در سال 2017 Houston Astros فریب خورده بسیاری در طول فصل به طور منظم و به ظاهر کمتر در پست های نجومی. این تاسیس شده اعتراف کرد و (به درجات مختلف از صداقت) عذرخواهی کرد ، اینها حقایق تغییر ناپذیر است که هیچ کس در هوستون در حال اجرا به دور از. هر کس بیشتر در ارتباط با این تیم می خواهد به جلو حرکت کند به 2020, اما نه برای آنها تصمیم بگیرند.

به جای آستروس سازمان و به برخی از درجه فن پایه ها از چپ به غلتیدن در پی گرفتار شدن. شما می توانید می گویند که این مجازات شامل شلیک A. J. Hinch و جف Luhnow a $5 میلیون جریمه و چند بالا پیش نویس میدارد گرفته شده اما حقیقت این است که وضعیت فعلی در حال حاضر بخشی از مجازات — ناراحت کننده, بدتر از دوره که در آن بقیه بیس بال — بازیکنان, طرفداران و رسانه ها — خط تا به ضربت سخت زدن دور در آستروس هوستون مانند یک پینیاتا.

این بخشی از معامله و برخی از آن قابل فهم است باید بپذیرد. این طاقت فرسا قسمت ما نیروی تغذیه هستند وحشی فرضیات ظالمانه مماس اتهامات مانند مردم جیغ در مورد buzzers (y’all صادقانه صدا مانند زمین مسطح truthers شما مسخره) و طرفداران طفره زن گفت: تنها دلیل آستروس برنده سری جهانی است زیرا از زباله می کوبیدن طرح.

دوباره آستروس آیا این به خود را دارند. خشم بخشی از روند حتی اگر 90 درصد آن است که ساختگی رسانه های اجتماعی groupthink سوخت سیرابی. در طول تعطیلات آخر هفته من خیلی به گوش همه آن نسبتا بدبختی راه برای گذراندن یک آخر هفته اگر شما می خواهید به حقیقت را می دانم. در اینجا چهار احمق به خصوص واکنش های خارج از هوستون به پس از Astros’ دو روز عذرخواهی رژه:

کودی Bellinger جهان سری بنیه
بنابراین کودی Bellinger شد مورد ستایش قرار داد توسط بسیاری از خارج از هوستون به عنوان نوعی از صدای همین دلیل او رفت و در این کار بسیار عصبانی بیهوده گویی کارگردانی در Astros اواخر هفته گذشته:

خوب تاپیک های زیادی برای باز کردن در اینجا. اول سریع زاپرودر تحلیل ناله و آشکار دروغ Bellinger تف کردن در اینجا:

* 0:11 : “من فکر مانفرد مجازات ضعیف بود به آنها ایمنی” — Bellinger باعث می شود آن را مانند صدا مانفرد این یک معافیت ویژه برای Astros. سلام jackass کمیساریای هشدار به تیم بازگشت در سپتامبر 2017 گفت: بازیکنان خواهد بود و نه مجازات برای ثبت نام الکترونیکی, سرقت, اما مدیریت خواهد بود. حق آن را دریافت.

* 0:14 “منظور من این بچه ها بودند خیانت به مدت سه سال” — خالص حدس اظهار داشت: به عنوان واقعیت در تناقض بررسی توسط MLB که به وضوح اعلام کرد که تقلب رخ داده است در سال 2017 و در اوایل سال 2018

* 0:23 “Altuve به سرقت برده یک MVP از قضاوت در ’17” — درست نیست و من فکر کارلوس کوریا گذاشته که به خوبی و گفت Altuve یکی از تعداد انگشت شماری از بازیکنان که نمی با استفاده از زباله ها می تواند کوبیدن طرح.

* 0:26 “هر کس می داند که آنها را به سرقت برده حلقه از ما” — این است که در آن مردم فقط می توانید وحشی مفروضات به نمایندگی از ستم و اگر شما اشاره می کنند که آنها WIDL مفروضات و سپس شما پسر بد. هیچ کس گفت: آستروس تمیز هستند و باید به شدت مجازات, اما شما نمی توانید فقط اعلام خودتان سری جهانی قهرمانی. همچنین دوباره هی JACKASS شما ضربه .143 در جهان سری. داجرز شاید صدای یورتمه رفتن اسب از کسی که ترک خورده .200 به صورت سری به چوب صورت خود را افتخار. Bellinger دلقک.

* 0:36 “هر کس در نشان می دهد در لیگ های بزرگ, lst احترام برای آن دسته از بچه ها” — فقط یک نوار کناری در اینجا — شما صدا مانند یک douchebag خواستار آن نشان می دهد… این را نمی Bull Durham, نپال

* 1:08 — یک زخم زبان که در آن او را متهم Altuve با استفاده از یک زنگ در 2019 بدون گفتن کلمه “زنگ.” راستش شما زنگ مردم شروع به صدا مانند زمین مسطح truthers. من فکر می کنم شما به طور کامل و دست کم گرفتن توانایی به جلو و یک کلاهبرداری بود که خاموش impracticality داشتن یک زنگ متصل به قفسه سینه خود را در یک بازی و توانایی این بسیاری از مردم به آن را مخفی نگه دارید — اما این فصل باز در Astros و شما می توانید تقریبا هر چیزی را می گویند و جامعه را به سمت با شما.

راه ما را فراموش کرده است که داجرز شد متهم از نشانه سرقت از یک سال پیش ؟ یا این که فقط به هوا نازک ناپدید می شوند? متاسفانه این موقعیت آستروس باید از خود در. آنها پیچ خود را.

Washington Nationals, توجه, روسپیان
این یک معامله منحصر به فرد در غرب پالم بیچ به عنوان Astros به اشتراک گذاری یک بهار آموزش پردیس با اتباع واشنگتن. طبعا رسانه ها له شده است در Astros طرف مرکز نه سمت جایی که دفاع از قهرمان جهان در حال آماده شدن برای دفاع از عنوان خود و اتباع رقص دیوانه در مورد آن!

“روز افتتاحیه سال 2020 وجود دارد 50 رسانه ها و مردم در اینجا و 47 در هوستون آستروس که فریب خورده به برنده سری جهانی و سه نفر وجود دارد از آنها را در اینجا با جریان حاکم بر جهان قهرمانان” [اتباع GM مایک] ریزو گفت. “و این درست نیست.”

در اینجا چه چیزی خنده دار در مورد این — طنز از یک تیم در واشنگتن دی سی و نه درک آنچه که به فروش می رساند از نظر توجه رسانه های این روز است. که بسیار خنده دار به من. همچنین پیگیری سوال برای بچه ها مثل ریزو باید “بنابراین شما می خواهم به تجارت مکان با آنها ؟ شاید شما می توانید آنها را به عنوان و شما از خودتان دفاع از رسانه ها یورش؟” آره من فکر کردم تا.

Buffalo Wild Wings, خودکشی شیوه های کسب و کار
اگر شما به دنبال یک قالب رسانه های اجتماعی کسب و کار خودکشی پس از آن من می خواهم به شما را به هر کدام دیجیتال کارآموز فکر این شوخی خنده دار بود….

منظورم این است که نوع خنده دار اما هر کس در توییتی این که متوجه نمی Houstonians باید بسیاری از گزینه های برای مکان هایی که آنها می توانید بروید خوردن بال و بال در Buffalo Wild Wings, به نظر من خوب نیست به اندازه کافی به مقاومت در برابر باز کردن توهین به تیم های ورزشی حرفه ای از حساب توییتر خود را.

“هوستون ما یک مشکل” پسر روزنامه نگاری جوش
بنابراین این اتفاق افتاده در هفته گذشته….

باور کنید یا نه هدف من در اینجا نیست پدر و مادر است که کالیفرنیا لیگ کوچک. آنها نفرت آستروس در حال حاضر و با وجود sanctimonious ادعا می کند که آن را به آموزش کودکان و نوجوانان است که “خیانت نیست حق” همه ما می دانیم که آنها در حال انجام این کار است زیرا آنها نفرت آستروس. اگر داجرز یا فرشتگان بودند, گرفتار, فریب داد, من مطمئن هستم که هنوز هم وجود دارد یک طفره زن یا فرشته تیم ملی در لانگ بیچ لیگ کوچک. اما در اینجا یکی از underrated نارضایتی زمانی که وجود دارد مسائل ورزشی در شهر هوستون. وجود دارد ملی نویسندگان که فکر می کنم که با استفاده از عبارت “هوستون ما یک مشکل است.” باهوش است و خنده دار که در آن هیچ یک از کسانی که همه چیز. آن را تنبل آن را منسوخ شده و این نشان دهنده ضعیف در هر گوشه ای از خلاقیت است که در سمت چپ خود را بی ثمر ورزش روح. فقط انجام آن را متوقف ملی کاتبان. توقف.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im