مرز نقشه را طرح تغییر ساختار


پیشنهاد مبادله $11.7 B در بدهی به حقوق صاحبان سهام; امکان فروش دارایی

مرز ارتباطات است که انتظار می رود به پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت طی دو هفته آینده بخشی از یک جارو طرح تغییر ساختار که شامل مبادله حدود 11.7 میلیارد دلار بدهی به حقوق صاحبان سهام و همچنین احتمالا فروش برخی از دارایی.

با توجه به 10-K گزارش سالانه تشکیل پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مارس 31, مرزی گفت: از آن شده است در بحث با آن دارندگان اوراق قرضه از ماه ژانویه. مرزی بوده است انتظار می رود به پرونده فصل 11 برای حفاظت از ماه. ماه گذشته آن گفت حق خود را به تاخیر حدود 322 میلیون دلار در پرداخت بهره بدهی های خود را به مدت 60 روز یک حرکت است که بسیاری را دیدم به عنوان یک پیش ماده برای آماده فصل 11 پرونده. در آن 10-K این شرکت گفت: این امر تسلیم a $6.8 میلیون پرداخت بهره به دلیل در مارس 1 به عنوان آن را همچنان به مذاکره با دارندگان اوراق قرضه بیش از بازسازی.

مرزی هنوز هم نیاز به آن دارندگان اوراق قرضه به ثبت نام در این طرح پس هیچ تضمینی وجود ندارد که این پیشنهاد تصویب شود. اما این شرکت می گویند در اسناد و مدارک است که یک فصل 11 تشکیل پرونده می تواند آغاز “بعد از تاریخ 14 آوریل.”

مرزی مشخص شده ارائه آن به دارندگان اوراق قرضه در براده SEC مورد که بازسازی سرزنش آن گذشته مشکلات جدی تحت سرمایه گذاری در زیرساخت فیبر و ناتوانی در سرمایه گذاری بر روی فیبر دارایی های آن را به حال.

با توجه به براده مرزی خدمات پهن باند در دسترس است به حدود 14 میلیون خانه اما تنها 3 میلیون نفر از کسانی که در خوابگاه گذشت با فیبر. با توجه به تشکیل پرونده بسیاری از مرز پهنای باند مشتریان کم سرعت خط دیجیتال مشترک خدمات (DSL). حدود 30 درصد از مشتریان خود سرویس با سرعت دانلود از 0-12 مگابیت در ثانیه; 35 درصد سرعت دانلود از 13-24 مگابیت در ثانیه و تنها 6 درصد سرعت دانلود 24 مگابیت در ثانیه و یا بالاتر. این شرکت موفق به زنده ماندن عمدتا به دلیل در بسیاری از بازارهای آن این است که تنها ارائه دهنده.

مرزی اذعان می کند که این سرمایه گذاری در فیبر در طول سال. و آن معتقد است که اگر آن طرح تغییر ساختار تایید این امر باید سرمایه لازم برای ساخت شبکه خود را. اما حتی پس از آن گفت: این امر تنها با سرمایه گذاری حدود 1.4 میلیارد دلار — بخشی از آن احتمالا در آینده از FCC روستایی دیجیتال فرصت صندوق — از طریق 2024.

مرزی را بزرگترین مشکل این است که بدهی های خود را در حال حاضر در حدود 17.5 میلیارد انباشته از طریق یک سری از شرکت سوال جمع آوری بیش از چند سال گذشته عمدتا آن $10.5 میلیارد دلار خرید Fios دارایی در کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس در سال 2016. این تعهدات مانع این شرکت از سرمایه گذاری به اندازه کافی در شبکه خود و به عنوان مشترکین در ادامه به نقص از آن خدمات باند پهن خود را financials باید شک و تردید عمل.

درآمد شده است در کاهش مداوم در طول چند سال گذشته — $9.1 میلیارد در سال 2017 به $8.1 میلیارد دلار در سال 2019 است — و انتظار می رود به سقوط بیشتر در سال 2020 است. زیان خالص سه برابر شده اند در همان چارچوب زمانی از $1.8 میلیارد دلار در سال 2017 به $5.9 میلیارد دلار در سال 2019.

با افزایش تاکید آن بر روی فیبر هان و بقیه مرزی تیم بر این باورند که آنها می توانید شروع به معکوس این شرکت سابقه ای کاهش می یابد اما از آن زمان خواهد بود. با توجه به براده SEC مرزی نمی رود به نوبه خود سود

زمان Frontier سهامداران خواهد بود به احتمال زیاد در سمت چپ در تلو تلو خوردن در یک فصل 11 پر کردن — در بسیاری از آن موارد جاری حقوق صاحبان سهام است در ارزش 0 و بازنشسته و جایگزین با سهام جدید در نهاد.

Frontier استخدام سابق دیش شبکه افسر ارشد عامل برنی هان به عنوان مدیر عامل در ماه دسامبر و با او کار کرده است سخت به چکش برخورد با دارندگان اوراق قرضه. با توجه به براده SEC مرز معتقد است با مشکلات بدهی از راه و تمرکز جدید بر روی فیبر می تواند به رشد درآمد و جریان وجوه نقد در طول زمان است.

اما آن را نمی خواهد فوری. با توجه به تغییر ساختار طرح Frontier درآمد خواهد کاهش بیش از چهار سال آینده — از حدود 7 میلیارد دلار در سال 2020 به حدود 5 میلیارد دلار در سال 2024 — آن را به عنوان شیفت از یک میراث مس-بر اساس کسب و کار به یک فیبر مدار بهره برداری است. اما تا سال 2024 زمانی که فیبر به حساب 47 درصد از درآمد (آن را در حدود 34% در حال حاضر) آن را به یک پایه مشتری است که سود آور تر است. توسط مرزی را برآورد فیبر جریان نقدی را در رشد 6.1% کلیپ از 2019 به 2024 و در یک 10.2% رای بین 2024 و 2031. جریان نقدی در میراث مس کسب و کار است که انتظار می رود به کاهش و از حدود 2.2 میلیارد دلار در سال 2019 به 900 میلیون دلار توسط 2031.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>