FTC خواست برای جلوگیری از COVID کمک بررسی کلاهبرداری

یک biartisan کوارتت از خانه انرژی و تجارت اعضای کمیته خواست تا کمیسیون تجارت فدرال به طور فزاینده ای هوشیار در سرکوب COVID-19-مربوط به کلاهبرداری است.

که در نامه ای از خانه های E و C رئیس فرانک Pallone (D-N. J.), رتبه بندی عضو گرگ والدن (R-سنگ.), و حمایت از مصرف کننده فرعی صندلی Jan Schakowsky (D-بیمار است.) و فرعی رتبه بندی عضو کتی McMorris راجرز (R-شستشو.).

“به عنوان ایالات متحده مواجه رمان coronavirus (COVID-19) pandemic, گزارش کلاهبرداری و تقلب شایع” آنها نوشت. “جعل متن پیام مبارزات و کلاهبرداری robocalls در حال ارائه رایگان صفحه اصلی تست کیت ترویج ساختگی درمان و فروش بیمه درمانی” چهار کمیته رهبران نوشت: به سایمونز.”

آنها با اشاره به چک های در حال ارسال را به عنوان بخشی از مراقبت های عمل coronavirus بسته کمک و گزارش scammers در حال حاضر در تلاش برای دریافت نگه دارید از آنها و یا تلاش برای به دست آوردن اطلاعات شخصی با گفتن آنها به آن نیاز به ارسال چک یا دریافت پول سریع تر است.

“در حال حاضر آمریکایی ها ترس هر دو از گسترش این ویروس مرگبار و بی ثباتی مالی است که با این بیماری همه گیر” آنها نوشت. “ما تصویب مراقبت در عمل برای کمک به آمریکایی ها در این دوران سخت” چهار گفت. “ما مصرانه از شما را به اطمینان حاصل شود که FTC با استفاده از تمام ابزارها از جمله آن اجرای قانون ابزار و هماهنگی با دولت به طور کلی وکیل برای اقدام علیه کلاهبرداران و متقلبان است که در حال تلاش برای سرقت از آسیب پذیر آمریکایی است.”

نامه آمد همان روز که FCC و کمیسیون تجارت فدرال به طور مشترک هشدار داد تعدادی از شرکت ها در برابر تسهیل کلاهبرداری COVID-19 robocalls.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>