فاکس ‘خاموشی’ کلاس جدید از آینده انیماتورها


می دهد بچه ها در معرض خطر پنجره احتمالی آتی

برای دومین سال, Fox News Channel رسانه تولید گروه این هفته میزبان جوانان در خطر از نیویورک برای daylong جلسه مشاوره و آموزش در انیمیشن است.

انیمیشن پروژه (شیر) غیر انتفاعی, استودیو انیمیشن میزبانی ده ها دانش آموزان که در یک تور از امکانات از FNC مدیران و سپس سایه فردی اعضا در گروه های کوچکتر یادگیری در مورد گرافیک و انیمیشن در تولید 24/7 اخبار.

شیپور خاموشی جفت انیماتورها و مجوز هنرهای خلاق درمانگران (LCATs) با نیویورک مدرسه بچه ها به آنها نشان می دهد یک آینده با تکنولوژی است که اجازه می دهد تا آنها را به داستان و ایجاد تصاویر.

در سخنرانی خود در این مراسم بود FNC را Dana Perino (پنج) اعلام کرد که این برنامه نشان می دهد پس از آن. او گفت: شیر “را کمک می کند, انیمیشن و داستان سرایی وسایل نقلیه به شهر نیویورک جوامع و بچه ها که ممکن است باید از این فرصت در غیر این صورت.”

پرینا گفت: این برنامه فراهم می کند ویژگی های دانش, اما همچنین باعث می شود نقطه ای که بچه ها را امیدوار کننده های آتی اگر آنها را “گزینه خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>