از شیوخ به Ric Flair سابق ناکسویل کشتی پروموتر است داستان را بگویید | آدامز

کریگ جنکینز’ حرفه ای در ورزش های سازمان یافته تا به حال شوم آغاز.

او 4-پا-9 دفاعی lineman در هفتم-کلاس, تیم ملی فوتبال در آتلانتا. نقش خود را به خوبی تعریف شده توسط مربی خود را.

“در هر بازی من می خواهم شما را به اژدر از طریق پاها از یک offensive lineman و سپس بالا بردن دست خود را به عنوان بالا به عنوان شما می توانید,” او گفت: خود را کوچکتر از lineman.

جنکینز سوال اثربخشی استراتژی. اما پس از بازی خود را وابسته خود را در اجرای این مربی استراتژی او در مورد رفتن rogue.

پس از اولین اژدر اجرا مخالف lineman شد شک و تردید است.

“آیا شما رفتن به انجام این کار هر بازی؟”

“آره” جنکینز گفت.

“همه من باید انجام دهید این است که وضع در شما” حریف خود را گفت.

“اما این چیزی است که مربی به من گفت من تا به حال به انجام” جنکینز پاسخ داد.

جنکینز آمده است یک راه طولانی از آن هفت درجه اژدر اجرا می شود و نه فقط به دلیل دیر رشد ناگهانی بالا او را به یک قوی 5-پا-7. تصور کنید چه ویران کردن او می تواند به ایجاد اغتشاش در آن ارتفاع که در هفتم-کلاس فوتبال.

جنکینز که زندگی در ناکسویل هفت سال گذشته است که یک باند وقتی که می آید به تبلیغات و روابط عمومی است. او همچنین مشاور تنسی Smokies جمهور.

و او یک مثال از آنچه که فوق العاده حرفه ای شما می توانید بدون ورزش.

جنکینز یک نشویل بومی و دانشگاه تنسی فارغ التحصیل مشغول به کار در نرم افزار, هاکی, minor league baseball, فوتبال, بسکتبال و گلف. او تاسیس Austin, Texas, ورزش کمیسیون و متعلق به یک Austin عرصه لیگ برتر فوتبال تیم. او انجام داده play-by-play و مکان-آدرس اعلام کرد. او اولین کسی بود که به خواندن سرود ملی در گرجستان گنبد بود و تنها در دبیرستان زمانی که او گفت که جهان در مورد Al Geiberger تیراندازی یک PGA Tour-رکورد 59 در ممفیس.

او حتی میزبانی یک نگهبان اخبار رادیو نشان می دهد برای یک سال.

اولین بار ملاقات کردم جنکینز بود و در یک ناهار کسب و کار. متوجه شدم پای راست خود را تندرست بالا و پایین در زیر میز. به عنوان من به او می دانم بهتر از من متوجه شدم که یک انحراف. او را دوست دارد به نگه داشتن در حال حرکت است.

در اوایل 2000s, حرکت شکل برجسته در کار خود را. او در جاده 48 هفته از یک سال و در حالی که ترویج و مدیریت pro wrestling بهترین برای کل اقدام بدون توقف (TNA).

اما او تا به حال مقدار زیادی از انرژی برای ورزش طولانی قبل از سفر روز. پدرش متوجه شد و نبود هیجان زده در مورد آن.

هنگامی که جنکینز به خانه آورد یک کارت گزارش کامل از Ds و Fs پدرش گفت: “اگر آن را ندارد یک توپ مرتبط با آن شما فحش ندهید.”

جنکینز نمی تواند مدیریت یک مقابل.

اولین شور و ورزشی رادیو پخش شد. آغاز شده است که بهتر از کوتاه مدت فوتبال حرفه ای.

او از رادیو و تلویزیون برای ممفیس ” Wooddale دبیرستان ایستگاه رادیویی در سال 1977 زمانی که Geiberger خود را به ضرب گلوله 59 در استعمار کشور باشگاه.

“تاریخچه به تازگی ساخته شده است” جنکینز اعلام کرد در هوا.

جنکینز ساخته سابقه ورزشی خود را در حالی که شرکت میزبانی صبح رادیو نمایش از گرجستان گنبد بود که هنوز برای میزبان اولین رویداد ورزشی.

“ما در 50-حیاط خط” جنکینز گفت. “من فکر کردم یک لحظه صبر کن شده است وجود دارد هرگز یک رویداد در اینجا. این اولین بار است که رادیو یا تلویزیون پخش به سرچشمه از این گنبد.’

“به من گفت: صبح من نشان می دهد شریک زندگی. من قصد دارم برای اولین بار فرد به خواندن سرود ملی در گرجستان گنبد.”

خود شرکت میزبان پاسخ بود چیزی شبیه به: “عالی است.”

و فقط می خواهم که جنکینز سنگ راه خود را به تاریخ.

در آن آشکار بود جنکینز می تواند فکر می کنم روی پای خود را. که در خدمت او به خوبی در کشتی طرفدار که در آن او خود را گسترش ورزش در آموزش و پرورش است.

سفر به ابوظبی در خاورمیانه به او آموخت شما نمی نیاز به یک جمعیت را به پول. در دوبلین ایرلند او آموخته است که شما نیاز به هزینه های قابل انعطاف حساب به جای ریک فلیر نوار زبانه. و آن زوریخ, سویس به او آموخته شما بهتر قادر به طفره رفتن پرواز صندلی یا آبجو می تواند در مورد جمعیت طول می کشد جرم به یکی از خود bad-boy کشتی گیران بی احترامی یک پرچم کشور.

“یکی از جالب ترین سفر از دبی به ابوظبی” جنکینز گفت. “ما را در سراسر صحرا که در آن نشان می دهد به جای.”

هنگامی که وجود دارد جنکینز خواسته های محلی پروموتر چگونه فروش بلیط رفتن شد.

“بزرگ” پروموتر به او اطمینان داد.

زمانی که جنکینز به عقب کشیده پشت صحنه پرده چیز نمی تواند نگاه بزرگ. معلوم جمعیت محدود خواهد بود بیشتر به یک شیخ سلطنتی که شامل فرزندان خود را — همه از آنها تا به حال تبدیل شدن به بزرگ کشتی کج طرفداران از تماشای تلویزیون است.

هرگز به ذهن کوچک جمعیت. شیخ پرداخت برای سه شب متوالی کشتی را نشان می دهد. او حتی اضافه شدن یک تور از مزرعه پرورش اسب.

آگاه باشید که مزرعه شد و در وسط بیابان جنکینز نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که چگونه اسب تغذیه می شدند و سرد می شود.

“که هیچ مشکل آقای کریگ” شیخ گفت. “هر روز ما یک کشتی در آمده از ویرجینیا با بهترین دانه و علوفه.”

گرما بود و هیچ مشکل یا از هر اسب به حال تهویه مطبوع غرفه.

کشتی سفر به ابوظبی آنومالی بود. هیچ چیز دیگری می تواند جنکینز تعداد در یک شیخ به انتخاب کنید تا تب.

هزینه های قابل انعطاف بود یک مسئله در لیون فرانسه است. به عنوان کشتی کج آماده به ترک هتل برای عرصه استعداد مطلع جنکینز یک مشکل وجود دارد با کارت اعتباری خود را.

پس از جنکینز مورد بررسی او کشف مشکل این بود که استعداد نوار تب از شب قبل. آن $8,000. به نام او به دفتر مرکزی شرکت و اجازه باقلا شمارنده می دانم که زیاد هزینه های غیر منتظره را به زودی نشان می دهد تا بر روی جنکینز ” کارت اعتباری.

ایمنی نه پول بود و این مشکل در زوریخ.

Bad-boy کشتی گیر Scott Steiner حال خشم جمعیت با تظاهر به پاک کردن خود عقب پایان با سوئیس پرچم. جمعیت پاسخ با پرتاب قوطی های آبجو و صندلی.

Booker T بود که اشتاینر حریف فرار از حلقه. زمانی که جنکینز نمی تواند او را متقاعد به بازگشت Booker T رد صلاحیت شد. که را کشتی.

جنکینز’ زمان کار بسیار قابل پیش بینی تر از کشتی است. آن را نیز نیاز به کمی سفر و فراتر از ورزش است.

او کمک کرده است تا تولید تابلوهای تبلیغاتی برای مارکوس Garza شرکت حقوقی است که در محلی مبارزات سیاسی و شما می توانید صدای خود را در Smokies آگهی های بازرگانی تلویزیون.

اما در حالی که برنامه های خود را ممکن است کمتر گیج کننده و حدس من این است که به عنوان او به یاد می آورد او داستان ورزشی با تلفن یکی از پاهای خود بود تندرست بالا و پایین.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>