوان یک کسب و کار عملیات موضوع به عنوان به خوبی به عنوان یک فرصت برای خیریه تلاش. سلام تگزاسی سزاوار اعتبار برای ادامه go full steam ahead در کمک به دیگران از جمله McNairs دادن $500,000 و O’Briens $100,000 به هوستون بانک مواد غذایی. که عالی است. یکی کال McNair, نظر, هر چند که طنین انداز خواهد شد تا هر دو تیم برنده یک سوپر باول یا آتش سوزی لایحه اوبراین این بود:

به عبارت دیگر تگزاسی طرفداران شما باید مانند هاپکینز تجارت به دلیل آن است که جسورانه است. من نمی دانم که وجود دارد هر چیزی اوبراین (یا Easterby در حال حاضر که ما می دانیم که او صحبت می کند) می تواند داشته باشد گفت: در باقی مانده از این تماس است که می تواند ساخته شده اند طرفداران, احساس خوب, برای شروع, اما این نظر از کال McNair واقعا تا به حال به احساس می کنم مثل یک نیزه در قفسه سینه از طرفداران. من انتظار بیشتر از یک “من می دانم که به طور کامل خوب است که DeAndre هاپکینز بسیار محبوب بود اما بیایید صبر کنید و ببینید که چگونه آن را بازی می کند.” جای هیچ اشاره ای هاپکینز با نام و “شما باید شبیه به این” سالوو. بسیار ناامید کننده است.

جک Easterby صحبت کرد و من هنوز نمی دانم آنچه که او واقعا
در هر زمان اوبراین خواسته شده است در مورد جک Easterby سابق تیم روحانی برای روسای سابق و شخصیت مربی برای میهن پرستان در حال حاضر تبدیل EVP فوتبال عملیات خود را Houston Texans اوبراین نوع از توصیف او به عنوان دست راست خود را به یک همه کاره (هیچ جناس در نظر گرفته) که مسئول نظارت بر تقریبا هر چیزی را نه به طور مستقیم مربوط به فهرستی از ساخت و ساز. در این سه پرسش که Easterby بخشی از پاسخ پاسخ خود را تا حد زیادی platitudes در مورد شخصیت و مبهم تعارف در مورد چگونه یک گروه از انسان بازیکنان کامل با داستان که واقعا داستان:

پس داستان او بچه است که پیام کوتاه در هر یک از دیگر در طول بیماری همه گیر…. um, باحال داستان, من حدس می زنم ؟ نگاه جک Easterby است که به وضوح یک فرد بسیار باهوش و او به خوبی ممکن است هدف قرار دادن علامت در هر جنبه از کار خود را. من فقط هنوز هیچ ایده پس از آن کنفرانس چه کار خود را در واقع است.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>