گائو: FCC نیاز معیارهای بیشتر در 5G سریع طرح

دفتر پاسخگویی عمومی گفت: FCC را برنامه ریزی برای مدیریت اجرای از 5G است و نه گذاشته “خاص و قابل اندازه گیری عملکرد اهداف” یا مدیریت طیف خواسته های 5G یا بسته شدن شکاف دیجیتال و به آن نیاز دارد.

که اساسی ترین غذای آماده از یک تازگی منتشر گزارش 5G استقرار که عنوان می گوید از گائو نقطه نظر: “FCC نیاز به برنامه ریزی راهبردی جامع برای هدایت تلاش های خود را.” آن را به نقل از یک FCC 5G برنامه ریزی سند [به منظور تسهیل در امریکا برتری در 5G فناوری طرح یا 5G سریع طرح” است که در آن گفت: کسانی که فاقد معیارهای مورد نیاز بدون آن FCC “خواهد بود قادر به تعیین اثربخشی آن طیف مدیریت تلاش های ویژه مرتبط با متراکم اواسط باند طیف بسیار مهم است که به 5G استقرار.”

مرتبط با: FCC روشن 5G Buildout ساده استراتژی

همچنین گفت: بدون چنین معیارهای کارشناسان گفته اند 5G استقرار می تواند گسترش شکاف دیجیتال به دلیل آن مستقر خواهد شد در ابتدا به خصوص با FCC اولیه تمرکز بالا-گروه طیف است به احتمال زیاد مستقر در مناطق که در حال حاضر زیرساخت که بیشتر در شهری پر جمعیت و درآمد بالا در حالی که کسانی که در طرف دیگر از تقسیم عمدتا روستایی و کم درآمد است.

FCC شمارنده که در آن نیاز به خیاط کسانی که معیارهای به اقدامات فردی و شرایطی به جای prejudging شما آنها را از جمله گرفتن ورودی از آژانس های فدرال در گروه طرح های خاص از آنجایی که آنها اغلب دخیل از تلاش ها برای آزاد کردن طیف برای استفاده تجاری.

این گزارش که به سفارش اعضای کنگره نگاه چالش تخصیص پایین و بالا-گروه طیف برای 5G و چگونه FCC نزدیک است که چالش و مرتبط با چالش از بسته شدن شکاف دیجیتال. هر دو به طور فزاینده ای مهم به عنوان COVID-19 همه گیر می شود باد دوم و متکی مجازی اتصالات به جای فیزیکی هستند.

مرتبط با: 5G است که در اینجا و به صورت واقعی در این زمان

اين پژوهش بر اساس ورودی از کارشناسان بررسی “مربوطه در اساسنامه ادبیات و مستندات FCC” با توجه به گائو و همچنین مصاحبه با FCC و دیگر مقامات فدرال و ذینفعان از جمله حامل های بی سیم و انجمن های صنعت.

در این گزارش اشاره کرد هر دو اهمیت بیشتر mid-گروه طیف در دسترس و چالش انجام داده است که کاربران فعلی شامل آژانس های فدرال که “ممکن است قادر به به راحتی انتقال به جدید و یا کمتر مطلوب طیف باند” هر چند FCC خواهد استدلال می کنند که این چالش نیز که آژانس های فدرال تمایلی به طیف آماده است یا نه حتی اگر FCC مهندسی نشان می دهد که آنها می توانند این کار را بدون به خطر انداختن favorability.

گائو گفت: FCC نیاز به اتخاذ آن خاص و اهداف قابل اندازه گیری به “(1) مدیریت طیف تقاضا برای 5G و (2) تعیین اثرات 5G استقرار و هر گونه کاهش اقدامات ممکن است در شکاف دیجیتال.”

FCC که می شود برای پاسخ به این یافته ها نشان داد که تنظیم طیف اهداف “می تواند بی ارزش محدود کردن گزینه های خود را” اما در غیر این صورت در زمان و موقعیت در توصیه هایی گفت:” گائو.

در پاسخ به گائو که آمد از روسای بی سیم و سیمی دفاتر و دفتر فنی و مهندسی FCC گفت که آن را نمی خواهید به prejudge مسائل با اتخاذ اهداف عملکرد قبل از آن بررسی رکورد در اقدامات فردی از جمله اقتصادی و مطالعات مهندسی.

“به عبارت دیگر” آنها گفت: “تصویب کمیسیون خاص و قابل اندازه گیری عملکرد اهداف (مرتبط با استراتژی ها و اقدامات) در حال انجام rulemakings یک بار آن را می شود ممکن است به ایجاد چنین اهداف….Prejudging شما مهندسی, اقتصادی و فنی دیگر نتایج یک اقدام از طریق بی اساس و یا مصنوعی معیار به عنوان گائو توصیه می توانست عواقب ناخواسته از محدود کردن گزینه های موجود برای مدیریت فدرال و غیر فدرال طیف خواسته” گفتند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>