CABSAT 2020, Dubai, 31 مارس تا 2 آوریل سال 2020 ایستاده G3-24: رهبران هوشمند راه حل های ذخیره سازی GB آزمایشگاه نمایش خواهد برنده جایزه خود را موزاییک اتوماتیک دارایی سازمانده و هسته جدید.4 Lite سیستم عامل در طول CABSAT 2020 در دبی و مرکز تجارت جهانی از 31 مارس تا 2 آوریل.

CABSAT 2020, Dubai, 31 مارس تا 2 آوریل سال 2020 ایستاده G3-24: رهبران هوشمند راه حل های ذخیره سازی GB آزمایشگاه نمایش خواهد برنده جایزه خود را موزاییک اتوماتیک دارایی سازمانده و هسته جدید.4 Lite سیستم عامل در طول CABSAT 2020 در دبی و مرکز تجارت جهانی از 31 مارس تا 2 آوریل.

موزاییک دارایی سازمان باعث می شود آن را بسیار آسان تر به سرعت جستجو برای بازیابی و نمایش تصویری دارایی. موزاییک به طور خودکار اسکن تمام داخلی فراداده و ادغام آن با هوش مصنوعی tagging را قادر می سازد توانایی به فروشگاه کاتالوگ و دسترسی به دارایی های بدون نیاز به مداخله کتابچه راهنمای کاربر آن را قابل توجهی در وقت و پول ساز.

GB Labs جدید هسته ای.4 Lite سیستم عامل یک سیستم عامل سفارشی به طور خاص طراحی شده برای خدمت به فایل های رسانه ای. آن درجه بالایی از تخصص تضمین عملکرد پایدار برای هر کاربر و چه به عنوان کارگروه ها و یا افراد در حالی که به حداکثر رساندن بهره وری از هر دیسک.

قدرتمند از ویژگی های جدید گنجانده شده با هسته.4 Lite است که تجزیه و تحلیل مرکز یک داشبورد است که اجرا می شود در پس زمینه GB آزمایشگاه های هوشمند و دستگاه های ذخیره سازی و به طور مداوم تجزیه و تحلیل شبکه ارائه کامل دید دقیقا چگونه و توسط چه کسی داده است که استفاده می شود.

GB Labs مدیر عامل-CTO Dominic Harland گفت: “خواندن/نوشتن سرعت معمولا به خطر بیافتد توسط یک بد شبکه که ضایعات منابع است. اما مسائل مربوط به پیکربندی می تواند دشوار است برای پیدا کردن و حل دستی. تجزیه و تحلیل مرکز به طور خودکار تجزیه و تحلیل خواندن/نوشتن فرایند از طریق شبکه با ویژه طراحی الگوریتم که برای شناسایی واقع و نشان می دهد که چگونه به حل و فصل هر گونه مسائل اغلب قبل از آنها رخ می دهد, در نتیجه از بین بردن نیاز برای پر زحمت مداخله کتابچه راهنمای کاربر.”

GB Labs را نیز نشان می دهد که چگونه آن اختصاصی پویا کنترل پهنای باند شناسایی و انتخاب بالا و متوسط و پایین در اولویت کاربران به تضمین می کنند که سیستم ذخیره سازی به طور خودکار تنظیم به کار در اوج عملکرد برای همه است.

با توجه به Harland, “پویا کنترل پهنای باند باعث می شود ذخیره سازی قابل انعطاف برای اطمینان از آن می توانید انعطاف پذیری در پاسخ به تغییرات در استفاده از اولویت های بدون شکستن. این است منحصر به فرد به GB آزمایشگاه و می تواند اجرا شود که آیا ذخیره سازی در حال استفاده توسط یک کاربر و یا کل یک گروه کاری.”

برای پشتیبان گیری و آرشیو این نمایشگاه غرفه فضای کاری خواهد بود همراه با GB Labs EasyLTO آسان برای استفاده و مقرون به صرفه all-in-one با سرعت بالا راه حل است.

در نهایت این شرکت را نیز به بحث در مورد موفقیت اخیر GB Labs اعزامهای جدید به مشتریان از جمله M برای رسانه ها; Qatl Al Youm تلویزیون; پلیمر TV; صنایع دستی; Kalvi تلویزیون; و Madha تلویزیون.

###

در مورد GB آزمایشگاه:

GB Labs رهبر جهانی در رسانه هوشمند سازی ایجاد یک ذخیره سازی مشترک اکوسیستم برای صنعت رسانه. با درک دنیای واقعی مشکلات صنعت فن آوری لبه برش طراحی شده است برای منحصر به فرد “هسته ای” نرم افزاری است که برآورده شدن نیازهای کاربران نهایی. بدون در نظر گرفتن که در آن تولید است که در حال فیلم برداری, چگونه بزرگ این تیم است و یا به اندازه بودجه GB آزمایشگاه می تواند با ارائه یک راه حل برای اطمینان از مهلت آشنا هستند و در طول کل فرایند محتوای امن است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در: www.gblabs.com و یا تماس بگیرید: اروپا (+44) (0)118 455 5000 یا در ایالات متحده آمریکا (+1) 661 493 8480.

شرکت تماس با ما

مت ارزش

GB Labs Limited

ایمیل: m.worth@gblabs.co.uk

تلفن: +44 (0)118 455 5012

تماس با رسانه ها

کارا Myhill

مانور بازاریابی

ایمیل: kara@manormarketing.tv

تلفن: +44 (0)789 997 7222

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de