FTC هشدار COVID-19 محصول بازاریابان

گفت: قطع کردن ادعاهای بی اساس و یا در صورت امکان اقدام دادگاه

کمیسیون تجارت فدرال این هفته فرستاده شده جدید دور از حروف گفتن شرکت ها برای جلوگیری از ایجاد بی اساس ادعا می کند که محصولات خود را درمان و یا جلوگیری از COVID-19.

این محصولات در بازه زمانی از ويتامين C تزريقی میگذرد به “صوتی سیلیکون چهره برس.”

دومی ادعا کرد که آن را قادر به “مبارزه با کروناویروس” توسط “ramping تا” زیبایی و رژیم پاکسازی برای پاک کردن دست و صورت با توجه به FTC.

مرتبط با: FTC خواست برای جلوگیری از COVID-19 کمک بررسی کلاهبرداری

برخی از محصولات شده اند hawked آنلاین (Facebook, Instagram) در حالی که دیگران فروخته شده اند در درمانگاه.

FTC ارسال 10 نامه به 1) انرژی زیستی سلامتی Miami 2) در صورت حیاتی LLC, 3) LightAir International AB, 4) MedQuick Labs LLC 5) عملکرد جدید تغذیه 6) PuraTHRIVE LLC, 7) تجدید حیات آبگرم پزشکی, LLC, 8) کوه های راکی IV پزشکان, 9) Suki توزیع Pte. Ltd. و 10) ویتا فعال کنید.

این پیام: جلوگیری از ادعاهای بی اساس و یا FTC ممکن است از رفتن به دادگاه به امر فروش و سفارش بازپرداخت.

مرتبط با: FTC را تهدید می کند COVID-19 Roboscam تسهيل کننده

“این شرم آور را به استفاده از افراد با این ادعا که یک محصول مانع از رفتار یا درمان COVID-19 گفت:” اندرو اسمیت مدیر FTC اداره حمایت از مصرف کننده, در بیانیه ای. “ما شاهد این ادعا نادرست برای تمام انواع محصولات, اما هر کسی که باعث می شود آنها را به سادگی اثبات است و به احتمال زیاد فقط بعد از پول خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>