فاکس قواره اجتماعی فاصله تاون هال با مغلوب ساختن پیشی جستن

فاکس نیوز است snagged نام بزرگ دیگری برای آن شهر مجازی سالن — OK احتمالا بزرگترین جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک رویداد است که وجوش با رئیس جمهور پیشنهاد آن زمان شروع به دوباره باز کردن اقتصاد است.

دو ساعت شهر سالن را تهویه یکشنبه, مه 3 از 7 تا 9 بعد از ظهر

“امریکا با هم: بازگشت به کار” خواهد بود co-تعدیل توسط رئیس سیاسی لنگر و سردبیر اجرایی Bret Baier و داستان‘s Martha MacCallum.

محل خواهد بود یادبود لینکلن در واشنگتن و Baier, MacCallum و رئیس جمهور تمام خواهد شد اما به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته گفت روباه.

این مخاطب است که نمی خواهد وجود دارد اما بینندگان می توانند سوالات پیش از تاون هال طریق FNC را در حساب های رسانه های اجتماعی — Twitter, Facebook, Instagram.

Baier و MacCallum همچنین شرکت یک تعدیل مارس 5 سالن شهر با رئیس جمهور که روباه گفت: (با استناد به Nielsen) تولید بالاترین انتخابات تاون هال رتبه بندی تا کنون که کابل شبکه و یا هر گونه دیگر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>