این روزها روال زندگی کالج طول می کشد محل در دانشگاه تنسی در نزدیکی گوشه جنوب غربی داوطلب بلوار و پت سر Summitt خیابان که در آن داوطلب بلوار گاراژ در حال حاضر نشسته در کنار Stokely سالن.

اما برای یک دوره از اواخر دهه 1950 تا اواخر 1980s بی شماری out-of-the-عادی وقایع اتفاق افتاده وجود دارد که آن سایت از William B. Stokely دو و میدانی مرکز. زادگاه قهرمانان در UT تیم بسکتبال و دیگر Vol جوخه و همچنین به عنوان خارج از شهر ستاره نوازندگان مانند الویس پریسلی و Elton John, بازی های برگزار شده وجود دارد.

به عنوان UT جشن سالگرد 225 این مدرسه در سال, نگاهی به Stokely مرکز نشان می دهد که یک ساختمان است که نقش بسیار مهمی را در ورزش و زندگی فرهنگی مدرسه و بزرگتر ناکسویل جامعه است.

بیشتر: مبارک سالگرد 225 UT! در اینجا این است که چگونه از آن است که در مقایسه با دیگر SEC دانشگاه

باز در سال 1958 به عنوان UT Armory-Fieldhouse ساختمان در اصل به حال ثابت سفید در دو طرف دادگاه. با کمک یک $500,000 هدیه از William B. Stokely یک دانشگاه تهران فارغ التحصیل و رئیس Stokely-ون کمپ کنسرو شرکت ساختمان بود تا حد زیادی گسترش به چه شد Stokely دو و میدانی مرکز.

طرح های کشیده شده توسط معمار بن McMurry از آنچه در حال حاضر BarberMcMurry معماران به نام برای حرکت در دادگاه چند پا شرق و قرار دادن در داخل بیضی مسیر جمع شدن صندلی و دفاتر و اتاق های قفل برای انواع ورزش ها.

آن را نیز به ویژگی های یک اجتماع اطراف آن که در طول سال خواهد نمایش عکس ها از UT همه آمریکایی ها در انواع ورزش ها. آن را نیز محبوب مورد استفاده برای آموزش UT ورزشکاران مایل به تبدیل شدن به آینده همه آمریکایی ها و یا حداقل کمک به مدرسه ورزشی.

“بسیاری از (مختلف ورزشی داخل سالن) شیوه های بودند که در این محل اجتماع اطراف تاسیسات بنابراین شما تا به حال برای آگاهی از 3 تا 5 بعد از ظهر که کسی را برای رفتن به اطراف وجود دارد” گفت: زمان UT ورزشی مورخ جوانه فورد با خنده.

فورد که به خاطر تلاش برای جلوگیری از اجرای بیش از خود را در طول سال مشغول به کار وجود دارد در ورزش, اطلاعات, به تازگی وارد برخی از اطلاعات تاریخی در مورد Stokely اما جالب ترین اطلاعات ممکن است آمده اند از خاطرات شخصی.

“در 12,700 ظرفیت آن بسته بندی شده در هر بازی:” او به یاد می آورد آن روز از دهه 1960 ’70 و ’80s, وقتی Ray Mears تا به حال بسکتبال مردان برنامه رفتن و مربی دان DeVoe ادامه داد: تعالی برای یک دوره.

“این قطعا یک مزیت خانه دادگاه. این یک محل دشوار برای مخالفان را به بازی.”

از افتتاح آن به عنوان کوچکتر Armory-Fieldhouse تا اواخر 1980s, UT بسکتبال مردان تیم تا به حال یک 321-69 رکورد داخل Stokely برای برنده شدن در صد از .823 فورد گفت. میرس تا به حال یک درصد برنده شدن وجود دارد ، 713.

UT مردان نیز در زمان غرور در 16-5 صفحه اصلی رکورد برابر چندساله قدرت و رقیب کنتاکی 1967-87.

بیشتر: چگونه صدها نفر از “داوطلبان” با استفاده از دست خود را برای ساخت یک پایه و اساس برای Neyland ورزشگاه

البته این امر به تنهایی نیست. UT زنان تیم بسکتبال تحت پت Summitt شروع به استفاده از کم شروع و در فصل سوم در سال 1976 بود و یک .884 درصد برنده شدن وجود دارد از طریق 1987 زمانی که تامپسون-Boling عرصه افتتاح شد.

و او به اوج خود رسید تیم او فصل گذشته در Stokely با اولین قهرمانی ملی.

تسهیلات نیز تا به حال خوب داخلی پیگیری است که به کمک UT تبدیل شدن به یک مردان پیگیری نیروگاه در 1960s و 70s و آن را مورد استفاده توسط UT والیبال زنان تیم در سال های بعد. دومی تیم بود و حتی تمرین وجود دارد که تا چندی قبل از ساختمان بسته به صورت کد دلایل در سال 2012 شد و در نهایت پاره کردن بیش تابستان 2014.

ساختمان خانه نه تنها به UT ورزشی برتری از جمله موبایل و برنی نشان می دهد ویژگی های 1970 بازیکنان ستاره Ernie Grunfeld و برنارد کینگ بلکه غیر معمول لحظات ورزشی. برای مثال فورد گفت: این میزبانی 1983 Mid-East منطقه ای NCAA بسکتبال مردان مسابقات دور است. بابی نایت و ایندیانا, بازی های برگزار شده پس از آن وجود دارد و لویی و کنتاکی ملاقات برای اولین بار از سال 1959 با لویی برنده در وقت اضافه.

این مورخ همچنین گفت UT شکست معبد 11-6 در Stokely on Dec. 15 سال 1973 در یک بازی قبل از بازی یک شات استفاده شد.

“معبد بود برگزاری توپ و ما نمی آمد ما در منطقه دفاع” فورد به یاد می آورد با خنده. “آنها (طرفداران) بودند booing و حمل. آن را تبدیل به یک وقفه بین معبد مربی (همین کیسی) و مربی میرس.”

او همچنین به یاد یک گشت بزرگ توسط UT مردان در برابر دانشگاه و مربی گری ویلیامز در دسامبر 1981 تعطیلات مسابقات بازی او افزود که Stokely نیز صحنه یک مبارزه سنگین وزن بین اواخر جان تیت Knoxville و برنده مایک ویور در مارس 31, 1980.

“اگر تیت برنده شده بود به او که مبارزه محمد علی به عنوان” فورد گفت.

فورد گفت: تعدادی از نوازندگان اشاره کرد همچنین زمانی که آن را بزرگترین عرصه در ناکسویل موسیقی را نشان می دهد. و آن را همچنان به میزبان کنسرت برای مدتی کوتاه پس از Thompson-Boling افتتاح شد.

فورد لیست نوازندگان برای انجام وجود دارد شامل الویس پریسلی (8 آوریل 1972; مارس 15, 1974; و ممکن است 20 سال 1977 سه ماه قبل از مرگ او); ساحل پسران (27 آوریل 1979); عقاب (Nov. 9, 1979); Jimmy Buffett (3 مارس 1980); التون جان (Oct. 9, 1984); Kenny Rogers و اوک ریج پسران (Nov. 5, 1985); Neil Diamond (مارس 8, 1987); Bon Jovi (May 13, 1987); تینا ترنر (Oct. 31, 1987); Whitney Houston (Nov. 20, 1987): و John Mellencamp (8 مارس 1988).

جنیس جاپلین و بازیگر/کمدین استیو مارتین در میان دیگران برای انجام وجود دارد.

بیشتر: از دالی پارتن به تیلور سویفت, نگاهی به بالا عمل می کند که دانشگاه تهران را لرزاند

ساختمان خود را نیز از نوع مداوم از جاذبه های با شکل غیر معمول آن با توجه به پایین-افزایش صندلی به سمت دادگاه و غیر معمول بالکن صندلی پشت این اهداف است. فورد گفت: دومی بود در واقع بهترین صندلی در خانه.

دادگاه نیز تا به حال یک لاستیک کف برای یک دوره آغاز زمانی که مربی میرس وجود دارد.

اجازه می دهد تا طرفداران بیشتری برای رفتن به بازی بسکتبال بزرگتر اما کلی تر و یکنواخت تامپسون-Boling عرصه ساخته شد. این تلاش در بخشی خود را برای مطابقت کنتاکی چشمگیر Rupp عرصه است.

اما کم بود و هنوز هم مقدار زیادی زیادی به فورد و دیگران حداقل از لحاظ رمز و راز حضور و خاطرات از حوادث آن میزبانی.

“آن منحصر به فرد” گفت: فورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im