چهار دیدگاه در راکت نهایی 25 بازی این فصل

به عنوان شده است در مورد بیش از چند فصل گذشته در اینجا در هوستون که در آن موشک شروع این فصل کاملا متفاوت است از جایی که آنها فقط با 25 بازی باقی مانده قبل از اینکه برگشتی. راکت رفته عمیق تر به Daryl Morey و Mike D’Antoni فلسفه threes رایگان می اندازد و layups از هر تیم همیشه فکر می کردم ممکن است در حال حاضر مصرف آن را یک گام بیشتر با اضافه کردن توپ کوچک به معادله.

در واقع مترقی franchises در سراسر NBA به دنبال روند موشک آغاز شد و باعث بحث فوق العاده ای در سراسر لیگ. به عنوان پلی آف نزدیک قرعه کشی بزرگ آزمایش خواهد شد و در نهایت نهایی زمین آزمایش و اثبات. رفته همه درک شده موانع انقلابی این سبک از بازی به عنوان موشک را به طور کامل در آغوش آنها چه کسانی هستند.

برای این گذشته 25 بازی و به پلی آف ما را به دیدن دست اول چگونه آن کار خواهد کرد. چه چیزی در فروشگاه باید جالب باشد. در اینجا چهار افکار نهایی 25.

دانه دوم رسیده است ،

همانطور که از نوشتن این راکت ها یک بازی عقب دانه سوم و دو و نیم پشت دو دانه. ابتلا به لیکرز بعید به نظر می رسد در این نقطه, اما ناگتس داستان دیگری دارد. در سال گذشته از دست دادن در روز پایانی فصل فرستاده راکت از شماره 2 به شماره 4 که تازه در ذهن خود را. و بالاتر از آنها بعد از به پلی آف آنها را مجبور به دیدار با لیکرز. انتظار می رود آنها را به فشار سخت به حرکت به بالا رتبه بندی.

باقی مانده برنامه به نفع راکت.

در کشش نهایی از 25 بازی تنها نه در برابر تیم بیش از .500. آنها تنها دو پشت به پشت و هر دو بد تیم در نیمه دوم آنها. سخت ترین بخشی از برنامه خود را که در پشت آنها حتی اگر در بازی وجود دارد که در برابر سلتیکز کلیپرز و لیکرز, دلار و رپتورز در مخلوط وجود دارد. دو تیم در مقابل آنها باید 13 و 12 نفر نهایی خود را 25 برابر تیم با برنده شدن در پرونده. این موشک دارای مزیت و باید سرمایه گذاری.

کار در جدیدترین ها باید یک اولویت است.

شاید به عنوان مهم به عنوان حذفی موقعیت اخذ خواهد شد چرخش به سمت راست. D’Antoni دارای یک سابقه طولانی از چرخش ترجیح هشت یا در اکثر نه بازیکن در یک بازی گاهی اوقات کمتر در پلی آف. با مقدار زیادی از گزینه ها در حال حاضر با تشکر ارسال شده از رابرت Covington, جف سبز و DeMarre Carroll, موشک مربی خواهد شد مقدار زیادی از گلوله در تفنگ خود را. بدانند که چگونه به استفاده از همه آنها را به طور موثر خواهد بود حیاتی به عنوان آنها به پلی آف.

توپ کوچک کار می کنند اما آن را ؟

راکت شده اند یکی از بهترین تیم ها در لیگ پس از کلینت کپلا سمت چپ وارد زمین شد و در نهایت معامله شد. همه انتظار این خواهد بود بسیار دشوار به گارد اما تحلیلگران و دیگر تیم ها شناخت موشک swarming دفاع نخواهد بود یک پیک نیک یا نه. رئیس نگرانی شده است مطابق برابر بزرگتر خطوط مقدم جبهه اما کاوینگتن و سبز شوند بسیار طولانی تر از آنها بلند است. آنها را به عنوان کوچک به عنوان رسانه ای راهنمای ممکن است نشان می دهد. هنوز آنها در حال رفتن به باید ثابت کند که در گرمای برگشتی که در آن همه چیز بزرگ شده و تیم کار برای بهره برداری مخالفان خود را از نقاط ضعف بیش از یک سری. هیچ کس نمی داند در عین حال اگر این کار خواهد کرد اما باید آن را واقعا سرگرم کننده به تماشای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>