آماده مرکز شهر ناکسویل — 400 خوابگاه جدید در دست ساخت هستند

مرکز شهر ناکسویل آماده است برای بیشتر ساکنان به عنوان مسکن موجودی وجود دارد همچنان به رشد.

وجود 420 واحد مسکونی ساخت و ساز در حال حاضر در منطقه کسب و کار مرکزی با توجه به مرکز شهر ناکسویل داد حدود 25 ٪ از زمان اقامت در مجموع 1,657 هم برای اجاره و خرید.

زمانی که این واحدها در حال تکمیل خواهد شد وجود بیش از 2000 آپارتمان و آپارتمان در .67-میدان شعاع مایل. که شمارش نیست یکی دیگر از 500 واحد است که اعلام شده است و یا در حال برنامه ریزی در مرکز شهر.

DKA قرار دادن بیشتر از منابع خود را پشت سر جذب ساکنان مرکز شهر که منجر به بیشتر گزینه های خرده فروشی و بیشتر در مرکز شهر اشتغال DKA مدیر بازاریابی Robin Thomas گفت.

“به طور معمول چیزهایی مانند خدمات بیشتر دنبال (مسکونی),” توماس گفت. “اگر وجود دارد مکان برای زندگی آنها می خواهند به کار وجود دارد. آن را تقریبا به یک نقطه اوج زمانی که شما شروع به داشتن واقعا پر جنب و جوش جامعه مسکونی است که ما در حال حاضر.”

پروژه های مسکونی در سراسر مرکز شهر

خوابگاه در حال پیشرفت است شامل ترکیبی از ساخت و ساز جدید و بازسازی پروژه های.

بزرگترین کلیسای & هنلی یک 237-واحد, طبقه, یک, آپارتمان, ساختمان در حال احداث در پارکینگ سابق دادگاه عالی ایالت تنسی سایت در جنوب غربی بخش از مرکز شهر.

توسعه دهندگان دوور امضا خواص و بریستول توسعه گروه در حال ساخت هفت طبقه آپارتمان, جامعه که شامل هفت طرح های طبقه از 350 فوت مربع studios به 1000 فوت مربع واحد های دو خوابه.

آن را شامل امکانات رفاهی مانند یک سگ در فضای پارک تناسب اندام استودیو داخلی حیاط با یک استخر و یک قنات پارکینگ گاراژ. کلیسای & هنلی تنظیم شده است که باید تکمیل شود در سقوط 2021.

توسعه دهنده لی برچ از پایانه املاک و مستغلات و همکاران در حال ساخت Stockyard Lofts در این شهر که شامل 152 اجاره واحدهای ساخته شده در بالای پارکینگ با فضای خرده فروشی. این پروژه در حال حاضر در حفاری.

“Stockyard است به نظر من یک نوع کاتالیست پروژه” برچ گفت. “این یک تعویض بازی به دلیل آن را به پر کردن جای خالی.”

که از درجه اعتبار ساقط است بین مرکز شهر مناسب و پیشنهاد بیس بال استادیوم در این شهر که او و شرکای او فرض خواهد شد ساخته شده است.

“مثل یک سنگ مرمر کوچه Stockyard Lofts در حال رفتن به رفتن در و آن را به یک محصول است که مردم واقعا طمع به چیزی داشتن” او گفت:.

را نادیده می گیرند, a 10-واحد مشاع ساختمان توسط جاشوا و جسیکا رایت تکمیل خواهد شد در این تابستان. واقع در 600 W. Hill Ave. در جنوب غربی مرکز شهر واحد 1,650 فوت مربع تفنگ ساچمهای-خانه های سبک با دو بالکن و 450 متر مربع از فضای زندگی در فضای باز.

پروژه های دیگر شامل شهر خانه در تاک خیابان که شامل هفت واحد برای خرید. کال جانسون ساختمان در خیابان دولت در حال بازسازی است و شامل نه واحد برای اجاره وجود خواهد داشت و پنج واحد برای اجاره در 112 S. Central سنت در این شهر.

این واحد تحت ساخت و ساز نشان دهنده تغییر دیگری در مرکز شهر چشم انداز بسیار شبیه به هنگامی که سنگ مرمر کوچه افتتاح مرکز شهر در سال 2016.

“من در اینجا هنگامی که سنگ مرمر کوچه ساخته شده بود اما من تصور کنید که یک معامله بزرگ” توماس گفت. “این جدید این باشگاه و استخر و صدها واحد است. بنابراین در حال حاضر ما شاهد یکی از کسانی که ما شاهد دو در همان زمان.”

رشد سریع

کسانی که بیش از 400 خوابگاه هستند برچ دیده است آمده آنلاین در یک زمان در خود 20 سال کار در مرکز شهر. اما وجود رقابت بیشتر از فقط در محدوده مرکز شهر است.

واحد مسکونی جدید در جنوب ناکسویل riverfront نیز فشار بر اجاره شش تا نه ماه, او گفت:.

“املاک و مستغلات است که در مورد عرضه و تقاضا است. بنابراین اگر شما در حال ارائه یک پروژه وجود دارد و پروژه های دیگر ارائه آن را به طور کلی چیز خوبی است” برچ گفت. “اما ما واقعا اعتماد به نفس در Stockyard Lofts.”

او پیش بینی بازار خواهد حق خود را هنگامی که سنگ مرمر کوچه باز آن را به حال به طور موقت تاثیر خود Sterchi Lofts. در نهایت او گفت که باز منجر به افزایش در افرادی که می خواستم برای تبدیل شدن به مرکز شهر ساکنان.

“این در واقع یک رویداد مثبت برای مرکز شهر به دلیل آن را به ارمغان آورد در یک کل جدید جمعیتی از آنچه که ما استفاده می شود برای دیدن” برچ گفت. “ما تا به حال بسیاری از پیشگامی-نوع افراد عمدتا افراد جوان حرفه ای جوان است. سنگ مرمر کوچه آمد در بازار و آن را به ارمغان آورد در این گروه جدید تمام افرادی که من نمی دانستم قرار بود که علاقه مند در مرکز شهر در حال حرکت.”

تبدیل منابع به مرکز شهر زندگی

DKA بودجه توسط صاحبان املاک در مرکزی کسب و کار منطقه بهبود است و با تمرکز بیشتر منابع خود را در ترویج مرکز شهر زندگی می کنند به منظور آماده سازی برای موجودی جدید آنلاین آینده و برای کمک به پر کردن آن واحد با ساکنان.

آن را راه اندازی کرده است یک “زندگی در مرکز شهر و در بخش” وب سایت خود را با مطالب بیشتر برای ساکنان و یک راهنمای به 50 اولیه آپارتمان و محل سکونت خواص در منطقه مرکز شهر. لیست قابل مرتب شدن توسط این منطقه از مرکز شهر و اینکه آیا خوابگاه برای فروش و یا اجاره.

راهنمای شامل اطلاعات تماس برای هر ملک و تعداد کل واحد در داخل هر یک از اموال, اما نه مسیر موجود واحد است. توماس گفت: DKA امیدوار است این به عنوان یک دروازه برای جستجوی افراد به صورت بالقوه مکان برای زندگی در مرکز شهر.

رشد جمعیت

پتانسیل هجوم ساکنان مرکز شهر خواهد شد و به احتمال زیاد پس از بیشتر امکانات زندگی توماس گفت.

با توجه به DKA اطلاعات 28 کسب و کار جدید و یا باز اعلام کرد در سال 2019; 22 در سال 2018; و 17 در سال 2017. کسانی که کسب و کار باز در بیش از فقط بازار مربع است. مناطق شمال اجلاس هیل درایو با تجربه قابل توجهی در رشد و انتهای جنوبی, گی, خیابان. بیش از 600 اتاق هتل را باز کرده اند در سه سال گذشته به عنوان به خوبی.

“امکانات — مردم من فکر می کنم فراموش کرده ام — ما یک سرویس کامل داروخانه های ما رو پاک کننده ها و خشک ما رو تعمیر کفش ما رو گل شراب فروشگاه کشاورز بازار” توماس گفت. “و من همچنان به مردم بگو که در آن شما دریافت مواد غذایی خود را?’ و من نمی خواهم به طعنه آمیز, اما من آنها را در همان محل هر کس دیگری به آنها می شود. شما رفتن به فروشگاه مواد غذایی.”

به DKA 2010 با استفاده از داده های سرشماری به منظور برآورد که 1.6 مردم زندگی می کنند در هر مرکز شهر خانواده معنی ناکسویل را در مرکز شهر جمعیت خواهد رسید بیش از 3300 پس از این 420 واحد در دسترس است. اگر رشد باقی می ماند در همان نرخ مرکز شهر جمعیت خواهد رسید حدود 4000 تا پایان 2021.

به DKA نیز راه اندازی محتوای بیشتر در این منطقه; دولت تخمین می زند 22,000 کار کارکنان مرکز شهر.

“شما کارکنان را در اینجا آنها می خواهند به زندگی می کنند که در آن آنها می توانند راه رفتن آنها می خواهند رستوران آنها می خواهند مغازه” توماس گفت. “شما باید همه آنها را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>