GB Labs منصوب هوارد پیچ به عنوان رئیس محصول افسر و اعلام دانکن بیتی حرکت به رئیس راه حل افسر


GB آزمایشگاه رهبر جهانی در هوشمند سازی راه حل است امروز اعلام کرد انتصاب هوارد پیچ به عنوان رئیس محصول افسر. ریسمان می پیوندد GB Labs از EditShare جایی که او برگزار شد این پست از مدیر نرم افزار, استراتژی, برای از بین بردن total virus scanner نام تجاری.

Aldermaston انگلستان 02 آوریل سال 2020: GB آزمایشگاه رهبر جهانی در هوشمند سازی راه حل است امروز اعلام کرد انتصاب هوارد پیچ به عنوان رئیس محصول افسر. ریسمان می پیوندد GB Labs از EditShare جایی که او برگزار شد این پست از مدیر نرم افزار, استراتژی, برای از بین بردن total virus scanner نام تجاری.

ریسمان را تجربه دهانه بسیاری از بخش های مختلف این صنعت است. قبل از EditShare ریسمان بود و رئیس اجرایی در Vidcheck. با یک پس زمینه قوی در گردش کار و فن آوری بوده و کلام در آوردن مام راه حل به بازار و همچنین به عنوان اولین productisation از LTFS برای این صنعت است.

در GB آزمایشگاه ریسمان خواهد بود که منجر رابط بین GB Labs, کاربران, همکاران فن آوری و توسعه فن آوری های جدید – حفظ و افزایش GB Labs رهبری بازار.

GB Labs مدیر عامل-CTO Dominic Harland گفت: “ریسمان پیوستن به اتحاد ما را قادر به ترویج دانکن بیتی به نقش رئیس راه حل افسر. این یک موقعیت تازه ایجاد شده و در پاسخ به تقاضای بازار و مشتری های ما/شریک زندگی خود را مورد نیاز است.

“این اجازه می دهد تا بیتی را به تمرکز بر روی شناسایی و توسعه و ارائه راه حل های ما به یک بازار گسترده تر جمعیتی و همچنین همکاری نزدیک تر با ما تیم فروش شرکای استراتژیک و پایان دادن به مشتریان.”

Harland این نتیجه رسیدند: “بیتی را بی نظیر ذخیره سازی تخصص همراه با ریسمان 23 سال تجربه حیاتی برای ما تداوم کسب و کار استراتژی و زمان بندی این خبر نمی تواند بهتر است.”

###

در مورد GB Labs

GB Labs رهبر جهانی در رسانه هوشمند سازی ایجاد یک ذخیره سازی مشترک اکوسیستم برای صنعت رسانه. با درک دنیای واقعی مشکلات صنعت فن آوری لبه برش طراحی شده است برای منحصر به فرد “هسته ای” نرم افزاری است که برآورده شدن نیازهای کاربران نهایی. بدون در نظر گرفتن که در آن تولید است که در حال فیلم برداری, چگونه بزرگ این تیم است و یا به اندازه بودجه GB آزمایشگاه می تواند با ارائه یک راه حل برای اطمینان از مهلت آشنا هستند و در طول کل فرایند محتوای امن است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در: www.gblabs.com و یا تماس بگیرید: اروپا (+44) (0)118 455 5000 یا در ایالات متحده آمریکا (+1) 661 493 8480.

شرکت تماس بگیرید:

مت ارزش

GB Labs

ایمیل: [email protected]

تلفن: +44 (0) 118 455 5012

رسانه های تماس:

کارا Myhill

مانور بازاریابی

ایمیل: [email protected]

تلفن: +44 (0) 7899 977 222

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>