فاکس نیوز می بندد مارس با رکورد هفتگی رتبه بندی علامت


بازدید سالانه در اوج ساعات پر بیننده کل روز با کروناویروس پوشش

ایسنا ضربه دیگری به اعتبار اجرای خانه هفته گذشته تنظیم سالانه مخاطبان اوج در کل روز و در ساعات پر بیننده به عنوان بینندگان اتصال به شبکه در حال انجام coronavirus پوشش با توجه به Nielsen.

فاکس نیوز به طور متوسط 4.2 میلیون بیننده برای هفته مارس 23-29 besting مقام دوم MSNBC را 2.3 میلیون بیننده و مقام سوم سی ان ان 2.1 میلیون ناظران گفت: Nielsen. برنده شد فاکس نیوز’ 10th مستقیم در وبگاه رتبه بندی دسته.

HGTV چهارم بود با 1.2 میلیون بیننده به دنبال تی ال سی, Hallmark Channel, TBS و تاریخ با 1 میلیون بیننده در هر.

در کل بعد جلو, فاکس نیوز, به خود جلب کرد 2.6 میلیون بیننده برای برنده شدن در این دسته برای 12 هفته متوالی. CNN و MSNBC هر دو را به دست آورد بیش از 1.4 میلیون بیننده را به پایان برساند و دوم و سوم بود.

فاکس نیوز شد و ء آن ساعات پر بیننده نشان می دهد Hannity, که بریده بالاترین امتیاز هفته در مجموع بینندگان از این برنامه و آغاز به کار آن بالاترین امتیاز در نسخه ی نمایشی پس از سال 2017 افتتاح و Tucker Carlson امشببه ارمغان آورد که در یک رکورد 4.9 میلیون بیننده و 1 میلیون در نسخه ی نمایشی نشان می دهد گفت: Nielsen.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>