تعداد شکایات سه برابر شده است در پنج سال گذشته

عشق یعنی هرگز نیاز به می گویند “من کجا سیم پول؟” که یکی از این پیام ها از کمیسیون تجارت فدرال این هفته است.

با روز ولنتاین نزدیک شدن FTC هشدار در مورد دوستیابی آنلاین کلاهبرداری همراه با برخی از کامپیوتری آمار در مورد قیمت ملل متحد-عشق واقعی.

بیش از دو سال گذشته گزارش زیان های پولی از قدمت کلاهبرداری در صدر تمام این کلاهبرداری دیگر گزارش به FTC است که تولید یک ویدیو یوتیوب با دوستیابی آنلاین کلاهبرداری ندهید و بیشتر نبایدها–don’t سیم, پول, نمی, ارسال کارت هدیه نمی نگه داشتن ارتباط (اما فراموش تماس FTC).

با توجه به این کمیسیون کنندگان گزارش از دست دادن بیش از 200 میلیون دلار به دوستیابی آنلاین کلاهبرداری در سال 2019 تا تقریبا 40 درصد بیش از سال قبل است. که ترجمه به 25000 شکایات مصرف کنندگان به FCC-و به احتمال زیاد وجود دارد که رفت و گزارش نشده توسط خجالت اهداف از کلاهبرداری.

“گزارش های عاشقانه کلاهبرداری در حال رشد هستند و هزینه مردم مقدار زیادی از پول نقد. با توجه به جدید FTC اطلاعات, تعداد رمان کلاهبرداری مردم گزارش به FTC تقریبا سه برابر شده پس از 2015” وبلاگ Cristina میراندا از FTC در بخش مصرف کننده و کسب و کار آموزش و پرورش است. “حتی بیشتر از مقدار کل پول مردم گزارش از دست دادن در سال 2019 است که شش برابر بیشتر از آن بود که پنج سال پیش – از 33 میلیون دلار از دست داد به رمان scammers در سال 2015 به $201 میلیون دلار در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im