GB Labs برای معرفی به طور کامل قابل ردیابی تجزیه و تحلیل و تک مرحله MHL پشتیبانی


GB Labs رهبر هوشمند راه حل های ذخیره سازی اعلام کرده است که آخرین نسخه از آن تجزیه و تحلیل مرکز داشبورد اجرا می شود که یکپارچه در GB آزمایشگاه فضایی, اکو و طاق هوشمند سازی دستگاه را در حال حاضر شامل دسترسی کامل قابلیت ردیابی.

Aldermaston انگلستان, 16 مارس سال 2020:GB Labs رهبر هوشمند راه حل های ذخیره سازی اعلام کرده است که آخرین نسخه از آن تجزیه و تحلیل مرکز داشبورد اجرا می شود که یکپارچه در GB آزمایشگاه فضایی, اکو و طاق هوشمند سازی دستگاه را در حال حاضر شامل دسترسی کامل قابلیت ردیابی.

از علاقه به هر کس که نیاز به ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل مرکز به طور مداوم تجزیه و تحلیل چگونه داده ها به کار گرفته شده توسط سیستم ذخیره سازی استفاده شده است. صفحه نمایش فراهم می کند بسیار دقیق و آسان-به-تفسیر نگاهی به مهم شبکه و ذخیره سازی و استفاده از جمله زمان واقعی سرعت و مصرف داده ها. با قابلیت ردیابی کامل فایل ها, دسترسی به تاریخچه وارد شده است به یک تصویر کامل از استفاده از داده ها.

GB Labs مدیر عامل-CTO Dominic Harland گفت: “تجزیه و تحلیل مرکز می دهد GB Labs کاربران دید آنها نیاز به اطمینان از گردش کار خود را به طور کامل بهینه سازی شده در تمام زمانها. در آن طول می کشد تمام وقت گیر و اغلب نادرست گمان از کورکورانه خرید برای ذخیره سازی در امیدوار است که آن را بهبود گردش کار.

“تجزیه و تحلیل مرکز مکانیزه کردن سیستم فرآیند تجزیه و تحلیل با دقت طراحی الگوریتم است که شناسایی نیست و فقط مشکلات بالقوه اما دقیقا همان جایی که برای پیدا کردن و رفع آنها. علاوه بر این در حال حاضر شامل به طور قابل توجهی به روز شده در رابط کاربری است که شامل اطلاعات کامل ورود و کامل و دقیق قابلیت ردیابی که ما هیجان زده برای نشان دادن برای اولین بار.”

GB Labs نیز سازماندهی مجازی تظاهرات از آن رسانه های هش لیست (MHL) پشتیبانی می کند. MHL است که اساسا طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که هر گونه کپی المثنی دقیق از منبع اصلی رسانه ها است. این است که از اهمیت ویژه ای برای OTT رسانه های جریان خدماتی که ارسال فایل در LTFS به ارائه دهندگان خدمات مختلف.

کسانی که ارائه دهندگان خدمات باید با نشان دادن توانایی خود را برای مصرف داده های کنترلی آن و تولید یک MHL گزارش که برای ایجاد فایل های هستند که به درستی تحویل داده است. پس از بررسی و تایید media streamer سپس می توانید اجازه ارائه دهنده خدمات به استفاده از رسانه ها.

این فرآیند به طور معمول نیاز به چند مرحله با نرم افزار ارائه شده توسط اکثر فروشندگان اما GB Labs نرم افزار آن را همه در یک مرحله. آن را به طور خودکار را قورت فایل ها را به یک مکان خاص; ایجاد یک MHL; آیا کنترلی; و فایل های آماده بازگشت برای تصویب در یک لحظه.

GB Labs نیز از ویژگی های آخرین پویا کنترل پهنای باند که اجازه می دهد تا فعال هوشمند استفاده از پهنای باند موجود, آخرین CloakDR به عنوان به خوبی به عنوان جدید گردش کار بهبود امکانات برای آن فضا اکو و طاق (S. E. V) محدوده و آخرین هسته.4 و هسته است.4 Lite سیستم عامل خود را برای S. E. V. FastNAS و EasyLTO محدوده.

Harland افزود: “FastNAS در خاص است واقعا تبدیل به رفتن به سازمانهای بزرگ مانند آیکون رسانه ها در لس آنجلس, پادشاهی, خلاق, در, انگلستان, Viewmasters در آمستردام و بسیاری دیگر در ماه های اخیر. ظرفیت ما HDD محدوده همراه با فوق العاده بالا و نرخ داده که ما SSD محدوده فراهم می کند همه در یک قیمت باور نکردنی ثابت شده است به یک ایده آل-جعبه سازی پلت فرم.”

###

در مورد GB Labs
GB Labs رهبر جهانی در رسانه هوشمند سازی ایجاد یک ذخیره سازی مشترک اکوسیستم برای صنعت رسانه. با درک دنیای واقعی مشکلات صنعت فن آوری لبه برش طراحی شده است برای منحصر به فرد “هسته ای” نرم افزاری است که برآورده شدن نیازهای کاربران نهایی. بدون در نظر گرفتن که در آن تولید است که در حال فیلم برداری, چگونه بزرگ این تیم است و یا به اندازه بودجه GB آزمایشگاه می تواند با ارائه یک راه حل برای اطمینان از مهلت آشنا هستند و در طول کل فرایند محتوای امن است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در: www.gblabs.com و یا تماس بگیرید: اروپا (+44) (0)118 455 5000 یا در ایالات متحده آمریکا (+1) 661 493 8480.

شرکت تماس بگیرید:
مت ارزش
GB Labs
ایمیل: [email protected]
تلفن: +44 (0) 118 455 5012

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>