Gatlinburg سابق رئیس آتش نشانی lambasts خدمات پارک ملی در آتش سوزی مرگبار طرح دعوی در دادگاه

خدمات پارک های ملی اصرار آژانس انجام بهترین خود را برای هشدار دادن به ساکنان و رهبران در مقطع دبیرستان از رویکرد آتش سوزی که بعدها ادعا 14 زندگی می کند اما شهر سابق رئیس آتش نشانی نیست و خرید آن سوابق نشان می دهد.

در یک داغدار استشهاد ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای سابق Gatlinburg آتش نشانی رئیس Greg Miller طول می کشد هدف مستقیم در خدمات پارک های ملی برای آتش سوزی که از طریق شهرستان در نوامبر 2016 کشته شدن 14 نفر و از بین بردن بیش از 2500 خانه و کسب و کار.

“(Gatlinburg آتش نشانان و پلیس) بودند در تاریکی نگه داشته ناآگاهانه توسط پارک مقامات در مورد مقیاس و دامنه آتش به سمت Gatlinburg در سرعت های با شکوه 2000 هکتار در هر ساعت.

“من باور دارم که اگر مردم از Gatlinburg به حال به اندازه کافی هشدار دهنده زندگی و اموال می تواند ذخیره شده” میلر نوشت. “کافی هشدار ما را در زمان حال به قطع برق و با خیال راحت تخلیه همه.

“عدم اوایل اطلاع از پارک بود و مهم ترین شکست همه” او ادامه داد. “ارتباط ضعیف با پرسنل پارک با Gatlinburg مقامات تضعیف پاسخ اولیه به دودکش تاپ 2 آتش و هزینه زندگی … زمان محلی مقامات مطلع شدند مورد خطر واقعی, دودکش تاپ 2 آتش سوزی غیر قابل کنترل بود.”

خدمات پارک می خواهد قانونی انجام-بیش از

مرگبارترین آتش سوزی در ایالت تنسی تاریخ شروع از راه دور دودکش تاپ قله های داخل کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی در Nov. 23, 2016 در طول ضبط-تنظیم خشکسالی است. گرگ Salansky پارک آتش مدیریت افسر تصمیم گرفت به منظور تلاش برای مهار آتش به جای آن حمله به طور مستقیم با وجود پیش بینی باد شدید و “انتقادی خشک” شرایط.

تحقیق: گزارش: دیر متوجه فقدان چشم انداز هزینه Gatlinburg, زمان, زندگی در آتش سوزی

در هکتار به اندازه فروغ رشد بیش از پنج روز آینده به دوزخ است که در نهایت 14 نفر کشته و آسیب دیده و یا تخریب بیش از 2500 خانه و ترک یک دنباله از ضرر و زیان برآورد شده در حدود 2 میلیارد دلار.

مایکل رید که از دست همسر و دو دخترش در آخر هفته شکرگزاری آتش سوزی و 211 دیگر صاحبان ملک تحت پیگرد خدمات پارک استدلال رنجرز ترک شهر برای سوزاندن به عنوان بالا-سرعت بادها ارسال یک دیوار آتش خروشان از پارک.

وزارت دادگستری ایالات متحده در دفاع از خدمات پارک در این مورد. در سال گذشته وزارت دادگستری در تلاش برای متقاعد کردن مقامات ارشد ایالات متحده در منطقه قاضی توماس فیلیپس به پرتاب کردن دعاوی اما او خودداری کرد. فیلیپس اداره خدمات پارک بود یک وظیفه اجباری برای هشدار دادن به ساکنان در مورد خطر آتش سوزی و می تواند شکایت برای عدم انجام این کار است.

پس از آن یک قاضی – Greeneville ایالات متحده در منطقه قاضی رونی گریر – شنود گذاشته شده است برای نظارت بر دادخواهی و عدالت اداره می خواهد انجام بیش فیلیپس’ شکست-به-هشدار حاکم است.

با اشاره به یک سری از “مطبوعات” و “رسانه های جلسات” به روز رسانی شهروندان در جاده تعطیلی و “آتش سرکوب فعالیت” وزارت دادگستری اعطای Treaster است استدلال در یک حرکت جدید به اخراج که خدمات پارک ملاقات اجباری خود را موظف به هشدار می دهند.

“این حقایق نشان می دهد که پارک خدمات ارائه شده در پارک همسایگان بازدید کنندگان و ساکنان محلی با زمان آتش اطلاعات و اطلاعات در مورد آتش فعالیت های مدیریت در طول دوره از Chimey تاپ 2, آتش,” او نوشت.

اولین نیش اپل: پارک رد می کند سرزنش می خواهد مایکل رید دعوی پرتاب مرگبار Gatlinburg آتش سوزی

اما میلر سابق Gatlinburg رئیس آتش نشانی که در حال حاضر خدمات اورژانس در Sumner County دنیاست. است خندیدن در ادعای خود استشهاد.

“Gatlinburg آتش نشانان بدون دریافت اخطار از دودکش تاپ 2 آتش تا حدود ساعت 11 صبح روز دوشنبه صبح Nov. 28, 2016 زمانی که DEVIL کاپیتان وظیفه صحبت به Salansky به سوال در مورد دود ریختن به شهر” میلر نوشت. “Salansky به او گفت که همه چیز تحت کنترل” – به عنوان افزایش بادها انجام اون سوی خاکستر سوخته از آتش مایل به سمت Gatlinburg.”

وکیل مدافع: خدمات پارک های شکست خورده

وکیل بازماندگان – گوردون توپ Sid Gilreath و لنس بیکر – با استفاده از میلر استشهاد به عنوان اثبات این خدمات پارک ادعا هشدارهای نیست هشدارها در همه.

“وجود دارد هیچ ارتباطی از هر نوع داده شده به پارک همسایگان و ساکنان محلی از شنبه, نوامبر. 26 تا دوشنبه, نوامبر. 28 در 11:20 صبح” Gilreath نوشت: در پاسخ به وزارت دادگستری حرکت است.

حتی پس از آن وکلای مدافع استدلال انتشار عنوان تهدید کرد و گفت “آتش در حال حاضر شمار هیچ تهدید فوری به سازه در LeConte تسلیم و یا هر زمینه در خارج از مرز پارک از جمله مقطع دبیرستان پیتمن مرکز یا کازبی امکانات.”

آن را تا 3:40 p. m. آنها می گویند که خدمات پارک برای اولین بار علنا اذعان کرد یک “نقطه آتش تهدید Mynatt پارک محله” در مقطع دبیرستان. آتش نشانان در حال حاضر بودند انجام داوطلبانه تخلیه محله که خدمات پارک ساخته شده که اعلام.

“تنها چند ساعت بعد Gatlinburg فرا گرفته بود توسط آتش” Gilreath نوشت.

میلر نوشت: در استشهاد که Salansky بارها و بارها گفت که او فکر نمی کنم آتش خواهد به شهر تا حد زیادی نادیده گرفته آتش نشانان محلی در پارک خدمات آتش نشانی تصمیم گیری و مسدود شده و یک مسیر تخلیه بدون اطلاع قبلی.

“آن را حیاتی است که ورودی اورژانس ترافیک پاسخ تا به حال باز کردن راه ترافیک را به سرعت دسترسی به, آتش سوزی” میلر نوشت. “پارک پرسنل قفل دروازه در امتداد Gatlinburg دور زدن مجاور پارک و Gatlinburg به طور موثر مسدود کردن تنها مسیر تخلیه و محدود کردن تماس های ورودی و دسترسی از پاسخ متقابل کمک های عمومی ایمنی بخش است.

“بدون ارتباط با Sevier County/Gatlinburg اضطراری به اجرا در مرکز پارک خدمه در ادامه به استفاده از غیر مستقیم-حمله تنظیم نتیجه معکوس در پارک حفاظت از پارک سازه” میلر نوشت. “این بسیار سوال برانگیز تاکتیک با توجه به شرایط خطرناک و نزدیکی به شهر Gatlinburg مرز است.”

میلر گفت: پارک آتش نشانی تصمیم – همراه با وزش تندبادها با شکوه 90 مایل در ساعت در زمان ناشی از یک وضعیت که در آن شومینه تاپ 2 آتش “تقسیم به دو بال” از آتش در سمت شرق این شهر و یکی در غرب است.

“به عنوان دودکش تاپ 2 آتش سوخته و از طریق مقطع دبیرستان نیمه غربی شهر به طور کامل undefended” میلر نوشت. “بسیاری از کسانی که مرگ و میر ناشی شد, شومینه, تاپ 2 آتش قرار داشت و در سمت غرب شهر فقط فراتر از محدوده شهرستان است.”

گریر هنوز تاریخ جلسه در پارک سرویس آخرین حرکت به اخراج دادخواهی. کشت و شرکت های بیمه نیز تحت پیگرد پارک خدمات برای آتش مربوط به ادعا.

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>