رادیو فردا طول می کشد مارس کابل رتبه بندی تاج


کابل شبکه های خبری outdistance بقیه بسته در وبگاه کل روز

فاکس نیوز شد کابل بزرگ رتبه های برنده در مارس تنظیم یک شبکه ماهانه وبگاه رتبه بندی ضبط در حالی که پیشرو در غالب عملکرد سه کابل اصلی شبکه های خبری با توجه به Nielsen.

فاکس نیوز به طور متوسط یک شبکه ضبط 3.6 میلیون بیننده در ساعات پر بیننده برای این دوره از مارس 30 مارس 26 به راحتی با شکوه MSNBC را 2 میلیون بیننده در ماه با توجه به Nielsen. ایسنا سوم به پایان رسید در ساعات پر بیننده با 1.9 میلیون بیننده به کابل اصلی اخبار شبکه های سه اسلات در وبگاه برای دو ماه در یک ردیف در میان خود ادامه پوشش COVID-19 بیماری همه گیر.

HGTV و TLC به پایان رسید بسته به مکان چهارم با 1.2 میلیون بیننده به دنبال ESPN, تاریخچه و TBS (با 1 میلیون بیننده). Hallmark Channel (985,000 بینندگان) و A&E Network (939,000) گرد کردن صفحه 10 بیشتر به تماشای شبکه های کابلی در وبگاه برای ماه آوریل است.

سه کابل شبکه های خبری نیز به پایان رسید در بالای کل بعد رتبه بندی نمودار برای مارس به رهبری فاکس نیوز را 2.2 میلیون بیننده. CNN و MSNBC, HGTV, مواد غذایی, شبکه Hallmark Channel تمام به پایان رسید در پنج در رده گفت: Nielsen.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>