چهار راه شیدا بوید می تواند شکل دانشگاه تنسی اگر او را به نام رئيس جمهور

سفت, Boyd دانشگاه تنسی سیستم خوب دوست رئيس جمهور موقت فقط ممکن است اقامت از طریق 2025, هیئت امنا چهارشنبه اعلام کرد.

هیئت مدیره به جلو حرکت خواهد کرد و بدون جستجو برای پر کردن موقعیت از سیستم جمهور و بوید است و آنها می خواهند برای این کار است. بوید به عنوان رییس جمهور موقت پس از نوامبر سال 2018 پس جو DiPietro بازنشستگی.

روز چهارشنبه رئیس هیئت مدیره جان کامپتون پیشنهاد کرد که بوید سفر به هر یک از سیستم دانشگاه برای دیدار با استادان و کارکنان و دانش آموزان و جمع آوری بازخورد از آن انجمن. پس از آن هیئت مدیره را به حرکت به جلو با یک رای به رها کردن “موقت” از عنوان خود را. اگر تایید کامپتون پیشنهاد کرده است که آنها را گسترش بوید قرارداد از طریق 2025.

در اینجا چهار چیز بوید گفت: در حال حاضر او می بیند به عنوان اولویت برای چند سال آینده در دانشگاه تهران.

از شنبه: UT امنا طرح طرح برای از بین بردن ‘موقت’ از سفت بوید عنوان

1. وحدت در سراسر سیستم

وقتی پرسیده شد که چه چیزی او امیدوار است برای به انجام رساندن در زمان خود را در دانشگاه تهران بوید با اشاره به ایجاد وحدت در سراسر UT سیستم.

“ما ایجاد یک فرهنگ OneUT که در آن هر کس در سراسر سیستم با این نسخهها کار با هم به عنوان یک تیم متمرکز در خدمت دولت ما از طریق آموزش و پرورش کشف و نامزدی” بوید گفت: در یک ایمیل.

“و وجود استعداد پویا استخر از رهبران آماده و در انتظار برای ادامه حرکت و برای اطمینان از این است که بزرگترین دهه در تاریخ از دانشگاه تنسی است.”

OneUT است که یک برنامه طراحی شده برای “حذف موانع برای دانش آموزانی که می خواهند به حرکت از یک دانشگاه به دیگری گفت:” لیندا مارتین معاون رئیس جمهور برای امور تحصیلی و موفقیت دانش آموزان است. از آن خواهد شد کمک به ساده کردن فرایند دانش آموزانی که می خواهند برای انتقال در دانشگاه تهران سیستم و همچنین ایجاد همکاری ممکن است در سراسر دانشگاه.

2. ادامه کار با قوه مقننه

بوید سابق جمهوری خواه نامزد ریاست فرماندار و مشاور ویژه در آموزش عالی به صورت سابق رژیم صهیونیستی. لایحه Haslam است پس زمینه خود را به کار با قانونگذاران در حالی که در دانشگاه تهران.

و آن کار می کرد در دانشگاه تهران به نفع. در اوایل این ماه Gov. بیل لی اعلام کرد او را UT 10 میلیون دلار به صندوق سال اول اوک ریج موسسه. در سال گذشته دانشگاه تهران نیز 10 میلیون دلار برای پردیس ایمنی و امنیت.

کامپتون گفت که او بدست می خواهم بازخورد مثبت از قانونگذاران در مورد بوید ،

“برای برخی از بازخورد از قوه مقننه … که گروه معتقد است وجود دارد فقط بیش از حد خوب اتفاق می افتد بیش از حد حرکت مثبت و جستجو (رئیس جمهور) می تواند از خط خارج که” کامپتون روز چهارشنبه گفت:.

3. رشد UT قول

بوید اصلی ابتکار در اولین سال راه اندازی UT, وعده, یک برنامه بورس تحصیلی است که اجازه می دهد برخی از دانش آموزان برای حضور در هر دانشگاه تهران پردیس به صورت رایگان.

این مدل پس از تنسی وعده برنامه که بوید کمک کرد و شروع به زمانی که او با Haslam.

دانش آموزان با درآمد کمتر از 50000 دلار در هر سال است که فارغ التحصیل از یک تنسی وعده واجد شرایط و کسانی که واجد شرایط برای امید دولت قرعه کشی کمک هزینه تحصیلی واجد شرایط هستند.

UT وعده رسما راه اندازی در پاییز و همانطور که از هفته گذشته در سراسر 7,100 دانش آموزان اعمال می شود.

ساخت دانشگاه در دسترس از طریق بورسیه بخشی از “زندگی به ما اعطای زمین به وضعیت دانشگاه” بوید گفت: در هفته گذشته.

4. بیشتر فرصت های تحقیقاتی

بوید نیز راه اندازی اوک ریج موسسه که شریک UT با Oak Ridge National Laboratory برای فرصت های تحقیقاتی برای دانشگاه تهران و استادان و دانشجويان.

هنگامی که به طور کامل عامل بلوط ریج موسسه است که انتظار می رود به اضافه کردن حدود 120 اساتيد و 500 دانش آموزان فارغ التحصیل به دانشگاه تهران.

“ما فکر می کنم این بزرگترین پروژه های علمی از پروژه منهتن در ایالت تنسی” بوید گفت: در هفته گذشته.

بوید همچنین اعلام کرد UT یکی بهداشتی ابتکار که در چگونه از سلامت انسان و محیط زیست به هم متصل هستند و چگونه به بهبود سلامت ، هدف این است که برای شروع با تحقیق بر روی مسائل در تنسی مزمن مانند هدر رفتن بیماری در گوزن جمعیت و در نهایت گسترش به تحقیق با تاثیر جهانی.

در اوایل این سال UT همچنین اعلام کرد تحقیقات با همکاری فولکس واگن است. مشارکت, که همچنین شامل ORNL را به فرصت های تحقیقاتی به دانشگاه تهران دانشجویان و استادان برای ایجاد مواد سبک وزن برای ساخت وسایل نقلیه به عنوان به خوبی به عنوان جدید در حال توسعه وسایل نقلیه الکتریکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>