شبکه تساوی بزرگترین وبگاه مخاطبان پس از انتخابات 2016; تولید کل روز بینندگان پس از 2017

فاکس نیوز نابود کابل شبکه زمینه هفته گذشته خود را با بهترین هفتگی وبگاه رتبه بندی عملکرد پس از 2016 انتخابات با توجه به Nielsen.

فاکس نیوز به طور متوسط 4.4 میلیون بیننده در طول هفته از Feb. 3 Feb. 9 به ضربه دور آن نزدیکترین رقیب MSNBC که به طور متوسط 1.6 میلیون بیننده به گفته نیلسن. فاکس نیوز نیز به نمایندگی از بالای 35 بیشتر به تماشای نشان می دهد این هفته رهبری آن Feb. 4 پوشش خارجه اتحادیه آدرس آن جلب 11 میلیون بیننده گفت: Nielsen.

HGTV سی ان ان و TLC به پایان رسید در یک کراوات برای مقام سوم در ساعات پر بیننده با 1.1 میلیون بیننده. مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, Hallmark Channel, A&E, شبکه و کانال دیسکاوری (همه گره خورده با 1 میلیون بیننده) همراه با تاریخچه (994,000) گرد هفته در top 10 most تماشای شبکه های کابلی در وبگاه به گفته نیلسن.

در کل بعد جلو, فاکس نیوز, تولید بهترین عملکرد خود را پس از سال 2017 با 2.2 میلیون بیننده. MSNBC, CNN, HGTV و Hallmark Channel تمام رتبه در میان پنج تماشا ترین شبکه های این هفته گفت: Nielsen.

فاکس نیوز نگه داشته تا رتبه خود را حرکت سه شنبه به طور متوسط 3.2 میلیون بیننده از 6 ساعت به 1 هستم برای پوشش آن از مقدماتی نیوهمپشایر. شبکه های پر بیننده پوشش اولیه خود جلب کرد یک رکورد 4.4 میلیون بیننده به راحتی ضرب و شتم از CNN و MSNBC گفت: Nielsen.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su