گرجستان فلوریدا سر تا SEC شرق linebacking سپاه | آدامز

مهم نیست که چه واحد شما ذکر گرجستان ندارد آشکار ضعف در دفاع. و linebacker خواهد بود یکی از نقاط قوت آن است.

آن linebacking سپاه کلاس تقسیم.

در اینجا چگونه من رتبه SEC شرق تیم در linebacker:

گرجستان: The Bulldogs’ linebacking سپاه خواهد شد از ویژگی های ترکیبی از تجربه و بازیکنان امیدوار کننده نشان داد که پتانسیل خود را به عنوان اول در سال 2019.

ارشد مونتی برنج رهبری Bulldogs با 89 پردازد. والتر اعطای اضافه خواهد شد بیشتر تجربه.

دانشجوی سال دوم Azeez Ojulari دلیل دیگری است برای Bulldogs طرفداران به طور خوش بینانه در مورد linebacker. او نام یک دانشجوی آمریکایی در سال 2019 پس از 36 پردازد و 5.5 کیسه.

بیشتر وجود دارد: Nakobe دین اسکله واکر و Jermaine جانسون در هر حال از 20 تا 25 پردازد به عنوان پشتیبان گیری. دین یک دانشجوی سال اول به عنوان نولان اسمیت که تا به حال 18 پردازد.

فلوریدا: James هوستون و Ventrell میلر باید به Gators قوی در داخل پشت سر هم. میلر فلوریدا دوم-پیشرو tackler فصل گذشته و هوستون به حال 38 پردازد و 3.5 کیسه.

Mohamoud Diabate قابل توجه بود و به عنوان یک دانشجوی سال اول با 4.5 کیسه و مجبور اشتباه کردن. عماری Burney تا به حال 37 پردازد.

Gators همچنین انتظار چیزهای بزرگ از اول درک Wingo چهار ستاره استخدام.

کنتاکی: به Wildcats بازگشت سه شروع linebackers همه آنها مولد در فصل گذشته.

DeAndre مربع به حال 69 پردازد و کریس جو تا به حال 46. Jamar واتسون تا به حال یک تیم بالا 11.5 پردازد برای از دست دادن و 6.5 کیسه.

Jamin دیویس موثر بوده است در رزرو ،

تنسی: این جلد را با چالش جایگزینی عبور عجله متخصص دارل تیلور و اجرا-چوب پنبه دانیل Bituli. اما آن کمک می کند که استارت هنری به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار خواهد بود بازگشت برای او دانشجوی سال دوم فصل.

به به زن نما, زن کیردار زن نما, زن کیردار آغاز شده و به خوبی به عنوان یک دانشجوی سال اول. Deandre جانسون تجربه به عنوان یک پشتیبان او آغاز شده در دانشگاه تهران را Gator کاسه پیروزی ایندیانا است. Kivon بنت که تا به حال شش تکل برای از دست دادن فصل گذشته نیز می تواند با کسب یک شروع ،

این صحنه واقعا نیاز به دو بسیار با استخدام بازیکنان را از طریق آمده: J. J. پترسون و Quavaris دولا شدن.

پترسون بود redshirted به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2018 و تا به حال 11 پردازد در فصل گذشته. دولا شدن تا به حال 28 پردازد در فصل گذشته به عنوان دانشجوی سال اول.

Missouri: نیک بولتون بود و مقابله با ماشین فصل گذشته به عنوان دانشجوی سال دوم.

او به تیم اول تمام ثانیه پس از پیشرو این کنفرانس با 107 پردازد. او همچنین تا به حال 7.5 پردازد برای از دست دادن هشت پاس breakups و دو interceptions.

William Nicholson تا به حال 24 پردازد در فصل گذشته به عنوان دانشجوی سال اول پس از جایگزینی مجروح کامرون ویلکینز که او نیز باز خواهد گشت. جمال بروکس تا به حال 21 پردازد.

Vanderbilt: The Commodores خواهد بود و با تجربه در linebacker در سال 2020 است.

دیمیتری مور یکی از SEC بالا tacklers است ستاره از گروه. او تا به حال 99 پردازد در فصل گذشته.

Kenny هبرت و Feleti Afemui باید کمک به تقویت وسط. خارج linebacker Andre Mintze رهبری این تیم فصل گذشته با 4.5 کیسه.

کارولینای جنوبی: این Gamecocks دفاع معمولا به نظر می رسید بر روی پاشنه خود در فصل گذشته. شاید آن linebacking سپاه می توانید تغییر دهید که در سال 2020 است.

ارنست جونز و Sherrod گرین در حال بازگشت استارت. جونز به حال دو interceptions و پنج پاس دفاع کرد. گرین تا به حال 35 پردازد.

Jahmar قهوه ای باید آنها را به پیوستن به یک سوم استارت این فصل است.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>