دریافت خرد شده و پیچ در WELTMAN را آهسته و Throwed نمایشگاه

این غیر ممکن است به فکر می کنم از Houston موسیقی از ’90s بدون به خاطر سپردن DJ پیچ. او تولید خود را به اسم صدا “خرد شده و پیچ” با استفاده از دو turntables به کم کردن سرعت و لایه هیپ هاپ tempos. نشانه های این روش – کاهش زمین کاهش سرعت تحریف ورودی و سفت شعر به تولید معانی جدید – مترادف تبدیل شده اند با این شهر هیپ هاپ صحنه درآمد DJ پیچ نام مستعار “هستي.” با وجود مرگ نابهنگام در سن 29 در سال 2000 از پیشگامان موسیقی و رهبر پیچ را کلیک کنید در ادامه به تاثیر ژانرهای هنری در سراسر جهان است.

در اشاره به DJ پیچ را ماندنی موزه هنرهای معاصر هوستون را ارائه کند و Throwed: پرونده شهر از طریق جهش لنز. این نمایشگاه به بررسی هنرهای تجسمی شیوه که موازی موسیقی روش این نوآورانه DJ و ویژگی های غیر متعارف عکاسی و رسانه های جدید آثار هنرمندان با روابط شخصی به هوستون. آن باز می شود و همچنان از طریق پنج شنبه, 7 ژوئن در 5216 مونترو.

آهسته و Throwed است نگهداری ادای احترام به دی جی پیچ. او درخشان avant garde خالق و آهنگساز موسیقی است که من واقعا بر این باورند که مستحق این علمی در نظر گرفتن کار خود را. قرار دادن او را در موزه زمینه احساس فوری است. من فکر می کنم همه شنوندگان می توانند به توافق برسند او همچنان به بی ثبات کردن جهان است که احساس می کند بسیار معمول گفت:” پاتریشیا رسترپو نمایشگاه مدیر و دستیار متصدی در موزه.

در این نمایشگاه فراهم می کند هنرمندان تجسمی’ نمایندگی از سحر و جادو که رفت به DJ پیچ مشهور مخلوط نوار. در این نمایشگاه هنرمندان, مناسب, mash-up, collage, جهش عکاسی ورودی و سرعت زمان. از طریق reconfigurations از منابع و مواد اصلی آنها جلب توجه به بی عدالتی ناشی از نژاد و جنسیت و گرایش جنسی نشان می دهد امکانات جدید و جایگزین واقعیت.

Jimmy Castillo's Medoza's Bakery is one of the pieces on display at Slowed and Throwed: Records of the City Through Mutated Lenses.گسترش

جیمی Castillo را Medoza نانوایی یکی از قطعات بر روی صفحه نمایش در کاهش و Throwed: پرونده شهر از طریق جهش لنز.

جیمی کاستیلو مندوزا در نانوایی 2019. دیجیتال جوهر افشان چاپ. 20 x 30 اینچ. حسن نیت ارائه میدهد توسط هنرمند.

رسترپو به یک حساب دقیق از چگونگی اصول DJ پیچ هنر شکل می توان ترجمه به رسانه های تصویری.

“من خراب شد من چگونه تفسیر خرد شده و به قطعات. آن را شامل شدند. پارامونت برای DJ فرهنگ و به طور گسترده ای مورد استفاده در هنر معاصر است. تخصیص یک موضوع و یا تاکتیک به اصلاح پیام. DJ پیچ را انجام داد. او به ماده ای که تا به حال ارائه شده در یک فرم و یک زندگی کاملا جدید را به مخاطبان جدید. بسیاری از هنرمندان در نشان دادن مقابله و استفاده از ویژوال نمونه,” او گفت:. “لایه بندی که شاغل در DJ پیچ کار به عنوان سفت مخلوط بین صداهای مختلف و اشکال. در هنر است که تکرار عمدتا از طریق کولاژ است که قرار دادن این موارد متفاوت به عنوان یک سنتز کل و آنها را به یک معنی جدید است.”

تکنیک های اضافی عبارتند از: “دو برابر شدن” از DJ پیچ استفاده دوقلو سوابق در تولید نوار ترکیبی و با تاکید بر دو برابر شدن یک شعر یا ملودی. چند تن از هنرمندان استخدام دو برابر از یک تصویر و طنین دادن معنای جدید از طریق اعوجاج و بازخوانی یک تصویر را بالقوه است.

DJ پیچ نیز شناخته شده برای کاهش از زمان است که به شدت به تصویر کشیده شده در برخی از نمایشگاه قطعات.

“دو هنرمند به شدت استفاده از این تاکتیک در کاهش زمان و نظم است. یک هنرمند را کند می کند ‘نگران نباشید کودک’ ساحل پسران و واقعا سینمایی. او استفاده از این تاکتیک این است که برای ایجاد یک دلتنگ, فضا, و آن را به نیروهای بیننده را به کم کردن سرعت. او را مجسم آهنگ با تبدیل این رابطه بر سر آن” رسترپو اضافه شده است. “هنرمند دیگر نیز کند می کند کردن زمان در فیلم ها. در خم شدن و کشش از زمان واقعی او به بررسی hyperextension از هویت. او ایجاد یک حس تفکیک بین واقعی و تکثیر.”

خدمت به عنوان فیزیکی و مفهومی هسته کند و Throwed یک تودرتو نمایشگاه DJ پیچ مواد آرشیوی عمدتا برگرفته از مجموعه ویژه در دانشگاه هوستون کتابخانه ها. قرار دادن سرپرستی بایگانی در گفت و گو با عکس-بر اساس آثار نشان می دهد که رزونانس بین DJ پیچ را فرایند خلاق و کسانی که از برگزاری نمایشگاه هنرمندان. نمایش داده شده در یک گالری ساخته شده به آینه عمارت اصلی محل پیچ سوابق و نوار در کالن Blvd. آرشیوی از نمایشگاه فعال است که توسط یک موسیقی پخش شده توسط E. S. G., رپ و عضو Screwed Up کلیک کنید.

هنرمندان شرکت کننده شامل B. Anele, Rabéa Ballin, Tay ساقی جیمی Castillo, جمال کوروش بن دسوتو DJ پیچ رابرت هاج شانا Hoehn, Tomashi جکسون, Ann Johnson, Anthony Kenny, لیس LaFleur, El Franco لی II کارن ناوارو, کریستین ماسا, Ayanna Jolivet Mccloud, Sondra پری و Charisse Pearlina وستون.

آهسته و Throwed: پرونده شهر از طریق جهش لنز می گیرد سه شنبه, چهار شنبه و جمعه از ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر; پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا 9 بعد از ظهر; شنبه از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر و پنج شنبه از ظهر تا 6 بعد از ظهر در موزه هنرهای معاصر هوستون نینا و مایکل Zilkha گالری 5216 مونترو. برای اطلاعات تماس 713-284-8250 و یا بازدید camh.org. پذیرش رایگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>