Fox News Channel نام ESPN خواهد قابیل شرکت میزبان از “فاکس و دوستان آخر هفته’


نیویورک – FOX News Channel (FNC) به نام سابق ESPN radio میزبان و مفسر خواهد قابیل به عنوان شرکت مجری فاکس و دوستان آخر هفته (شنبه ها از & amp 6-10در/ET). قابیل را رسمی خود اولین در چهار شنبه, آگوست 15th در کنار شرکت میزبان Jedediah Bila و پیت Hegseth.

در اظهار نظر در این اطلاعیه گاوین Hadden معاون رئیس جمهور از صبح برنامه نویسی و گفت: “شما دارای یک توانایی منحصر به فرد برای ارتباط با مخاطب در طیف گسترده ای از موضوعات و خواهد شد علاوه بر این بسیار عالی به فاکس و دوستان حق رای دادن.”

قابیل افزود: “من بسیار هیجان زده هستم برای پیوستن به این تیم در فاکس و دوستان آخر هفته و نگاه به جلو به ساختمان بر تجربه من در ورزش, اخبار و سیاست, به تعداد یک روز صبح در کشور است.”

فاکس و دوستان آخر هفته به ویژه یک جایگزین دوار شرکت میزبان پس از Tucker Carlson نقل مکان کرد و تا اوایل ساعات پر بیننده در سال 2016 و در نهایت 8pm سانس در سال 2017. چهار ساعت برنامه به طور منظم ویژگی های طیف گسترده ای از مهمانان از جمله سیاستمداران خبرسازان قابل توجه ورزشکاران و کارشناسان در زمینه شیوه زندگی و سرگرمی. با توجه به Nielsen Media Research, FOX & Friends آخر هفته است ادامه داد: تسلط بر رتبه بندی به طور مداوم رتبه شماره یک در کابل با هم کل بینندگان و آرزو 25-54 جمعیتی جوان.

اخیرا قابیل به عنوان یک شخصیت در ESPN, میزبانی وب خود را روزانه در برنامه های شبکه های رادیویی پلت فرم تحت عنوان خواهد شد قابیل نشان دهد و به عنوان یک مکرر روزنامه نگار در صبح بحث نشان می دهد برای اولین بار. او پیوست شبکه های ورزشی در سال 2015 به عنوان یک مشارکت کننده که در آن او میزبانی فانتزی فوتبال در حال حاضراست, برنده جایزه سه ساعت فانتزی, فوتبال, برنامه و غالبا گزارش تحقیقی قطعات به صورت خارج از خط.

قبلا قابیل به عنوان یک تحلیلگر سیاسی سی ان ان شرکت میزبانی وب در آرنا با الیوت اسپیتزر قبل از پیوستن به نقطه شروع با Soledad اوبراین در سال 2012. علاوه بر این او یک میزبان در شعله جایی که او گروگان تعدادی از برنامه ها از جمله, اخبار واقعی, قابیل و Cupp, و از قابیل گفتگو که او در آن ارائه شده یک سری از مصاحبه با نفوذ رهبران در کسب و کار. قابیل نیز جرأت به میدان تولید و منتشر شد یک مینی سری تحت عنوان” آلیس در مقابل شهردار در سال 2014 متمرکز در شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio تلاش برای محدود کردن مدارس.

قبل از کار خود را در تلویزیون قابیل تامین مالی خرید و فروش دو شرکت های رسانه ای درخت رسانه یک رسانه های اسپانیایی شرکت و قابیل ارتباطات یک روزنامه جامعه در تگزاس است. در سال 2007 کار خود را با درخت رسانه ها او را به دست آورده به رسمیت شناختن به عنوان یکی از “40 نفر تاثیر گذار ترین در مجله صنعت” توسط برگدر حالی که خود را کسب و گسترش قابیل ارتباطات قرار داده و او را در میان تگزاس انجمن مطبوعات را “20 زیر 40.”

مجوز وکیل در تگزاس قابیل با حضور در دانشکده حقوق در دانشگاه تگزاس و مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه. او در حال حاضر مستقر در نیویورک است.

FOX News Channel (FNC) is a 24-hour همه جانبه اخبار خدمات ارائه آخرین اخبار و همچنین سیاسی و اخبار کسب و کار. شماره یک شبکه در کابل FNC شده است, پربیننده ترین کانال خبری تلویزیونی برای بیش از 18 سال متوالی. با توجه به یک سال 2020 با نام تجاری کلید وفاداری مصرف کننده تعامل شاخص گزارش فاکس نیوز است که در بالا با نام تجاری در کشور به صورت صبح و عصر به پوشش اخبار. یک 2019 بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی نام فاکس نیوز به عنوان مورد اعتماد ترین منبع برای اخبار تلویزیون و یا تفسیر در حالی که یک سال 2019 با نام تجاری کلید احساسات نامزدی تحلیل بررسی نشان داد که روباه خبری بود و مورد اعتماد ترین اخبار کابل نام تجاری. متعلق به فاکس شرکت FNC موجود است در نزدیک به 90 میلیون خانه و غالب کابل نیوز, چشم انداز به طور معمول غلتک بالا ده برنامه ها در این ژانر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>