مرزی دارندگان اوراق قرضه موافقت ورشکستگی طرح


فصل 11 بازسازی خواهد شد و کاهش بدهی 10 میلیارد دلار

مرز ارتباطات تا به توافق با دارندگان اوراق قرضه به بازسازی از طریق یک فصل 11 ورشکستگی و کاهش بدهی های خود را حدود 10 میلیارد دلار و پمپاژ یکی دیگر از 1.1 میلیارد دلار به شرکت مخابرات در قالب جدید تامین مالی است.

مرزی بوده است انتظار می رود به فایل برای ورشکستگی برای ماه می باشد. این شرکت گفت: از اواخر روز شنبه که آن را به حال توافق با دارندگان اوراق قرضه به نمایندگی از بیش از 75 درصد از آن از 11 میلیارد دلار در نا امن قرضه دولتی در ایران است که انتظار می رود به منظور کاهش بدهی های خود را بیش از 10 میلیارد دلار. علاوه بر این شرکت گفت: این امن در حدود 460 میلیون دلار بدهکار در اختیار داشتن (DIP) تامین مالی که همراه با آن 700 میلیون دلار از پول نقد در دست آن را حدود 1.1 میلیارد دلار در نقدینگی. مرزی گفت: در این زمینه برای فصل 11 حفاظت با ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه جنوبی نیویورک در آوریل 14 و ادامه خواهد داد به کار به طور معمول به عنوان آن می رود از طریق فرایند.

مرزی تا به حال نقشه برداری از برنامه های بازسازی در آن اصلاح 10-K ظ در اوایل این ماه. شرکت کرده بود گفت که به دنبال رسیدن به یک آماده ورشکستگی قرارداد با دارندگان اوراق قرضه مبادله حدود 11.7 میلیارد دلار بدهی به حقوق صاحبان سهام در شرکت.

زمانی که گرد و غبار پاک Frontier انتظار برای ظهور از فصل 11 با حدود 7.5 میلیارد دلار بدهی قابل توجهی کوچکتر از $17.5 میلیارد دلار در اهرم آن انجام شده بود قبلا. این شرکت اذعان کرده است که این underinvested در فیبر در طول سال و در 10-K گفت: این امر نیاز به سرمایه گذاری تنها در حدود 1.4 میلیارد دلار برای ساخت شبکه خود را — بخشی از آن احتمالا در آینده از برنامه های فدرال — از طریق 2024.

“ما خوشحال هستیم که تعامل سازنده با ما دارندگان اوراق قرضه بیش از چند ماه منجر به یک جامع کمکهای بازسازی” رئیس کمیته امور مالی Frontier هیئت مدیره رابرت شریزهایم در آزادی مطبوعات. “ما انتظار نداریم که به تجربه هر گونه وقفه در ارائه خدمات به مشتریان است. با recapitalized ترازنامه ما انعطاف پذیری مالی به انباشتگی این شرکت و تسریع در انتقال آن با تخصیص منابع سرمایه و اضافه کردن استعداد به منظور افزایش ارائه خدمات ما به مشتریان ما در حالی که بهینه سازی ارزش برای ذینفعان ما. تحت RSA ما تجارت فروشندگان خواهد شد به پرداخت برای کالاها و خدمات ارائه شده هر دو قبل و بعد از تاریخ تشکیل پرونده.”

مرزی گفت: از آن نیز ادامه خواهد داد به دنبال بسته شدن فروش آن در سیستم, Washington, اورگان, آیداهو و مونتانا شمال غربی فیبر برای $1.352 میلیارد دلار به صورت نقدی. که انتظار می رود نزدیک به 30 آوریل.

“با این توافق ما با دارندگان اوراق قرضه ما می توانیم در حال حاضر تمرکز بر اجرای استراتژی ما برای درایو بازده عملیاتی و موقعیت کسب و کار ما برای دراز مدت رشد” Frontier مدیر عامل برنی هان گفت: در آزادی مطبوعات. “در همان زمان COVID-19 همه گیر در ادامه به تاثیر کل جامعه کسب و کار و تیم ما با تمرکز بر حصول اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان است. خدمات ما ارائه به مشتریان ما آنها را نگه می دارد متصل امن و آگاهانه و من می خواهم برای تشکر از تیم ما را برای ادامه فداکاری به ویژه در نور از محیط فعلی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>