اجرای باز ذخیره مشخصات جریان ویدئو, داد, شرکت, را با استفاده از تکنیک های چندپخشی برای تحویل زنده OTT و محتوای VOD

مجازی MVPD fuboTV با همکاری ماهواره ای شرکت Viasat برای ارائه بصورت زنده و OTT VOD محتوا به مسافران خطوط هوایی به صورت رایگان.

این شرکت ادعا می کنند برای اولین بار به اهرم باز جدید ذخیره استاندارد توسعه یافته توسط جریان ویدئو در داد را قادر می سازد که شرکت های هواپیمایی مجهز به اینترنت ماهواره ای Viasat امکانات به جریان fuboTV محتوا از طریق چندپخشی فن آوری است.

مسافران برای دسترسی به بیش از 100 زنده کانال های تحویل داده شده توسط fuboTV که شامل شبکه از NBCUniversal FOX, ViacomCBS, A&E شبکه AMC شبکه های beIN Sports, تاج, رسانه, Discovery Communications, NBA TV, NFL, شبکه Showtime ترنر و Univision. FuboTV همچنین دارای یک ویدئو بر روی تقاضا کتابخانه از بیش از 30 ، 000 را نشان می دهد تلویزیون و فیلم.

برای داستان های بیشتر مثل این دیدار ما خواهر انتشار بعدی تلویزیون.

“پخش زنده تلویزیون پیچیده است و fuboTV به خود می بالد در ما داخلی-ساخته شده با تکنولوژی پشته است که اجازه می دهد تا ما را به یک ثبات تجربه به ما مشترکین گفت:” کریستینا Arango, مدیر همکاری های استراتژیک برای fuboTV, در بیانیه ای. “همین دلیل است که آن را حیاتی برای ما به کار با یک تکنولوژی اثبات شده شریک مانند Viasat برای فعال کردن fuboTV به عنوان یکی از اولین پخش زنده خدمات به گسترش توزیع به ایالات متحده در بازار حمل و نقل هوایی. ما هیجان زده به ارائه هر دو fuboTV و fubo ورزشی شبکه بدون نیاز به خرید یک پرواز Wi-Fi بسته به میلیون ها نفر از مسافران هر ماه که بکر است محیط زیست برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im