رایگان بدون انتصاب COVID-19 تست در دسترس شنبه به Knox County حداقل خدمت

رایگان coronavirus تست بدون وقت قبلی در دسترس خواهد بود در ناکسویل مدنی سالن بزرگ و سالن اجتماعات در روز شنبه.

اگر چه عدم تست لوازم را مجبور به Knox County Health Department به مقیاس تست این هفته مقامات صدور شنبه رویداد به عنوان یک تلاش برای خدمت به آن دسته از ساکنان با حداقل دسترسی به تست.

بدترین تست های گزارش شده در 37915 کد پستی بلافاصله شرق مرکز شهر ناکسویل, با توجه به وزارت بهداشت داده خیریه Menefee Knox County مدیر مسری و محیط زیست, بیماری ها اعلام کرد در یک کنفرانس رسانه های چهارشنبه.

درایو از طریق و راه رفتن تا تست در دسترس خواهد بود به ساکنان بدون در نظر گرفتن علائم در سالن بزرگ/سالن 500 هوارد بیکر جونیور Ave. از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر

شهرستان مقامات بهداشت معلق, رایگان drive-thru تست چهار شنبه, پس از قریب به اتفاق مردم در انتخابات دوشنبه و سه شنبه ناشی از کمبود تست لوازم.

آزمون سر گرفته خواهد شد توسط قرار ملاقات فقط در روز پنج شنبه و جمعه.

به عنوان چهارشنبه, مقامات بهداشتی شناسایی شده بود 199 coronavirus موارد در Knox County است. از آن 166 نفر یا 83 درصد بهبود بود.

تعداد Knox County مرگ و میر نسبت به این ویروس باقی می ماند در چهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>