آستروس باز بهار آموزش با یک جای عجیب و غریب نمایش کنسرو عذر خواهی از بازیکنان ستاره و تیم صاحب جیم کرین. همه چیز بهبود یافته در باشگاه خانه که در آن بازیکنان توزیع با اسکریپت و به پاسخ صادقانه به سوالات — به عنوان صادقانه به عنوان آنها می تواند با توجه به شرایط.

به طور کلی آن را به سادگی نشان داد چقدر طول یک فصل این است برای رفتن به یک برای تیم در نظر گرفته pariah در بیس بال و بازیکنان بسیاری را احساس نمی شد با توجه به مجازات آنها سزاوار. اگر آنها می خواهند به ترمیم نرده ها با طرفداران خود — رک و پوست کنده, آنها را به آنها مدیون است که بسیار آنها در حال رفتن به نیاز به انجام بهتر از آن روز افتتاحیه کنفرانس مطبوعاتی شکست.

شفاف باشد.

آن را دشوار است به طور کامل و صادقانه در هر کاری به خصوص در ورزش های رقابتی که در آن هر تیم است که به دنبال یک مزیت است. اما این متفاوت است اگر آنها Astros واقعا می خواهید برای قرار دادن این در پشت آنها از آن زمان به نم به آنچه که آنها انجام داده اند و به طرفداران یک زیرچشمی نگاه کردن در پشت پرده به آنچه زندگی است مانند آنها هر روز. همین حالا امتحان کنید و پنهان کردن تمایل خود را برای به دست آوردن مزیت. برجسته کردن چیزهایی که شما در حق و اجازه دهید طرفداران می دانم که شما…واقعا هستند. هیچ کس می داند که این گروه از بازیکنان فکر می کند آن را پر از ناراضیان و متکبر یک سوراخ. که یک مزیت است بنابراین استفاده از آن و باز کردن. به طرفداران یک فرصت برای دیدن که شما واقعا زگیل و تمام. آنها شما را دوست دارم برای صداقت خود را.

بود هوستون افتخار.

شاید مضر ترین جنبه از کل این نشانه سرقت ظروف سرباز یا مسافر است که این اتفاق پس از طوفان هاروی زده شهرستان. تمام فریادهای “این است که برای هوستون” در حال حاضر احساس توخالی. طرفداران که دیدم Astros برنده یک عنوان به عنوان مداخله الهی در حال حاضر آن را به عنوان یک معامله با شیطان. آستروس مدیون ما هم بزرگ است. اگر آنها می خواهند ما را به چوب توسط آنها را به جلو رفتن آنها بهتر می پوشند هوستون در آستین خود و درمان طرفداران در اینجا مانند افراد مهم ترین آنها که تا کنون شناخته شده است. برای آنها هستند.

فروتن باشد.

خوب بود کمی از خود راضی در این زمینه اما با احتیاط ادامه دهید. تا کنون همه بازیکنان باید انجام شود این است که پیروزی با از خودگذشتگی ، آنها در حال حاضر تحت یک میکروسکوپ قدرتمند تر از هر تیم تا به حال با آن مواجه است. این زمان به لاف زدن و یا راه رفتن در اطراف با یک تراشه بر روی شانه خود را. در حال حاضر شما نیاز به توبه و پشیمانی, شرمندگی و بالاتر از همه فروتن. کار خود را با قدردانی که شما نمی معلق است که طرفداران خود را پشت خود را و است که شما را وادار به بازی یک بازی دریافت و پرداخت مقدار زیادی از پول برای انجام آن است. آن شده است هرگز مهم تر برای بازیکنان به رسمیت شناختن امتیاز آنها و احترام به آن است.

خوب خواهد بود.

هیچ چیز درمان مانند برنده شدن است. در مورد این فصل آن است که حتی واقعی تر. نه تنها Astros تلاش به عقب بر گردیم به جایی که آنها قبل از همه از این اتفاق آنها در حال تلاش برای اثبات به طرفداران و همه بیس بال است که آنها نیازی به تقلب به نفع خود. آن ممکن است تفاوت بین یک میراث فریبکار و یک قهرمان. نیست که اغراق یا مبالغه. که واقعیت است. پس اثبات متنفر اشتباه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im