بد بو کون گروه برنج ارائه شاخ محور حزب موسیقی با بعد

وقتی بد بو کون گروه برنج سنت لوئیس ” long-running New Orleans-الهام گرفته از دسته کوچک موسیقی جاز جشن انتشار آخرین آلبوم در اواخر ماه ژانویه به خلق و خوی در خاموش برادوی بود جوشان; FBBB است که یک حزب و گروه, بعد از همه. اما شما بخشوده می تواند برای فکر کردن به این که نشان می دهد کمی رام حداقل توسط گروه استانداردهای.

آینده مناسب بین دو, تعطیلات, bookends — گروه آخر هفته طولانی کریسمس را نشان می دهد در دلمار سالن و آینده مردی Gras فصل — انتشار نشان می دهد برای بعد ندارد, پمپ یا تولید ارزش آن بالا مشخصات گیگابایت است. اما به جای آن تکرار از ایام عید تولد عیسی کلاسیک یا دوم-خط stompers گروه کنده به خود ترکیب و تعداد انگشت شماری از دوباره پاپ و راک پوشش ها ،

“من به شما بگویم یک راز کوچک,” trombonist هارون چندلر می گوید. “در تمام این سالها انجام داده ایم کریسمس را نشان می دهد که نشان می دهد ما در چرخش منظم معمولا خیلی خشن است. سپس آن بوده است یک ماه پس ما با هم در یک اتاق; ما معمولا در مورد کریسمس-ed پس از آن نشان می دهد.”

با توجه به این که FBBB می تواند خود را مشغول آن بالا مشخصات تعطیلات نشان می دهد شرکت گیگابایت و منظم توقف در برادوی صدف نوار آن را عادلانه سوال را بپرسید که چرا این گروه می خواهد به نوشتن و ثبت آن خود مواد. به حل و فصل آن به دهه دوم چندلر می بیند این ترکیب و ترتیبات به عنوان جدایی ناپذیر به نگه داشتن گروه فعال و علاقه مند است.

“من فکر می کنم ما می تواند آنقدر راکد است که ما را به مرگ خاموش” چندلر می گوید. “هنگامی که ما با هم به نوشتن آهنگ ها, آن کمک می کند تا ما را رشد به عنوان افراد و گروه است.”

“هارون آمد با عنوان” گیتاریست و خواننده تیم Halpin یادداشت بعد. “این نشان می دهد که ضریب اطمینان از استراحت در laurels خود را و رفتن را از طریق حرکات. آن را نیز نشان دهنده تغییراتی که اتفاق افتاده اند در این گروه است.” نوازنده ساکسیفون Austin Cebulski اخیرا از شهر کلرادو پس Bryan فریتز اتحاد اریب به نقش او; هر دو شاخ بازیکنان در ضبط با فریتز اضافه کردن ساکس باریتون به Cebulski را در تنور منجر می شود.

“او شده است یک جا بزرگ; او تضعیف به آن صندلی بدون ضربه سرعت در همه” Halpin می گوید فریتز. او می گوید که این گروه شده است خوش شانس در پیدا کردن جدید همکاران به عنوان اصلی خط به بالا منتقل شده است. “شما کسی رو پیدا و آنها را به یک دیدگاه کاملا متفاوت به آنچه شما انجام می دهند. این همه بخشی از این موسیقی رشد و حرکت به جلو.”

با توجه به این که بد بو a well-loved موسسه در این نقطه از آن آسان است برای فراموش کرد که قبل از آغاز به کار خود, St. Louis, ندارد درست, New Orleans, سبک گروه برنج. Halpin و درامر ران Sikes با استفاده از تجربه خود در بیشتر zydeco با طعم Gumbohead به آن شاخ سنگین ،

“هنگامی که ما شروع به نیواورلئان’ گروه برنج موسیقی ما بود touchstone — ما setlists تکیه که در منطقه” Halpin می گوید. “همانطور که ما رو به یک دیگر و ما آورده ما تجربه موسیقی به گروه شما انجام می دهند P-فانک و جیمز براون و شاهزاده. ما فقط نیست فکر راه است که در آغاز آن را گرفته و ما را به برخی از مکان های جالب است.”

برخی از آهنگ های پوشش در روز بعد نشان می دهد هر دو طرف است که تقسیم. شاهزاده “کرم” می شود دوباره در اینجا و چندلر اشاره می کند که این تنظیم را به یاد می آورد نلا افسانه استاد Longhair. “این یک کمی swampier. آن را کمی بیشتر آلی بیشتر rootsy,” چندلر می گوید.

مجموعه-بسته شدن پوشش از دکتر جان “یک شب” است که بیشتر به صورت آشکار و ادای احترام به این گروه ریشه. “این واقعا از دکتر جان عبور” Halpin می گوید. “ما واقعا می خواستم به آن را در ادای احترام.”

با توجه به غلبه شاخ در بد بو ته قنداق تفنگ همراه با چندلر و فریتز ترومپت آدم Hucke و sousaphonist کودی هنری دور از هسته sextet — بعد مناسب لگد کردن با چند برنج-رانده آهنگ. بسیاری از آنها نوشته شده توسط هنری ساخته شده توسط این گروه است.

“کودی است که قهرمان گمنام از این رکورد” Halpin می گوید: هنری که در پیوست FBBB چند سال به عقب. “او به ارمغان آورد یک دسته از آهنگ ها در از گرفتن او نبود بازور در مورد آن, اما ما تا به حال برخی از ایده های به گوشت آن را.”

و در حالی که بسیاری از بازیکنان شاخ کمک خواننده Halpin است که این گروه عملا خواننده اگر تنها موجب داشتن یک منادی به رقابت با. او اشاره می کند که او در “یک کمی از یک دوره آیش به عنوان ترانه سرا و” اما سهم خود را “الیزابت” است که هر دو با محبت و احترام به خود و صرفا ترکیب پاپ از یک گروه با موسیقی جاز و روح شجره نامه.

“من به اندازه کافی خوش شانس ازدواج برای یک زن فوق العاده,” Halpin می گوید از این آهنگ الهام بخش است. “من می خواستم به سعی کنید برای قرار دادن آن را در راه است که شنگول بود اما نه بیش از حد saccharine. آن زمان در حالی که به آن شکل از گروه دیدگاه. من برای اولین بار به اعتراف است که آن را صدا مانند بد بو کون song.”

چندلر لوله ها در به یاد داشته باشید که آهنگ غیر معمولی از طبیعت چیزی بود که ساخته شده آن را بسیار جذاب به بقیه گروه. “این یک فرصت برای رشد و چیزی کاملا متفاوت” از trombonist می گوید.

با توجه به این که مردی Gras جشن می گیرد این آینده هفته بد بو کون گروه برنج را مشغول خواهد شد دوباره. بالاترین-مشخصات فرفره است شهردار توپ اما بقیه از ما plebeians می توانید با گروه در Bootleg در شنبه شب و در برادوی صدف بار, کس تپل, سه شنبه.

یک مکان شما را پیدا خواهد کرد آنها را در Soulard میان عیاشان در رژه روز. چند سال ارزش انجماد درجه حرارت PortaPotty اتفاقات ناگوار و ترافیک gridlocks باید درمان FBBB که تمایل.

“در یک زمان وجود دارد هنگامی که آن را سرگرم کننده برای دریافت تا 7 صبح و گیر وجود دارد” Halpin می گوید: “اما یک زمان وجود دارد که در آن متوقف می شود لذت بخش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید