فولتن مربی تیم فوتبال راب سیاه و صرف تمام عمر خود را در اطراف شاهین است و به هیچ وجه قصد ترک

فولتن فوتبال اجرا می شود در راب سیاه خون.

پدرش باب شده است یک دستیار با شاهین از سال 1965 بود و سر مربی تیم برای دو فصل از 1969-70. جوان, سیاه, فارغ التحصیل از Fulton در سال 1984 پس از حروف در فوتبال و بیس بال و بسکتبال.

یک زمان وجود دارد که سیاه و سفید نمی بینم مربیگری در آینده خود را. او را دیدم ساعت که پدر خود را در قرار داده به عنوان دستیار بنابراین او به دنبال یک حرفه ای در کسب و کار پس از کسب مدرک از کارسون-نیومن در سال 1988.

“من فکر کردم من می خواهم به انجام کاری دیگری که در آن من می توانم پول بیشتر و قرار نیست ساعت های بسیاری در,” سیاه گفت. “من که (کسب و کار) برای حدود یک سال و نیم قبل از من تصمیم گرفتم که چیزی نیست که من می تواند انجام دهد برای بقیه زندگی من است.”

در حال حاضر او را پذیرفته به بیشتر ناکسویل ورزشی سالن از شهرت در جولای 21 پس از بیش از 30 سال در اطراف Fulton برنامه. The 39th annual القای مراسم پخش خواهد شد در WBXX-تلویزیون جای یک فرد رویداد که لغو شد به دلیل جاری coronavirus بیماری همه گیر.

پس از مختصر تاخت و تاز کردن به کسب و کار سیاه, بازگشت به مدرسه برای دریافت گواهینامه تدریس بنابراین او می تواند مربی و آموزش. در سال 1991 او پیوست Fulton کارکنان تمام وقت به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز.

او شده است یک بخش از همه از این برنامه شش مسابقات قهرمانی کشور (سه به عنوان سر مربی تیم سه به عنوان دستیار) برنده اولین مدرسه در سال 2003 به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز تحت مربی باک Coatney. سیاه برنده یکی دیگر از سال آینده و در سال 2006 دوباره.

در Jan. 19, 2011 او به نام 12th سر مربی در فولتن ،

“آن را مانند است که (در حال تبدیل شدن سر مربی) بود و یک معامله بزرگ برای من سیاه و سفید” گفت. “من فقط مایل به مربی جایی که من در آن بودم و جایی که من احساس شاد و مورد نیاز است. من فقط از نوع سقوط کرد و به آن سر مربیگری موقعیت.”

موفقیت در اوایل به عنوان سیاه و سفید به رهبری شاهین به 8-5 رکورد او در فصل اول و در ظاهر در کلاس 4A دولت یک چهارم نهایی. سال بعد او برنده مدرسه چهارم دولت قهرمانی گام گذاشتن در یکی از بهترین امتداد هر برنامه در دولت دیده می شود.

از 2012-14, سیاه, led Fulton به سه مستقیم دولت عنوان ارسال کامل 15-0 پرونده در دو سال دوم. از 2012-15 سیاه از دست داده و تنها چهار کل بازی.

کار خود را از سر برای خود صحبت می کند. در نه فصل پر او هنوز به دست برگشتی ارسال یک حرفه ای ضبط از 91-27. یک 3-8 رکورد در سال 2019 شد و تنها سال است که در آن او تا به حال ضرر و زیان بیش از, برنده, اما, شاهین bounced بازگشت از یک 0-6 شروع به دزدکی حرکت کردن به کلاس 5A دولت برگشتی که در آن سال.

سیاه گفت که او شده است ارائه فرصت های متعددی به جای دیگر بروید اما سال به سال او را نگه می دارد به آینده را به Fulton. از آن جایی که او تمام عمر خود را و که در آن او می خواهد به بقیه کار خود را.

“گاهی اوقات شما فقط احساس می کنید مثل شما در محل شما قرار بود در” سیاه گفت. “جایی که در آن خدا به نام شما برای رفتن به. آن را فقط احساس هرگز حق من را ترک کنند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>