دریافت تازه ساخته شده از ابتدا دوناتها در شکر ملکه توقف بعدی

آن را در زمان بیش از 40 دسته از پیراشکی خمیر قبل از شکر ملکه خالق Suvilla gingerich می شد راضی است که او تا به حال میخ کامل دستور العمل.

“مادر من انجام بسیاری از تحقیقات است. وجود دارد مقدار زیادی از تصحیح و ماهی” گفت: دختر Lauri gingerich می.

در مارس 2019 قند ملکه کامیون مواد غذایی راه اندازی شد Suvilla gingerich می, که اجرا می شود doughnut کامیون با دختران Lauri و آلیسون gingerich می و Staci مایر.

“این قطعا یک خانواده کسب و کار. بابا کمک می کند تا بسیاری بیش از حد” گفت: Lauri gingerich می در مرکزی پر کردن ایستگاه در ژوئن 26.

“ما خریداری یک مدرسه کامیون و در ژانویه 2018 پدرم کمک کرده و به نوبه خود آن است که به آنچه که شما در اینجا مشاهده کنید. وجود دارد فقط تعداد کمی تغییرات” gingerich می گفت.

همه از شیرینی 100% در خانه از ابتدا. “این دوناتها بزرگ هستند و به شما احساس خوب است. هر زمان که مردم را نیش می زنند از آنها چهره خود را فقط روشن” گفت: gingerich می.

شکر ملکه امضا مخمر حلقه ای قهوه ای کره لعاب. “در اولین ساعت ما امشب ما به فروش می رسد چهار دوجین از آنها گفت:” gingerich می. “ما 30 طعم های مختلف و متناوب شش طعم هر زمان که ما در کامیون مواد غذایی. تازه هلو doughnut همیشه به ارمغان می آورد مردم اگر آنها می دانند که ما آن را داشته باشد و ما معمولا از فروش.”

“همه چیز در خانه گفت:” gingerich می. “ما سعی می کنید به فروش, اما زمانی که مردم می دانند که ما در حال رفتن به جایی می تواند رخ دهد. ما نمی خواهیم مردم را به احساس می کنم نا امید خواهد شد و به یک کوپن برای تعریف و دونات برای زمان دیگری اگر ما اجرا شود.”

شکر ملکه را ندارد فقط دونات. خانه نرم چوب شور با آبجو پنیر یا خردل شیرین شیب و گوشت گاو شور سگ با نرخهای پایین هستند مورد پسند علاوه بر این به منوی خود را.

“در این هفته ما ساخته شده 700 شور سگ برای Tennova بهداشت و درمان کارگران است. ما نورد آنها را برای ساعت” گفت: gingerich می.

شکر ملکه معمولا طول می کشد یک استراحت بین ماه های نوامبر و مارس زمانی که آب و هوای سرد مانع از شیرینی بی شیرینی خمیر رو به عنوان آن را باید. کامیون فقط در حال نورد از برای سال 2020 فصل هنگامی که آنها تا به حال برای قرار دادن ترمز در. در علاوه بر این به در حال اجرا شکر ملکه کامیون به خواهر و مادر خود همه دارای شغل تمام وقت در زمینه های پزشکی.

“مادر من یک پرستار ICU و احساس به نام برای رفتن به شهر نیویورک هنگامی که همه چیز شروع به بدتر در ماه مارس گفت:” gingerich می. “او شده است را برای دو هفته در حال حاضر.”

پس از شروع به بالا در 12 ژوئن gingerich می گفت: آنها تا به حال شگفت انگیز مردم در انتخابات پشتیبانی می کند. شکر ملکه Facebook صفحه نگه داشته است تا به تاریخ با برنامه های خود و او گفت: خود را به مشتریان به طور منظم خواهد آمد برای پیدا کردن آنها و حمایت از کسب و کار.

شکر ملکه نیز اختصاص داده شده زیر را زمانی که آنها در McKay کتاب های هر هفته.

“کتاب و دونات فقط به نظر می رسد به رفتن هم گفت:” gingerich می. “و سیمور محلی دیگر است یکی از شلوغ برای ما, من فکر نمی کنم آنها را به عنوان بسیاری از کامیون مواد غذایی در این منطقه است.”

کامیون مواد غذایی نیز رزرو شده برای قدردانی از کارکنان روز و برای رویدادهای خاص مانند عروسی.

خانواده از خواب شروع شکر ملکه کامیون مواد غذایی برای بیش از شش سال است. “ما امیدوار به باز کردن یک آجر و ملات در چند سال آینده” گفت: gingerich می.

بیشتر: https://www.facebook.com/TSQBakery.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>