Fuego پیتزا برای باز کردن در سابق Feraro فضایی در جنوب شهرستان

برای بزرگنمایی کلیک کنید Fuego's Pizza will soon open at 11726 Baptist Church Road. - MONICA OBRADOVIC

  • مونیکا OBRADOVIC
  • Fuego پیتزا به زودی باز در 11726 کلیسای باپتیست جاده ها است.

این یک وحشت من نمی خواهید در بدترین دشمن من. ماه گذشته زمانی که من کشیده تا به پیتزا های مورد علاقه من مشترک Feraro نیوجرسی سبک پیتزا, نشانه آویزان در پنجره ترویج اخبار وحشتناک.

“ببخشید ما بسته است.”

شاید خود این نمی توانست چنین ناراحت کننده اطلاعات قضاوت اطراف داخل پیتزا فروشی, علامت بدان معنی است که Feraro را بسته بود خوب.

آن را نیز ممکن است شده اند یک چاقو به من نیوجرسی-style-پیتزا-دوست داشتن دل و روده.

در اوایل سال کالج Feraro یک پناهگاه برای من و دوستان من. رستوران ارزان برش ساخته شده من نیوجرسی به سبک پیتزا فن قبل از من حتی می دانستم که آنچه در نیوجرسی به سبک پیتزا به معنای. من می خواهم بعد از مدرسه با دوستان دریافت delectably قطعه چرب با آناناس در بالا (haters gonna hate) و خوردن آن در نیمه خورده درست سرحال نیویورکر.

خوشبختانه برای جنوب شهرستان ‘za طرفداران جدید, پیتزا مشترک به زودی جای خود را. جدید مشترک Fuego پیتزا (11726 کلیسای باپتیست جاده کنکورد; 314-270-4100)برنامه برای باز کردن در اوایل ماه مارس داخل سوراخ در دیوار که در آن Feraro را پس از عمل بین یک Baskin-Robbins و فروشگاه از کلیسای باپتیست جاده ها است.

به عنوان ساخت و ساز در مفهوم جدید است بدست در جریان Fuego را مالک Dominic Galaske می گوید او اغلب جاسوس گرسنه Feraro مشتریان تجربه مشابه احساسات مخلوط.

“من درد و از دست دادن” Galaske می گوید: “اما ما به امید مردم ما را در یک شات بیش از حد.”

Galaske و کسب و کار خود شریک کریس بارکر منتقل سابق Feraro فضایی در ژانویه 2. پیتزا مشترک را در خدمت سنت لوئیس-پیتزا سبک ساخته شده با پنیر موزارلا مخلوط به جای Provel.

Fuego را نیز در خدمت ساندویچ با خانه-نان پخته شده و نگهدارنده رایگان گوشت. پیتزا فروشی منو خواهد بود گرد با غذاهای غیر سنتی مانند nachos در و در خانه beignets.

“وجود دارد یک غربی اشاره به برخی از آنچه که ما انجام می دهیم اما آن را واقعا نمی فیوژن” Galaske می گوید.

Fuego را ارائه پیتزا تخصص نیز مانند یک خیابان-تاکو پیتزا صدر با ” کشیش و poblano فلفل. فروشگاه نیز ارائه خواهد شد امضای سس مانند Fuego ساخته شده با Carolina درو فلفل و کباب-الهام سس به نام شیرین ادامه Jamma.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A sign announcing that Fuego's is coming soon has been posted in the window. - MONICA OBRADOVIC

  • مونیکا OBRADOVIC
  • نشانه ای اعلام کرد که Fuego را در حال آمدن است به زودی ارسال شده در پنجره.

همکاران باید هر دو قبلا در کسب و کار رستوران — Galaske باز رستوران از طریق پتروشیمی بین الملل, کانزاس-بر اساس franchisee پیتزا کلبه و وندی در حالی که بارکر مشغول به کار در Imo پیتزا — اما Fuego را اولین نقطه آنها باز خود را.

آنها هر دو چشم خود را در Feraro جنوبی شهرستان محل برای سال Galaske می گوید. این فضا قرار دارد pizzeries برای بیش از 60 سال از جمله مستاجر قبل از Feraro که’sa خوب قم پیتزا که در حال حاضر در عمل یک پاسگاه در آرنولد. زمانی که Galaske و بارکر آموخته است که نوار فضای بازار در دسترس بودآنها شروع به پریدن کرد در این فرصت به بیش از اجاره نامه.

این Feraro را در کلیسای باپتیست جاده زنجیره ای محلی را آخرین عامل محل. دو پیتزا فروشی — یکی در Soulard و دیگری در پچ محله بسته در سال 2013 و 2017 شد.

جان Feraro آغاز نیوجرسی-مضمون پیتزا زنجیره ای با مادرش نانسی در سال 2005.

“پانزده سال است که یک اجرای خوب” Feraro می گوید. “من نمی تجارت سال من با Feraro را برای هر چیزی در جهان است.”

Feraro می گوید Riverfront بار که او نیست متعلق به محلی پیتزا زنجیره ای پس از 2015 زمانی که او به فروش می رسد آن را به نام تجاری در حال حاضر مالک بن هابیل.

پس از Feraro پچ محل بسته در سال 2017 هابیل گفت: RFT که او برنامه ریزی شده با تمرکز بر جنوب شهرستان فروشگاه و می خواستم به گسترش Feraro را با مکان های اضافی غرب سپپینگتن.

Feraro کاهش یافته است به نظر در مورد آینده Feraro را با اشاره RFT به صحبت با آبل که در حال حاضر در خارج از کشور و نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

در ضمن من دنبال حل بعدی من از نیوجرسی به سبک پیتزا در منطقه سنت لوئیس و مشتاق به سعی کنید Fuego در سنت لوئیس به سبک za ماه آینده.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید