برای بزرگنمایی کلیک کنید A selection of birth control options offered - THERIGHTTIME.ORG

  • THERIGHTTIME.ORG
  • انتخاب از گزینه های کنترل تولد ارائه شده

ده ماه به شش سال 20 میلیون دلار تلاش برای گسترش دسترسی به وسایل پیشگیری از بارداری در میسوری برخی 9,000 بیماران به دست آمده اند به نوعی از کنترل تولد, کاملا رایگان — و نه یک سکه از آن است که دولت پول.

این ابتکار به نام زمان مناسب برای ارائه رایگان یا کم هزینه کنترل تولد از طریق هفت دهندگان در سراسر کشور تعدادی که سازمان دهندگان می گویند گسترش خواهد به 21 و بعدها در سال آینده. در حالی که زمان مناسب برای حصول یک “طیف” از تولد روش های کنترل آن را پوشش نمی دهد توبکتومی, وازکتومی یا اورژانس پیشگیری از بارداری مانند طرح B “صبح روز بعد” قرص.

اما گذشته از آن استثنا, زمان مناسب است که با هدف به افراد فرصتی برای ایجاد باروری گیری است که همین حالا شروع و پایان با قیمت. کاتلین هولمز معاون رئیس جمهور از طرح های استراتژیک برای میسوری پایه و اساس سلامت است که بودجه این طرح می گوید: زمان مناسب در مورد “تسطیح زمین بازی” وقتی که می آید برای دسترسی به موانع.

“این یک ابتکار عمل برای گفتن آنچه آنها باید با استفاده از, اما نه برای کمک به آنها را بیشتر تصمیم آگاهانه بر اساس خاص خود را قصد می گوید:” هلمز, که توضیح می دهد که ابتکار عمل را در بودجه را پوشش می دهد بیش از قیمت; ابتکار عمل خواهد شد پرداخت هزینه برای آموزش و توسعه برای کارکنان کلینیک و همچنین حصول اطمینان از درمانگاه می تواند به حفظ سهام گران قیمت اما بسیار موثر در دراز مدت روش های کنترل تولد مانند آیودی و ایمپلنت.

هفت مرکز بهداشتی درمانی در حال حاضر ثبت نام در این طرح نشان دهنده مجموع چهارده کلینیک ها در سراسر کشور. کلاس بعدی از شرکت کلینیک برنامه ریزی شده است اعلام کرد در ماه مارس است.

در حال حاضر نیمی از شرکت کلینیک واقع در سنت لوئیس منطقه از جمله والدین مرکزی پایان غرب و جنوب Grand مکان و Betty Jean Kerr مردم مرکز بهداشت در فلریسنت. در خارج از مترو منطقه ابتکار عمل را در رسیدن به گسترش به چندین درمانگاه در Jefferson County, Columbia, Springfield و جاپلین.

پس چرا راه اندازی یک بودجه خصوصی چند سال مبارزه برای گسترش تولد کنترل دسترسی در میسوری? در موضوع میزان حاملگی ناخواسته که نشانگر حدود 50 درصد از همه بارداری در دولت است. (در سال 2010 Guttmacher موسسه نشان داد 51 درصد از آن سال به حاملگی در میسوری شد و ناخواسته است. در اخیرا در دسترس دولت بررسی از سال 2016 51 درصد از پاسخ دهندگان پاسخ “نه” به سوال “هنگامی که شما باردار شدم با نوزاد جدید خود را, شما در تلاش برای باردار شدن؟”)

توسط 2024, زمان مناسب با هدف کاهش ده درصد از میزان فعلی از حاملگی ناخواسته است که در حال حاضر هزینه های دولت میلیون ها نفر در بهداشت و درمان و افزایش خطر تولد زودرس و وزن کم هنگام تولد, شرایط که “قرار دادن نوزادان در معرض خطر مرگ سال اول ، هشدار میدهد:” هولمز.

مطالعات اخیر و همچنین برنامه های قرض شواهد قوی است که در حال گسترش پیشگیری از بارداری دسترسی می تواند کمک به کاهش سقط جنین. بخش خصوصی بودجه کلرادو خانواده برنامه ریزی ابتکار گزارش داد که تلاش خود را “سوار 50 درصد کاهش در تولد و سقط جنین” بین سال های 2009 و 2015. در سنت لوئیس یکی از بزرگترین مطالعات پیشگیری از بارداری استفاده شد انجام شده توسط دانشگاه واشنگتن: در سال 2007 محققان به هزاران نفر از زنان محلی رایگان کنترل تولد و در طول دو سال آینده St. Louis ” سقط جنین میزان کاهش یافته است بیش از 20 درصد است.

البته این فقط در یک موضوع به صورت عمیق به جیب philanthropies. دولت فدرال را به عنوان X برنامه است که به طور خاص وظیفه ارائه خدمات تنظيم خانواده به کم درآمد و بیمه افراد است. که ماموریت به تازگی تنظیم با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت: در ماه اوت وزارت بهداشت و خدمات انسانی اجرا “داخلی تهوع حکومت” است که ممنوعیت عنوان X بودجه از رفتن به کلینیک سقط جنین از جمله مراکز بهداشتی و درمانی که مراجعه بیماران برای سقط جنین روش.

این تا به حال یک اثر شدید بر برنامه ریزی والدین کلینیک های سراسر کشور از جمله میسوری. گزارش دموکراتیک کارکنان ایالات متحده آمریکا و سلامت آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته یافت که میسوری را Planned Parenthood کلینیک خدمت 40 درصد از 56,540 افرادی که دریافت عنوان X-بودجه بهداشت و درمان در سال 2015.

با عق زدن قانون در, بازی, Planned Parenthood چپ عنوان X برنامه در ماه سپتامبر بود که اثر کاهش دسترسی به خدمات بهداشتی در سراسر کشور و در برخی موارد منجر به درمانگاه تعطیل به طور کامل. کشورهای دیگر متعهد شده اند به جای از دست داد بودجه عمومی برای پیشگیری از بارداری, مراقبت از. میسوری است که یکی از این کشورها است.

که برگ منافع خصوصی مانند زمان مناسب در میسوری به انتخاب کنید تا شل. قابل توجه این ابتکار اداره Missouri, سلامت خانواده, شورای همان غیر انتفاعی است که همچنین نظارت بر توزیع سالانه 5 میلیون دلار در عنوان X کمک های مالی به میسوری مراکز بهداشتی و درمانی.

با این حال زمان مناسب ابتکار “در جریان بوده است برای چندین سال” و نیست, واکنش به تهمت تهوع قانون توضیح می دهد که میشل Trupiano سلامت شورای اجرایی مدیر.

“حتی با عنوان X بودجه,” او می افزاید: “هنوز وجود دارد و نه بودجه کافی به واقعا پاسخگویی به نیاز همه جوامع است.”

این طنز Trupiano می افزاید این است که مغلوب ساختن پیشی جستن تهوع حکومت تا به حال اثر کمی در میسوری: دولت تنها یک باقی مانده کلینیک سقط جنین و پس از آن است که در حال حاضر مورد است که بسیاری از دولت عنوان X درمانگاه هیچ وابستگی به سقط جنین ارائه دهنده. هنوز که هیچ دلداری به ساکنان بدون بیمه و یا کسانی که نمی تواند را انتخاب کنید مورد نظر خود را کنترل تولد است زیرا کارفرما-ارائه بیمه هنوز هم پوشش نمی دهد به اندازه کافی از قیمت.

اما برای Trupiano این سیاست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست و در این مرکز از این طرح را اجرای. حتی در حالی که محافظه کار سیاستگذاران اغلب انفجار کنترل تولد به دلیل مذهبی مخالفت های گاه به گاه و یا “خطرناک” جنسیت او می گوید که اکثر مردم دیدن پیشگیری از بارداری برای آنچه در آن است: بهترین راه برای افراد به انتخاب زمان مناسب برای یک خانواده.

“در تجربه من, پیشگیری از بارداری دسترسی نیست به عنوان بحث برانگیز مردم فکر می کنم,” Trupiano می گوید. “بله می توان آن را پرتنش سیاسی در زمان, اما زمانی که ما به مردم واقعی, زندگی واقعی زندگی این شده است به خوبی دریافت. ما امیدواریم که آن را به ساخت یک تفاوت.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان مناسب از جمله جستجو نقشه از شرکت کلینیک چک کردن وب سایت خود را در اینجا.

دنبال دنی Wicentowski در توییتر @D_Towski. E-mail نویسنده در Danny.Wicentowski@RiverfrontTimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de