Garth Brooks خشنود طرفداران مجازی کنسرت

نزدیک به 250 وسایل نقلیه بسته بندی شده به Parkway Drive-in movie تئاتر شنبه شب برای تماشای Garth Brooks انجام 100-پا روی صفحه نمایش. قبل از ثبت کنسرت صورتحساب به عنوان “بزرگترین تا کنون یک شب نشان می دهد به بازی در فضای تئاتر در سراسر ایالات متحده و کانادا پخش شد در بیش از 300 رانندگی در تئاتر برای یک شب.

درایو تقریبا نمی شرکت در این رویداد گفت: Doug فریمن تئاتر مالک و اپراتور. رانندگی در تئاتر بازی می شد این کنسرت در هوای گرگ و میش اما به دلیل تعهدات قراردادی Parkway Drive-in برنامه ریزی شده بود به نمایش فیلم “شانس” در همان زمان. تماس از Garth Brooks طرفداران کمک ذهن خود را تغییر دهید.

این راه حل به بازی بازی های کنسرت در نیمه شب بلافاصله بعد از این فیلم است.

“هر کس دیگری در زمین بازی Garth کنسرت در تاریکی” فریمن گفت. “من آن بازی به عنوان یک ویژگی دوم.”

یکی از اولین طرفداران می رسند برای کنسرت شد صدفی لین که منتظر در ماشین خود را برای ورود به درایو بیش از یک ساعت قبل نشان می دهد.

“من که قرار بود به آن را انجام دهد” لین از وی خواست در مورد حضور در یک کنسرت مجازی به جای یک زندگی. “سپس من می توانم آن ایستاده اند. او بهترین است.”

لین را دوست باربی آلن کمتر مردد.

“(Garth Brooks) بود. ما قرار بود,” آلن گفت.

در یک تبدیل خوانده شده در نزدیکی مرکز drive-in بودند Cissy پرکینز و ساندرا Todoro. این دو به دنبال به جلو به یک شب خارج از منزل.

“با COVID-19 و گیر بودن در خانه این بود که یک فرصت بزرگ را به خارج از, گرفتن برخی از هوای تازه و لذت بردن از برخی از موسیقی” Todoro گفت.

پرکینز افزود: “موسیقی او قرار می دهد یک لبخند بر چهره مردم. او سرگرم کننده و سرگرم کننده است.”

بسیاری از این کنسرت را برانگیخت باقی مانده در وسایل نقلیه خود را, اما Garret سانتوس و حزب خود را تنظیم صندلی و یک میز.

“اگر شما در حال رفتن به او را در یک کنسرت نه بار از 10 شما در حال رفتن به نگاه کردن به او را در یک صفحه نمایش شبیه به این به هر حال” سانتوس گفت. “چرا که نه صرف کمی کمتر پول ؟ بیا او را و قادر به دیدن او واقعی نزدیک است. آن را به یک زمان خوب است.”

جلو و مرکز در ردیف اول بودند دن و دایان اتش که وارد پنج ساعت اولیه است. این Ingles بودند فریاد و رقص مانند آنها را در یک کنسرت زنده است. وقتی پرسیده شد که چه چیزی آنها را به ارمغان آورد تا اوایل دایان اتش به سادگی پاسخ داد: “ما عشق Garth Brooks.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>