‘تقلب اجتناب ناپذیر است’: FBI هشدار در برابر سقوط برای این coronavirus کلاهبرداری

اجازه ندهید که خود را به صندوق پستی شما احمق — وجود دارد هیچ درمان برای coronavirus. وجود دارد و قطعا یکی از شما می توانید از طریق اینترنت خرید.

و نه دولت ایالات متحده نیاز خود را به شماره حساب بانکی برای شما ارسال یک محرک اقتصادی را بررسی کنید.

اف بی آی است و اصرار هر کس به عمل خوب “سایبر بهداشت” در پاسخ به سراسر کشور افزایش رایج کلاهبرداری های آنلاین است که مجرمان در حال حاضر تجهیز نشدن بازی بر ترس مردم در طول جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

“این جنایتکاران را دنبال هر فرصتی برای پرش بر روی چیزی” گفت: جو Carrico نماینده ویژه-در-مسئول FBI-ناکسویل زمینه ،

“این می توانست هر نوع فاجعه است. آنها در حال تلاش برای به دست گرفتن بر ترس مردم.”

افزایش جرایم مانند خشونت خانگی به استفاده از مواد مخدر و به خصوص تقلب در اغلب دیده می شود در طول و پس از طوفان و سیل و حوادث مشابه گفت: Kelly Frailing یک دانشیار جرم شناسی و عدالت در دانشگاه لویولا نیواورلئان.

و در حالی که coronavirus می کند متفاوت از دیگر سنتی بحران “تقلب اجتناب ناپذیر است,” او گفت: ناکس اخبار.

“تقلب انواع و بیکاری و, بیمه حوادث/اورژانس منافع عمومی و فساد” Frailing گفت. “در طول اضطراری اعلان معمول پادمان برای چیزهایی مانند اعطای قرارداد برای خدمات برداشته و ما هم دیده می شود و دوباره که پول متقلبانه به دست آمده توسط پیمانکاران فرعی و زیر پیمانکاران فرعی و زیر زیر پيمانكاران فرعي گاهی با کمی به هیچ خدمات مفید ارائه شده است. … لغو پادمان را حس می کند برای, به موقع بودن, اما آن را نیز حذف یک سرپرستی ساز.

“و این فقط یک نوع است. جعلی نرخ بیکاری و جعلی اضطراری بهره مند ادعا می کند به احتمال زیاد در حال حاضر اتفاق می افتد و یا خیلی زود آغاز خواهد شد و خواهد شد به مراتب بیشتر از دوام بیاورید اجتماعی فاصله با ماه و شاید سال است. عمومی, فساد نقش بازی طولانی اگر شما خواهد شد و خواهیم دید که برای سال ها و دهه های آینده.”

در یک یادداشت هفته گذشته ایالات متحده وکیل ویلیام بر کارگردانی تمام وکلای آمریکا’ دفاتر به اولویت بندی تحقیقات و پیگرد قانونی coronavirus مربوط به طرح های تقلب.

به طور مشابه, Missouri دفتر دادستان کل در کت و شلوار در اوایل این ماه در برابر ننگین کشیش تلویزیونی جیم باکر در تلاش برای جلوگیری از فروش یک اصطلاح برای درمان COVID-19 در “جیم باکر نمایش” بر اساس نزدیکی برانسون.

FBI توصیه نکات زیر به گارد در برابر فعالیت های جنایی آنلاین:

  • آیا باز کردن فایل پیوست و یا با کلیک بر روی لینک درون ایمیل را از فرستنده های شما را به رسمیت نمی شناسیم, به عنوان آنها ممکن است ارائه نرم افزارهای مخرب طراحی شده برای سرقت اطلاعات شخصی از کامپیوتر شما.
  • هرگز خود را ارائه نام کاربری و رمز عبور و تاریخ تولد و شماره امنیت اجتماعی اطلاعات مالی یا دیگر اطلاعات شخصی در پاسخ به یک ایمیل و یا robocall.
  • همیشه منظور بررسی مشروعیت از وب سایت های دستی تایپ کردن آدرس وب سایت به مرورگر شما.
  • و به دنبال نشانه های ثبتشده از تقلب مانند غلط و اشتباه دامنه در یک لینک (برای مثال یک آدرس است که باید در پایان “.gov” اما به پایان می رسد “.com” به جای.)

هر کسی که معتقد است آنها ممکن است قربانی یک کلاهبرداری اینترنتی یا cyber crime خواست برای گزارش فعالیت های مشکوک به FBI در مرکز شکایت جرایم اینترنتی در www.ic3.org.

مشکوک به تقلب طرح همچنین می تواند گزارش با تماس با مرکز ملی فاجعه تقلب تدریس خصوصی در 866-720-5721 و یا از طریق ایمیل در [email protected]

ایمیل هیز Hickman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @KNSBreakingNews. اگر شما لذت بردن از هیز’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>