کمیسیون تجارت فدرال راه اندازی کرده است یک lookback در برخی از کوچکتر گذشته خریداری توسط برخی از بزرگترین شرکت های فن آوری.

FTC گفت: آن را صادر کرده است “سفارشات خاص” به حروف الفبا (Google), آمازون, اپل, Facebook, گوگل و مایکروسافت که نیاز به آنها را به ارائه اطلاعات در تمام خریداری بیش از یک دهه گذشته (Jan. 1, 2010 Dec. 31, 2019) که به صورت خودکار ضد تراست نقد و بررسی در آن زمان است.

FTC برداشت این شرکت ها هر دو به دلیل تعداد کوچکتر معاملات آنها انجام داده اند در قاب زمان که–“صدها نفر” می گوید FTC–به عنوان به خوبی به عنوان خود را اندازه و اهمیت به اقتصاد است.

سفارشات مربوط نیست به هر گونه تحقیق و تفحص از یک شرکت خاص, اما نه یک تلاش FTC گفت: به “تعمیق درک آن از تکنولوژی شرکت های کسب فعالیت از جمله این که چگونه این شرکت گزارش خود را معاملات به فدرال ضد انحصار سازمان و چه بزرگ با تکنولوژی شرکت های در حال ساخت به طور بالقوه ضد رقابتی ادغام نوپای یا رقبای بالقوه است که سقوط به زیر HSR [هارت اسکات ردینو] تشکیل پرونده آستانه و در نتیجه نیازی به گزارش به ضد تراست سازمان.”

معاملات زیر ارزش خاصی–در حال حاضر $84 میلیون–نیازی به ارسال به FTC و عدالت برای نقد و بررسی آنتی تراست. FTC اصلاح این رقم سالانه بر اساس تولید ناخالص ملی (GNP). به علاوه دیگر وجود دارد معافیت از آنتی تراست نقد برای معاملات بزرگتر از آن است که آستانه.

اما FTC نیز نگاهی به مسائل گسترده تر. داده ها رها باید همچنین شامل “شرکت های بزرگ کسب استراتژی های رای گیری و انتصاب هیئت مدیره موافقت نامه, موافقت نامه به استخدام پرسنل کلیدی از شرکت های دیگر و پس از اشتغال پیمان به رقابت بپردازند.”

FTC همچنین می خواهد اطلاعات “پس از کسب توسعه محصول و قیمت گذاری از جمله این که آیا و چگونه به دست آورد دارایی های یکپارچه شدند و چگونه به دست آورد داده شده و درمان شود.”

مرتبط با: سایمونز می گوید Facebook دیگر Tech تحقیقات هنوز ادامه دارد

“دیجیتال تکنولوژی شرکت بخش بزرگی از اقتصاد و زندگی روزمره ما” گفت: FTC رئیس جو سیمونز در بیانیه ای. “این ابتکار را قادر خواهد ساخت تا این کمیسیون به نگاهی نزدیک تر ادغام در این بخش مهم و همچنین برای ارزیابی اینکه آیا آژانس های فدرال در حال گرفتن اطلاع کافی از معاملات است که ممکن است آسیب رقابت است. این کمک خواهد کرد که ما همچنان به حفظ tech بازار آزاد و رقابتی به نفع مصرف کنندگان است.”

نتیجه از این بررسی می تواند طیف وسیعی از تغییر آن HSR دستورالعمل برای ضبط معاملات بیشتر–از آن است که با بررسی صدها نفر از معاملات گفت: FTC رئیس جوزف سیمونز در تماس با خبرنگاران-به انهدام گذشته معاملات به رفتاری شرایط به هیچ عمل است.

FTC می خواهد به دانستن آنچه در آن ممکن است از دست رفته در اقتصاد دیجیتال با تنظیم آنتی تراست نوار راه آن است بلکه اگر شرکت ها در تلاش بوده اند به دامن قوانین هر چند تاکید بر سابق است.

فناوری بزرگ شده است در زیر یک ابر بزرگ در واشنگتن بیش از مسائل از جمله حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات, سانسور مصونیت از مسئولیت شخص ثالث, پست, آنلاین, سیاسی, تبلیغات آنلاین کودکان حمایت و بیشتر.

دولت تا به حال نشانه های آن را می توان در معاملات گذشته برای دیدن اینکه آیا و چگونه رویکرد خود را به تکنولوژی ضد تراست بررسی ممکن است نیاز به تغییر.

“FTC نقش ارزشمند نقش مهمی در تضمین این که مصرف کنندگان در امریکا در حال محافظت از رفتار ضد رقابتی از طریق وکالت انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل گذشته نگر” گفت: کامپیوتر و ارتباطات, انجمن صنایع جمهور مت Schruers. “آن را انجام انواع تلاش ها برای تعیین آنچه به نفع مصرف کنندگان دریافت می کنند و از رقابت در اقتصاد دیجیتال و CCIA پشتیبانی از تجزیه و تحلیل گذشته نگر برای درک بهتر اقتصاد دیجیتال عمل می کند. ما انتظار داریم که FTC ادامه خواهد داد و به دنبال آن دستور بر اساس شواهد و صدا تجزیه و تحلیل اقتصادی.”

اما یکی دیگر از تکنولوژی ارتباط بود به عنوان خوش مشرب.

“این امر می تواند یک چیز اگر FTC واقعا انجام این آزمون به تعمیق درک آن’ از رقابتی پیامدهای ادغام تکنولوژی به منظور اطلاع رسانی بهتر در آینده ادغام بررسی” گفت: فناوری اطلاعات و نوآوری بنیاد (ITIF) رئیس جمهور Robert D. اتکینسون “اما عمیقا نگران کننده است که این کمیسیون نشان می دهد این ممکن است به یک سفر ماهیگیری که منجر به آن عطف به ماسبق تقسیم کردن شرکت هایی که در حال حاضر با هم ادغام شدند. این خطرات سرما و نوآوری در تمام بخش فن آوری ریخته گری تعمیم ظن مشترک در مسیر کارآفرینی و کسب و کار شیوه های حیاتی هستند که برای ترغیب آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su