فاکس کسب و کار به ارائه “امریکا با هم کار می کند’ مجازی تاون هال لنگر توسط نیل Cavuto در روز پنج شنبه مه 7 در 1 ساعت/ET


فاکس کسب و کار شبکه (FBN) خود را در حال حاضر قسط سوم از امریکا با هم کار می کند تاون هال سری در پنج شنبه, مه 7 در 1 بعد از ظهر/ET ساعت CAVUTO: Coast to Coast (روزهای هفته 12-2PM/ET). لنگر توسط FBN سردبیر کسب و کار اخبار نیل Cavuto سالن شهر خواهد شد از ویژگی های Home Depot موسسان کن Langone و برنی مارکوس برای بینش خود را در دولت از اقتصاد به عنوان کشور شروع به محدودیت و همچنین پاسخ به بیننده سوال اطراف بیکاری کسب و کار کوچک و آینده کسب و کار در آمریکا است.

در سراسر ساعت Cavuto, Langone و مارکوس خواهد پیوست FBN کارشناسان به بحث در مورد در حال رشد مالی و کسب و کار نگرانی از شهروندان آمریکایی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. تاون هال علائم Cavuto اول در عمق پخش اختصاص داده شده به بیننده-ارسال سوالات و هوا در امضای خود کسب و کار برنامه روز CAVUTO: Coast to Coast (روزهای هفته 12-2PM/ET).

پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل همه مخاطبان را به پیوستن به پخش از راه دور از طریق ویدئو کنفرانس. بینندگان دعوت به ارسال خود را نوشته و تصویری به سوالات [email protected] برای توجه به پاسخ داده شده در برنامه است.

فاکس کسب و کار شبکه (FBN) مالی اخبار کانال ها ارائه زمان واقعی اطلاعات در تمام سیستم عامل است که تحت تاثیر هر دو خیابان اصلی و وال استریت. که مقر آن در نیویورک — کسب و کار سرمایه جهان — FBN راه اندازی در اکتبر سال 2007 و در حال حاضر در رده برترین کانال های کسب و کار در تلویزیون است. این شبکه در دسترس است در نزدیک به 80 میلیون خانه در همه بازارها در سراسر ایالات متحده است. متعلق به فاکس شرکت FBN یک واحد فاکس اخبار رسانه ها و ادارات در شیکاگو و لس آنجلس و واشنگتن ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>