جمع آوری اعانه برای حمایت از مبارزه کارگران رستوران و بار من

برای بزرگنمایی کلیک کنید FLICKR/ FREE PICTURES OF MONEY

رستوران ها و کافه ها در سراسر منطقه سنت لوئیس در حال حاضر در حال انتخاب به طور داوطلبانه خود را به ناهار خوردن در فضاهای در تلاش برای ترویج اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش COVID-19 coronavirus.

کسانی که مهمان نوازی حرفه ای باید تقدیر برای این انتخاب به خصوص با توجه ویرانگر تاثیر مالی که آن تصمیم گیری خواهد شد که در معیشت خود را. آنها با به خطر انداختن خود درآمد و امنیت در خدمات بهداشت عمومی — و بنابراین حداقل ما می توانید انجام دهید این است که نشان می دهد آنها را حمایت و تجمع در اطراف آنها را در بازگشت.

همانطور که از نوشتن این دو راه وجود دارد شما می توانید اهدای پول به محلی سرآشپزها رستوران و بار من که در حال انجام کاری مسئول و به طور موقت از بین بردن ناهار خوردن در خدمات.

برای اولین بار جمع آوری کمک در راه اندازی شد به صورت محلی توسط باب Brazell, آشپز-صاحب برد & بشکه و شرکت مالک تام خیابان نوار (که در خانه های ساندویچ فروشگاه Nomad) و مازو ، دیروز که اخبار را شکست که فرماندار ایلینوی J. B. پریتزکر شد الزامی است که تمام رستوران ها و کافه ها در دولت برای حداقل دو هفته Brazell شد ارسال GoFundMe مبارزات انتخاباتی به نفع منطقه مهمان نوازی حرفه ای.

“من فقط در تلاش برای فعال و انجام بخشی از من” Brazell گفت: RFT در یک پیام امروز. “هر کمی کمک می کند.”

این کمپین crowdfunding ساده است Brazell می گوید: اگر شما در صنعت کار به سادگی ایمیل او را در [email protected] و به اشتراک گذاری اطلاعات تماس خود را و یا کارفرمای خود را اطلاعات تماس. هنگامی که GoFundMe کمپین بسته است از تمام وجوه مطرح شده توزیع خواهد شد به طور مساوی به همه تایید کارکنان صنعت که گذاشته شده.

“من همه چیز من می توانید به مطمئن شوید که کارکنان مراقبت گرفته شده و همچنین, اما با صورت حساب و درآمد این است برای رفتن به یک مبارزه دشوار است,” Brazell گفت. “این خیلی سخت خواهد بود برای مقابله با. من آرزو همه بهترین است.”

Brazell می گوید او امیدوار است که همه چیز را در قدرت خود را برای کمک به دوستان و همسایگان خود در صنعت زنده ماندن در طول این زمان از عدم قطعیت و از دست دادن کسب و کار.

او اضافه کرد که او راه اندازی جلسات با رهبران مربوطه محله که در آن کسب و کار مبتنی بر — برد & بشکه نزدیک است چروکی کسب و کار منطقه تام است در Dogtown و مازو اتاق واقع شده است و در پایان غرب مرکزی — برای دیدن آنچه که می تواند انجام شود برای رستوران ها در این مناطق است.

او می داند دست اول چه هر کس می ایستد به از دست دادن — از جمله همسایه کسب و کار در Dogtown چند که تصمیم به باز کردن برای خدمات فردا برای روز سنت پاتریک یکی از بزرگترین روز های کسب و کار در آن محله در هر سال است.

Brazell تصمیم به بستن تام برای سنت پت را پیش از این در حال حاضر-افزایش موج به طور موقت تعطیل و اطلاعیه ها محدود کسب و کار ساعت — او می گوید: او فقط نمی تواند قرار دادن کارکنان خود و محله در این نوع از خطر است. “من واقعا امیدوارم که مردم می دانند که و دوباره به ما زمانی که ما در حال باز” Brazell می افزاید.

اگر رستوران خود را تا پایان با مواد غذایی که با فروش آن ارائه خواهد شد تا به صورت رایگان Brazell می افزاید.

با توجه به از دست دادن پتانسیل درآمد خود را در رستوران ها — می گویند هیچ چیز از خود نوار برنامه های است که در آن بسیاری از رستوران ها را به یک منبع قابل توجهی از درآمد خود را — Brazell می گوید: بزرگترین نگرانی در حال حاضر امنیت و معیشت کارکنان خود را.

“تحویل و انتخاب کنید تا یک چیز است ولی ما تمام خواهد شد تعقیب همان تقریبا وجود ندارد دلار” Brazell گفت. “این رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود. بسیاری از کارکنان بچه ها که در حال حاضر در صفحه اصلی. آنها زندگی می کنند به چک چک. من همه چیز را در قدرت من به نگه داشتن همه آنها را شناور. من فقط نمی دانم چه مدت است که می تواند برای.”

یکی دیگر از راه برای حمایت از ما محلی bartenders راه اندازی شد بیش از آخر هفته توسط ایالات متحده Bartenders انجمن صنفی. جمع آوری کمک است که به دنبال تحقق دو هدف: اطمینان حاصل شود که bartenders در سراسر ایالات متحده که از کار با توجه به COVID-19 عرضه شده با اورژانس تسکین کمک های مالی از انجمن صنفی و همچنین برای جمع آوری پول به سمت این هدف برای آشامیدنی و صنعت اعضای.

با اهدای صنفی را متصدی بار کمک های اضطراری برنامه شما خواهد شد کمک به حمایت از یک شبکه از bartenders و خانواده خود را در سراسر ایالات متحده از جمله حق در اینجا در سنت لوئیس.

مهمتر از همه بار من لازم نیست عضو انجمن صنفی برای درخواست کمک اگر چه صنفی تاکید کرده که آن را در حال حاضر دریافت حجم بالایی از برنامه های کاربردی است که باعث شده مشکلات و تاخیر برای برخی از متقاضیان. اگر شما تجربه این مسئله صنفی را تشویق می کند شما را به ادامه تلاش برای اعمال در ساعت و روز.

به دنبال راه های دیگر برای کمک به حمایت از ما مهمان نوازی محلی جوانب مثبت در سنت لوئیس? ما چند ایده های دیگر به اشتراک گذاشته شده در یک داستان جداگانه در اینجا.

یادداشت سردبیر: آنچه ما از دست دادهاید ؟ اجازه دهید ما می دانیم در بخش نظرات این است که در حال توسعه یک داستان است که به روز خواهد شد به عنوان جدید جمع آوری اعانه و راه برای حمایت از ما محلی رستوران و بار, صحنه هستند را اعلام کرد.

دنبال لیز میلر در توییتر @lizzaymillah. ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>