چهار سال در میان کشته شدگان پس از گردباد اشک طریق Chattanooga

چهار سال است که در میان قربانیان گردباد که پاره از طریق بیشتری Chattanooga منطقه در عید پاک اولین پاسخ دهندگان در همیلتون کانتی را تایید کرده اند.

پسر پس از EF-3 گردباد ضربه خانواده اش در ایست برینرد خانه یکشنبه و در میان حداقل سه نفر کشته شدند و پس از طوفان ویرانگر در نوردید جنوب شرق تنسی است.

“چاتانوگا آتش نشانی آن را (sic) غمگین که به گزارش چهار ساله قربانی روز یکشنبه گردباد در گذشت” آژانس ارسال شده در چهارشنبه شب.

گریسون مراتع و پدرش Mikey شد در خانه با خانواده مورد محل جاده زمانی که گردباد آمار با توجه به زمان رایگان را فشار دهید. آنها هر دو در بیمارستان بستری و در بخش مراقبت ويژه.

مادرش, اسیایی, مراتع, تایید مرگ پسرش در رسانه های اجتماعی.

“ما کمی جنگنده تا زد به آغوش عیسی” مادرش ارسال شده در چهار شنبه. “او اهدا خواهد شد اندام و نجات تن از بچه ها و شاید حتی برخی از بزرگسالان و من می دانم که چه گریسون می خواهم.”

قبلا مادرش ارسال درخواست برای نماز.

“بگو خدا به آنچه پزشکان می گویند ممکن نیست,” او نوشت: در Facebook post. “درمان او را به طور کامل و ترک او را در اینجا در این زمین با من است. لطفا. من نمی توانم از دست دادن پسر من است. نام او Grayson. او 4 سال است.”

با توجه به خدمات ملی آب و هوا حداقل 105 گردباد لمس کردن در سراسر ایالات متحده آمریکا پس از طوفان مرگبار سیستم شروع در عید پاک از جمله یکی که ادعا زندگی پسر.

با توجه به NWS از مقدس’ ترکیب مسیر 771.86 مایل است.

طوفان نظرسنجی همچنان در دیگر مناطق و آب و هوا کارشناسان می گویند تعداد کل گردباد احتمال افزایش بیشتر است.

این است که در حال توسعه داستان.

رسیدن به ناتالی Neysa Alund در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @nataliealund.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>