FSR هوشمند-راه Raceway سیستم را بدست آورده و رتبه اول در BICSI زمستان کنفرانس و نمایشگاه فناوری, نمایشگاه


FSR هوشمند-راه Raceway سیستم را بدست آورده و رتبه اول در BICSI زمستان کنفرانس و نمایشگاه فناوری, نمایشگاه

FSR هوشمند-راه Raceway سیستم را بدست آورده و رتبه اول در BICSI زمستان کنفرانس و نمایشگاه فناوری, نمایشگاه

چند برنده جایزه raceway سیستم برنده فیزیکی پشتیبانی از دسته

Tampa, FL تاریخ 28 فوریه سال 2020 — FSR پیشرو تولید کننده طیف گسترده ای از سیگنال های مدیریت و زیرساخت های راه حل برای AV/IT فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT), شرکت های بزرگ, آموزش و پرورش, مهمان نوازی دولت و مذهبی بازار به دست آورده است مقام اول را در حمایت فیزیکی دسته به صورت هوشمند-راه Raceway سیستم در سال 2020 BICSI زمستان کنفرانس و نمایشگاه فناوری, نمایشگاه, در تمپا ، جایزه علائم سومین بار هوشمند-راه شده است به طور خاص برای تعالی پس از راه اندازی آن در InfoComm 2019 در ماه ژوئن.

BICSI جهانی حرفه ای انجمن حمایت از پیشرفت اطلاعات و ارتباطات (ICT) جامعه شناخته شده است برای نمایش محصولات اعم از ساختمان سیستم های راه حل های نرم افزار و برنامه های کاربردی در آن همایش ها و نمایشگاه ها. تکنولوژی نمایش فراهم می کند شرکت کنندگان با یک پلت فرم برای رای دادن به محصولات آنها تشخیص ارزش به رسمیت شناختن به عنوان بهترین در نشان می دهد و آنها را در انتخاب FSR هوشمند-راه Raceway سیستم به عنوان اولین محل برنده در حمایت فیزیکی دسته.

“برای برنده شدن در یک رده محصول در BICSI افتخار بزرگی است به خصوص با توجه به ویژگی های بسیار طبیعت از این رویداد می گوید:” گلن Collinge منطقه, مدیر فروش برای FSR. “چه چیزی باعث این جایزه حتی بیشتر هیجان انگیز است که تصمیم گیری ساخته شده توسط این شرکت نشان می دهد کسانی که به طور بالقوه می تواند کار به طور مستقیم با هوشمند راه است.”

FSR هوشمند-راه Raceway سیستم هوشمند مقرون به صرفه انتخاب برای به دست آوردن قدرت داده و AV در سراسر اتاق را به جایی که مورد نیاز است. طراحی شده برای امروز در محیط کار هوشمند-راه اولویت قابلیت بدون فدا کردن طراحی و یا زیبایی. هر raceway فروخته شده است با دو نوع از لبه به بالا و یا در نصب و راه اندازی طبقه و طول های مختلف فروخته می شود به جای هر فضایی نیاز دارد. An ultra-low profile, ADA انطباق و فضای کافی برای کابل این واقعا هوشمند انتخاب برای مدیریت سیم.

در مورد FSR

FSR تاسیس در سال 1981 تولید طیف گسترده ای از سیگنال های مدیریت و زیرساخت های راه حل برای AV/IT فن آوری اطلاعات و ارتباطات (ICT), شرکت های بزرگ, آموزش و پرورش, مهمان نوازی دولت و مذهبی بازارها از جمله کف و سقف اتصال جعبه و wireways و همچنین یک خط کامل از رابط های توزیع کننده, ماتریس سیستمهای بدون درز, پوسته پوسته شدن سیستمهای تلفن و HDBaseT سیگنال تحویل راه حل. FSR ارائه می دهد زندگی می کنند 24/7 فنی و پشتیبانی فروش در سراسر کشور از ماهرانه آموزش دیده و تکنسین های نمایندگان فروش. این شرکت همچنین یک HDBaseT داد وفق عضو. برای اطلاعات بیشتر information:www.fsrinc.com.

FSR تماس: Jan ایتالیا

973-785-4347 • [email protected]

مطبوعات تماس با ما: Desert Moon ارتباطات • هریت Diener

845-512-8283 • mailto:[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>