چهار راه برای جایگزینی ورزش به شما خواهد شد از دست رفته

با رویدادهای ورزشی در سراسر جهان لغو تماشاگران و طرفداران ممکن است پیدا کردن گذشت زمان (کوبا) به یک کمی خسته کننده است. رویدادهای ورزشی زنده, هستند, بعد از همه, یک راه بسیاری از آمریکایی ها لذت بردن از صرف وقت خود را چه در شخص و یا در تلویزیون. بدون آن گزینه های بسیاری از طرفداران احساس خواهد شد کودکان داخل تنگ در سومین مستقیم بعد از باران در تابستان.

چه طرفدار ورزش را انجام دهید ؟ ما باید برخی از پیشنهادات.

بخوانید

برای کسانی که زندگی می کنند برای هیجان, ورزش, خواندن ممکن است صدا مانند نقطه مقابل بسکتبال حرفه یا جنون مارس, اما این واقعا نقطه. وجود دارد خیلی خوب مواد خواندن در خارج وجود دارد در مورد ورزش وجود دارد بدون هیچ دلیل خوبی نیست برای گرفتن گرفتار. و ما در حال صحبت کردن در مورد روزنامه نگاری ورزشی. شما باید خواندن که در حال حاضر. اگر شما می خواهم یک پیشنهاد در نظر پانچ توسط جان فایننشتاین. این تواریخ به شب هنگامی که سابق راکت مربی رودی Tomjanovich تقریبا از دست داده و زندگی خود را در یک زمین بسکتبال به عنوان یک بازیکن. آن را نگاه شگفت انگیز در کسی که بعدها به طور چشمگیری تحت تاثیر قرار هوستون ورزشی صحنه و لحظه ای که تغییر چگونه بسکتبال خواهد بود.

یادگیری

همیشه می خواستم به دانستن آنچه که یک “لاستیک بازی” بود ؟ نمی فهمم چه یک مسیر است ؟ احساس خجالت در عدم آگاهی از حقوق و دستمزد کلاه? این شانس خود را برای دریافت یک دسته بهتر در چگونه ورزش در واقع بازی. شما می توانید شروع به مسواک زدن تا خود را در تاریخ ورزش. پس شاید انتخاب کنید تا چیزی شبیه به این هنر زیبا بازی توسط کریس بالارد به قلم مو رنگ کردن بر روی جزئیات از بازی های ورزشی مانند بسکتبال است. در نهایت حفاری به Moneyball و شکل مدرن چگونه تیم های در حال ساخت انتخاب در مورد پول و فهرست اسامی. زمان ورزش دوباره شروع می شود, شما تحت تاثیر قرار دادن تمام دوستان خود و شاید حتی یاد بگیرند که چگونه به درک ورزشی در یک راه جدید است.

سازمان دیده بان

شبکه در حال حاضر شده است پخش تکرار کلاسیک و حتی بازی های اخیر. تماشای برخی از تاریخی, رویدادهای ورزشی, قطعا باید در تقویم خود را. اما نیز وجود دارد زیاد خوب کوتاه مستند (30 30 هر کسی؟) و بزرگ ورزشی با مضمون فیلم از تقریبا در هر نسل است. اگر شما می خواهید چیزی را با کمی عمیق تر شیرجه در نظر برخی از آموزشی YouTube فیلم ها آزاد. وجود دارد هزاران نفر جزئیات همه چیز را از تمرینات برای بهبود سرعت چگونه به پرتاب یک موبایل و کامپیوتر.

بازی

ممکن است آن را دشوار برای عمل اجتماعی فاصله در حالی که بازی واقعی ورزشی. شما ممکن است قادر به انجام آن تیراندازی سبد انفرادی و یا رفتن به یک پنبه حلاجی شده قفس اما اگر شما می خواهید برای منزوی کردن برای ایمنی چرا esports? بازی های ویدئویی هستند شده اند wildly محبوب برای چندین دهه و آنها برای بسیاری از نزدیک ترین آنها همیشه می توانید به در حال اجرا یک ورزش حرفه ای حق رای دادن. به علاوه شما می توانید ارتباط برقرار کردن با — یعنی بحث زباله — دیگران واقع بدون نیاز به در همان اتاق با آنها. برنده!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>