Fox Sports, ESPN به توری برای وایلدر-خشم III


Fox Sports و ESPN دوباره تیم به co-ترویج یک سوم تایسون خشم-دئوتای وایلدر pay-per-view مبارزه برگزار خواهد شد که بعد از این سال با توجه به Fox Sports مدیران.

اعلام می آید دو هفته پس از این دو محبوب بوکسورهای سنگین وزن مبارزه برای بار دوم در آنچه که تبدیل به یکی از بزرگترین PPV سنگین وزن دعوا در دهه. گزارش 800,000 به 850,000 PPV بیننده خشم شکست وایلدر از طریق یک دور هفتم TKO. مبارزان’ 2018 افتتاحیه مبارزه به پایان رسید در بحث قرعه کشی.

مرتبط با: تایسون خشم شکست دئوتای وایلدر در PPV مبارزه سنگین وزن

Fox Sports نمی خواهد فاش تاریخ برای سوم جلسه که قرار بود پس از وایلدر-به عنوان بازنده دوم مبارزه-اعمال یک مسابقه برگشت بند در فوریه. 22 مبارزه با قرارداد.

من به تازگی Fox Sports اجرایی معاونت و برنامه نویسی و برنامه ریزی لایحه Wanger در مورد عملکرد خشم-وایلدر دوم و همچنین چشم انداز سوم مبارزه کنند. یک نسخه ویرایش شده این مصاحبه به نظر می رسد زیر.

وجود خواهد داشت یک سوم Fury-وایلدر III مبارزه و اگر هنگامی که آن را می گیرد ؟

این مسابقه برگشت بند باعث شده است. طرف های درگیر هنوز هم بحث در مورد تاریخ.

آیا شما فکر می کنم خشم را مسلط عملکرد در مبارزه لطمه می زند PPV درخواست تجدید نظر برای سومین مبارزه ؟

ما فکر می کنم سومین مبارزه خواهد بود فقط به عنوان محبوب. وجود خواهد داشت برخی از زمان بین دوم و سوم مبارزه با, اما آن را فقط دئوتای شب. ما انتظار وجود دارد به های مختلف مبارزه است.

شما می توانید تایید گزارش 800,000 به 850,000 PPV خرید و ارقام برای وایلدر-خشم دوم ؟

ما در حال رفتن به اعداد. ما با مشاهده موفقیت این رویداد بر اساس ارتقاء بزرگ ما بود. ما تا به حال یک همکاری بزرگ با ESPN و [بوکس مروج] PBC و رتبه بالا و این که ما چگونه قضاوت در یک رویداد موفق. از نظر ما نتیجه کار نمی کند در نظر دئوتای از دست دادن اما کلاه ها را به تایسون خشم — او مبارزه یک مبارزه بزرگ و وجود خواهد داشت یک سه گانه مبارزه است.

یک سوم Fury-وایلدر مبارزه را با هم Fox Sports و ESPN به عنوان co-مروج. خواهد صنعت همان تبلیغاتی تعهد برای سومین مبارزه از دو تلویزیون ورزشی نیروگاهی?

چیزی که ساخته شده [وایلدر-خشم II] احساس بزرگ و بسیاری از gravitas شد ترکیب استعداد و تلاش بین روباه و ESPN. ما فکر آن را به خوبی کار می کرد و در خدمت بینندگان بسیار خوبی.

آیا عظیم تبلیغاتی برای وایلدر-خشم II قرار داده بوکس برگشت در تلویزیون ورزشی نقشه از نظر ورزشی آگاهی و شور و هیجان در میان طرفداران ورزش?

من فکر می کنم تا. شما تا به حال دو نفر از بزرگترین های ورزشی شرکت های خارج وجود دارد صحبت کردن در مورد تجزیه و تحلیل و ترویج این مبارزه برای ماه همراه با لکه در سوپر باول [و] فوتبال کالج پلی آف مسابقات قهرمانی بازی. شما تا به حال مبارزان در [Fox پخش موسیقی رقابت های سری] نقاب خواننده. من فکر می کنم آن بالا بوکس به سطح دیگری با همکاری که ما تا به حال با ESPN در ارتقاء. در پایان روز آن را به خوبی برای ورزش و بزرگ برای سلامت طولانی مدت از ورزش است.

توسط فاکس ورزشی به دنبال برای توزیع هر PPV مسابقات بوکس در فاصله?

هیچ چیز وجود دارد به بحث در مورد حق در حال حاضر. ما یک دسته از کارت های آینده و تاریخ که پر خواهد شد اما هیچ PPV حوادث بوکس که ما می توانیم بحث در مورد حق در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>